March 2011

27.3.// Prüfungszeit.

27. march 2011 at 19:48 | RawR-LaDy |  Diary xP
Už zítra mi to začíná. Najíždím na Krakovskou a budu zkoušená z odborných předmětů abych mohla nastoupit ještě teď do prváku. Zítra budu zkoušená z ekonomiky a ze stolničení. Ekonomiku už docela umím jenom se mi to trošku někdy plete, ale vím že do zítřka to doladím a pak jsem zkoušená ze stolničení což umím celé krom gastronomických pravidel, ale to před ní sehraju, že ty mi dva listy nedala tak jsem se to neměla jak naučit :DD A co vy a škola? Všechno je v pohodě nebo taky přemyšlíte přestoupit na jiný obor? Já přestoupit nechtěla jenže nebyl to obor s kterým jsem se chtěla živit a taky mi nešla ve škole teorie..Hold mechanik a holka to nejde dohromady :D Myslím si, že servírka to je něco pro mě :)) A rozhodně mě to baví víc než tam někde pájet nějaké součástky a já nevím co všechno. Naja tak to vypadá když za vás rozhodují rodiče ;)

Zrcadlo, řekni kdo je na světě nejkrásnější?

26. march 2011 at 21:00 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Zrcadlové bludiště
Něco málo pro zasmatí :D

Tichý přítel...

25. march 2011 at 18:00 | RawR-LaDy |  Můj život..
Přítel..S tímhle pojmem se už setkal každý z nás. Je to osoba, která vám podá pomocnou ruku, když jí potřebujete a můžete se jí ze vším svěřit. Taky by to měla být osoba před kterou se nebojíte být svý. Přátele jsou všude kolem nás, teď je jenom otázka, kteří z nich jsou ti opravdu praví, nebo kteří jsou schovaní za falešnou maskou. Já tu mám kolem sebe lidi na které nedám dopustit, protože mám s něma zažité tolik věcí a tolik o nich vím, že vím že ke mně nehrajou žádnou hru. Jako např. moje věrná kámoška *Lee* s kterou se znám už od zakládky, nebo moje nejlepší kámoška *Lucy* s kterou se znám 2 roky a ani jednou mezi náma nebyla žádná hádka. Těch lidi je tu hodně..Klaudie, moje vrbička, můj miláček a i moje mamka. Ale opravdu vím, že můj nejvěrnější přítel, který mě nikdy nezradí je moje milovaná Nellynka...


Před ní si můžu dělat co chci. Můžu chodit po pokoji nahá a nestydět se..:DD Můžu si před ní tančit a zpívat a vím, že si neudělám trapas. Můžu před ní říct cokoliv a vím, že se to do světa už dál nedostane. Je to takové moje miminko a od té doby co mi umřel můj úžasný kocourek Charlie, jí říkám že to je moje medicínka bolesti. A je to pravda..Dokáže mě někdy naštvat protože je ještě malá a má v oblibě si dělat z celého bytu a hlavně z mého pokoje veřejné wc. Jenže kdykoliv se jí podívam do očí, nemám už sílu se na ní zlobit.

Proto jí beru za mého tichého přítele. I teď jak píšu tenhle článek tak leží u mě a vyhřívá se na sluníčku co nám jde do oken.
Miluju jí a věřím, že tak to cítí i ona a to její malé srdíčko.

Trest smrti

25. march 2011 at 17:56 | RawR-LaDy

Téma týdne: Trest smrti

Od doby kdy se našlo tělo malé Aničky se pořád diskutuje o trestu smrti a musím říct že jsem čekala na den kdy to tu bude jako téma. S děckama se te%d o tom hodně bavíme..ve škole, venku, doma..Prostě všude..a jaký já mám na to vlastně názor?

Trest smrti a já:

Podle mého názoru je trest smrti strašně jednoduchý. Co to je za trest, když někdo někoho brutalně zabije nebo znásilní a dostane trest smrti, kde sám natáhne bačkory a čabas. POdle mého názoru by si měl dotyčný odpykat krutý trest ve vězení a klidně na celý život. Aby vězni s ním zacházely jak s nějakým hadrem atd. To je podle mě dost dobrý trest, možná si i dotyčný uvědomí jakou ptákovinu udělal a začne ho užírat svědomí. Proto se mi trest smrti nelíbí. Je sice správný, ale sprominutím pro ty hovada venku šíleně jednoduchý...

Poslední řádky:

Poslední řádky mě už žádné nenapadají, takže jaký máte na to nazor vy?

Jedna úžasná sobota..

25. march 2011 at 17:49 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Konečně se mi dostaly do ruky úžasné fotky z ještě úžasnější soboty...:)) Ten den byl skvělý hlavn když jsem byla se svým miláčem, nejlepší kamarádkou, kamarádkou ze základky kterou jsem dlouho neviděla, s kámošem teďkom te střední a s mým zlobidlem :DD*


Kouření aneb miluju dvojsmysly :D

19. march 2011 at 19:30 | RawR-LaDy

Téma týdne: Kouření

Konečně tu je nějaké téma u kterého se můžu dost dobře rozepsat, protože tohle se mě týká už celé čtyři roky! Cigarety jsou jako moje droga a je to opravdu šílené závislost. Závislost, která stojí hodně financí a taky zdraví. Proto než si zapalíte první cigaretu ve svém životě zvažte všechny své a proti. Kdybych to udělala, vím že by mé rozhodnutí bylo vrátit cigaretu kamarádce zpátky a čabas, jenže já to neudělala a teď je ze mě závislačka a to mi teprv bude 17 let. Smutné, že?

Kouření a já:

Jak už jsem tu psala kouřím už čtyři roky. Ze začátku to byla taková nevinná zvědavost a teď je to závislost. Kouřit mě naučila moje kamarádka. Nebyla to žádná frajeřina, jak si někteří o mě mysleli. Byla to pouhá zvědavost, která se dá se říct zvrtla v koníček. S kámoškama ze třidy jsme si pak ze ,,srandy" kupovali na půl pakly ( v té době stály ještě 30 Kč!!), sešly jsme se v parku a jeli jsme bomby. Bohužel díky téhle nevinné zvedavosti se stála závislost, které se nemůžu zbavit. Právě teď mám období, kdy potřebuju každou korunu, tak schválně snížuju stav kouření cigaret a když jsem chtěla přestat úplně bylo mi špatně. Jakmile jeden den nemám aspoň jednu cigaretu, v noci pak díky toho nespím, protože mám křeče. Druhý den jsem na cigarety jak piraňa a jsem schopná jich vykouřit i pět zasebou!

Poslední řádky:

Kuřáci tu byli, jsou a vždycky budou. A já jen chci požádat lidi aby kvůli toho do nás nejeli pořád bomby. Já vím kouř smrdí, dokonce já jsem a to jsem kuřačka bych liskala za to, když někdo vydechuje dým na mě. Proto kouřím jenom slimky jahodové. Voní krásně po jahodách a mylsím si, že k holkám se takového cigarety hodí na sto procent. Stojí sice 68 KČ, ale nesmrdíme a cigarety mají jemnou jahodovou chuť.

19.3// Gastronomie.

19. march 2011 at 9:10 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tenhle víkend bude naprosto na facku =// Včera jsem měla první praxi na Krakovské. Budu totíž dělat rozdílovky z odborného výcviku, tak už chodím s děckama na praxi abych se to tam mohla od někoho naučit. Už vím jak se dává na stůl ubrus a jak se přidělavají skerty, taky už umím chodit s třema talířemi na jedné ruce, ikdyž se mi ruce nervozitou ještě dost klepají :D Ve chvílí kdy mě kámoška chtěla naučit jak se dává polévka na talíř, udělalo se mi špatně. Dopadlo to tak, že si pro mě mamka musela přijet, protože jsem byla bílá jak stěna. A to už teďkom v pondělí dělám rozdílovky z praxe a umím jenom ty věci, které jsem vám tu napsala. Proto jdu odpoledne za Lee aby mě mohla doma doučit zbytek, který se mi na rozdílovky bude určitě hodit. Do toho jsem byla u svého zubaře, který mi přitáhnul rovnátka, takže se teďkom nemůžu ani najíst :( Jediné co jím je krupice a přesnidávky a včera jsem snědla už i loupák a to tím stylem, že jsem si ho máčela do mléka a by byl měkší :DD

Jessie J♥

14. march 2011 at 11:10 | RawR-LaDy |  Můj život..
Jsem vybíravá v hodně věcech..
Nekoupím si na sebe jakékoliv oblečení, hned na jeden pohled. Prvně musím prolézt všelijaké obchody a pak jen hodiny, hodiny, hodiny vybírám, než najdu opravdu to co hledám..
To samé mám i s muzikou..Musím poslouchat opravdu to, co má prostě ,,styl" neřeším styl hudby, poslouchám dá se říct všechno..
Ale dívám se na to jak ten zpěvák nebo zpěvačka vypadá, jaké má videoklipy i na slova songu..
Naprosto mě ohromila zpěvačka Jessie J. Ten její styl..to se nedá ani popsat. Konečně je tu někdo jako je ona a doufám, že se bude držet ještě hodně dlouho.
Její videoklip Do it like a dude jsem viděla poprvé na Očku. Hněd mě dostal její styl oblíkání a líčení a taky jak se pohybuje, jak se tváří.
Je originální sama o sobě a já jí od té doby poslouchám každý den.
Kdybych chtěla být zpěvačka, slavná, originální, byla bych něco jako je ona.
Je fakt skělá a díky téhle písničky se zapsala do mýho seznamu mých oblíbených zpěvaček.


Vegetarianství

9. march 2011 at 12:15 | RawR-LaDy

Téma týdne: Vegetarianství

Vegetariáni jsou lidé co nejí maso. Sní vám cokoliv..jakoukoliv zeleninu, ovoce, luštěniny, ale maso vám odmitnout. Neber te to, ale jako nějakou vadu. Je to to samé jak vy třeba miluje te maso, ale nad zeleninou ohrnujete nos. Každý je nějaký a vegetariáni prostě jenom nejí maso..

Vegetarianství a já:

Nejsem vegetarián, protože naprosto miluju maso a nedokážu si představit, že bych si už na oběd nevychutnávala lahodné kuřátko a hlavně nesnaším zeleninu. Jedine co bych jedla by byla asi okurka a někdy zelená paprika. Takže pro mě by bylo asi smrtelné kdybych se vzdala lahodného masíčka.

Poslední řádky:

Nemyslete si, že vegetarianství je nějaká vada. Moje kámoška je vegoška, ale jinak je úplně normální jako my ostatní. I v mekači si spíš místo cheesburgeru dá nějaký salátek, ale to není přece nic špatnýho nebo ano? Každý je přece nějaký a každý má úplně jiné chutě. Je to prostě na každém znás jestli bude spíše jíst maso nebo zeleninu.

Ať je hudba tvůj lek

7. march 2011 at 10:29 | RawR-LaDy |  Můj život..

AŤ JE HUDBA TVŮJ LEK

Neznám nic lepšího než pocit, když je tma a venku je klid, já jsem v pokoji sama, sluchátka na uši a nevnímám celý svět. Hudba mě dokáže uklidnit, ale taky dohnat k slzám. V každé písničce, kterou mám uloženou v mobilu mám vzpomínku na něco nebo na někoho. Když je mi nejhůř, je to pro mě nejlepší lék. Miluju hudbu a nedokažu si bez ní představit svůj živo. Není jeden den abych neposlouchala své jak nové tak i starší hity. Nemám určený žádný žanr, poslouchám to co se mi líbí a za svůj styl se nestydím. Každý si může poslouchat co chce a nikomu do toho nic není. Žiju hudbou..miluju hudbu..

JINÝ SVĚT

Hudba je pro mě úžasná možnost uzavřít se do svého vlastního světa. Proto hudbu přímo v sluchátkách poslouchám nejvíce ve tmě, kdy jsem opravdu sama a nikdo mě neruší. Jsem jenom já a hudba v myšlenkách tanec. Vždycky když poslouchám nějakou písničku na ktrou se dá dobře tančit, vymyšlím si v hlavě choreografii. Přímo vidím jaké mám oblečení na sobě, jak jsem nalíčená, jaké mám vlasy a různé efekty při vystoupení. MIluju tanec a proto si ho tak ráda představují ve svých myšlenkách

MOJE HITOVKY

Jak jsem psala, nemám určitý žánr líbí se mi to co poslouchám, dám vám tu menší ochutnávku ze svého telefonu, možná se vám něco zalíbí.

Edward Maya feat Vika Jigulina-Desert Rain >> http://www.youtube.com/watch?v=Thi4emRW5Ls
Indy feat Nicole-Pizzaman >> http://www.youtube.com/watch?v=GxD8ROZeAgg
Frezz-Važ si toho co máš >> http://www.youtube.com/watch?v=ZAtL-AiQ4Zg
Rihanna ft. Drake- Whats my name >> http://www.youtube.com/watch?v=U0CGsw6h60k
Pitbull Ft. T-Pain- Hey Baby >> http://www.youtube.com/watch?v=VMswIRhlOtA
Lady Gaga-Dance in the dark >> http://www.youtube.com/watch?v=TVCCjSGcnZE
Cinema Bizarre-I came to party >> http://www.youtube.com/watch?v=u3kAmQ8KifY

Život v rýmech - 2.Díl

3. march 2011 at 13:20 | RawR-LaDy |  Příběhy,Povídky
Vy co nevíte o co se jedná přečtěte si to zde -->> http://lebensphase.blog.cz/1103/zivot-v-rymech-1-dil
Doufám, že se vám bude druhý díl líbit :))


Věci mám sbalené chystám se ven,
jsem trošku nervozní, ale věřím, že bude fajný den.
jdem se projít po Běláku,
vykládame si a sedíme v altánku.
Venku už je trošku zima, dokonce prší,
nám to nevadí, stále sedíme a oba se těšíme na pondělí.
Večer jdu domů, jsem celá šťastná,
doma mě čeká večeře a krásně vyhřatá vana.
Pak je víkend tak si s ním aspoň píšu,
piju colu a zmrzlinu u toho lížu.
Je už neděle, všechno na zítřek mám nachystané,
už se těším na zítřek, až se spolu zase zasmějeme.

Už je večer odprovazím jí domů,
u vchodu jí obejmu, odcházím směrem domů,
pořád se na ní dívám, než narazím do stromu.
Příjdu domů, vlezu do sprchy,
přehrávám si celý den, co jsme spolu zažili.
Je 11 hodin pořád na ní myslím,
v mých představách jsou myšlenky jestli se s ní vyspím.

Je pondělí ráno máma mě odváží do školy,
už z dálky vidím ty mé kluky.
Vylezu z auta on mi jde už naproti,
řekne mi ahoj a už tam spolu stojíme v obejmuti.
Společně vejdeme do autobusu, vedle sebe si sedneme,
za půl hoďky směr Beskydy jedeme.
Sedíme a chalujeme chipsy,
smějeme se a jsme zažraní do hudby.
Za hodinu jsme už na místě,
pijeme čaj a celá třída sedíme v chatě.

Dopijeme čaj dostaneme pokoje,
máme je hned vedle sebe.

Jdu do pokoje, dám si věci do skříňky,
učitele chodí po pokojí s tím že v noci budeme mít hlídky.
Chytla jsem hlídku právě s Tomem,
Jdu za ním do pokoje, je tam s Adamem.
Vybaluje si věci, Adam semnou začne flirtovat,
Tom se najednou nervne a začne na celé kolo nadávat.
Nakonec odejde a naštvaně zavře dveře,
odejdu a dojebaně si lehnu do postele.
Je mi z toho na nic, chce se mi brečet,
jsem na sebe tak naštvaná, že bych šla za trest do rohu klečet.
Šíleně toho lituju,
nevím co se to semnou děje asi toho kluka miluju.
Příjde učitel, že máme jít do kuchyně,
příjdu dolů uslzená a oblečená v mikině.
On už tam je, je jenom se na mě podívá,
když mu pohled vrátím, hned někde jinde uhýbá.

Sedím dole v kuchyni, polévku mám na talíři,
ona jde dolů po schodech a s pohledem ke mně míři.
Jednou se na ní podívám, ona se dívá na mě,
už se na ní dívat nebudu, naštvala mě.
Sedne si k mojemu stolu, to fakt ne,
Odejdu nahoru, zavřu dveře.
Zachvíli máme mít spolu službu, co tam budu dělat?
Asi budu ležet v posteli a simulovat.

Blíží se večer a my máme spolu službu,
stojím před zrcadlem a nejradši bych si dala facku.
Jdu k němu do pokoje a on leží na posteli,
sednu si k němu a pohladím ho po tváři.
,,Vstávej, musíme jít." snažím se ho probudit,
v očích mám zase slzy, nejde to zastavit.
Vzdám to a po chvílce odejdu,
počkám až ostatní zalezou a na schody si sednu.
Nebaví mě to, chtěla bych jít spát.
Mám chuť se na všechno vyjebat.

Probudím se, vylezu z pokoje.
Sedí tam na schodech a Adam jí provokuje.
V tom si říkám dost! nech mi Katku!
Příjdu za Adamem a dám mu facku.
Adam s brekem odběhne,
já jebnu na schody a ona si ke mně přisedne.
Začne se mi omlouvat, všechno mi vysvětlí,
potom mě krásně obejme a vášnivě políbí.

Pokračování příště...

Moje hudba..Top 10

2. march 2011 at 19:49 | RawR-LaDy |  Můj život..
Kamarádka chtěla vědět jakou hodbu poslouchám tak jsem se rozhodla, že vám tu dám svých oblíbených 10 songů :)

Indy - Báječný Klima feat. Orion a Nicole

-Písnička kterou ze všech nejvíce miluju a která mě neomrzí. Pamatuju si ten den kdy jsem na ní přišla. Kmáš prostě zamnou přišel, dál mi sluchátka a pustil mi jí. Od té doby jí pořád poslouchám a pouštím si jí i několikrát dokolečka.


Frezz - Pojď ke mě blíž

Moje hitovka a od mé nejleéší kamarádky. Podle toho songu jsme pojmenovali náš společný blog a jakékoliv video které na blogy točíme, tak nás v těch videí doprovazí tahle písnička. Frezz je mladý raper tady od nás z Ostravy. Má můj velký respekt a tímhle songem si mě získal.


FrezZ ft Nifest - Špatný Život

-Tahle písnička pro mě znamená moc..Je od mých dvou raperů z Ostravy a má úžasný text. Když mám zas ty své špatné dny, vždycky si tenhle song pustím. Tímhle songem jsem je i poznala, tak proto tak moc pro mě znamená.

Whataya want from me- Adam Lambert

-Adam Lambert je pro mě naprosto úžasný a miluju jeho styl. Tahle písnička mě dostala textem i nádhernou melodii. Miluju i ten klip, protože Adam je v něm naprosto úžasný a klip je úžasně emoční.

Tinie Tempah ft. Eric Turner - Written in the Stars

-Song na který se mi úžasně tančí.

Cinema Bizarre - Escape To The Stars

-Cinema Bizarre jsou jedni z mých nejoblibenějších hapel a tuhle písničku si od nich ráda i zpívám a miluju ten videoklip.

Tokio Hotel - Rette Mich

-Tokio Hotel jsou pro mě nejlepší skupina a tuhle písničku od nich mám nejradši. Touhle písničkou si mě totiž získali a od té doby je poslouchám a jsem jejich věrná fanynka.

Nifest-Nakonec jsem zůstal sam

-Poslední a dá se říct nejlepší track od Radima. Má skvělý beat a skvělý text.


Nifest - Proč to neni tak (feat. Avio)

-Moje nejoblibenější od téhle slavné dvojky z Ostravy. Je mi líto, že už si ale bohužel nezarapujou spolu zas...

brokeNCYDE "Freaxxx"

-Tímhle songem i klipem jsem se do nich naprosto zamilovala. Fajně se mi u téhle písničky paří a hned se hodím i do lepší nálady. Pro mě jako Scene je tahle kapela naprosto stvořená.


Detail mé bolestné cennosti..

2. march 2011 at 18:49 | RawR-LaDy |  Můj život..
Až ztratíte člověka, který byl pro vás všechno, tak i maličkosti, které jste od něho dostali pro nás budou mít velikou moc...
Pro mě tu moc má můj oblíbený prstýnek..je to můj poslední dárek, který jsem dostala od svýho dědy a proto ho opatrují jak nejvíce to jde!..Nevýjdu bez něho z bytu a jakmile ho nemám u sebe jsem nervozní a nejsem ve svý kůži..
Děda nikdy nevěděl co mi má koupit, ale tenhle dárek se mu fakt povedl..Je mi líto, že nemám možnost mu poděkovat a říct mu jak je krásný :(
Na fotce vypadá nic moc ale ve skutečnosti je fakt nádherný..má krásné modré kamínky a dobře se hodí k mému stylu..
Je to nejcennější prstýnek co mám..Ani prstýnek od taťky nemá pro mě tak velkou cenu, jako tenhle..
Mamka mi někdy říká, že si věci nevážím a pokud to fakt tak je, tak u tohodle prstýnku dělám velkou výjimku! Nikomu ho nepůjčuji, dávám ho pořád na to jedno to samé místo abych ho pak mohla v klidu najít a když ho mám na prstě tak dávám pořád na něho pozor...
Jsem ráda, že ho mám..
Dědo..tobě moc děkuju...je to krása...:( :-*


Paints around me.

2. march 2011 at 18:09 | RawR-LaDy |  It's mE %))Jsem to pořád já akorát už jdu více do Scene než do Emo :)Verloren.

1. march 2011 at 17:39 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Moje zatoulaná fotka v archívu :D

lebensphase.blog.cz

Vzpamatuj se!..

1. march 2011 at 9:59 | RawR-LaDy |  Můj život..

Nechápu co to do mně zase vjelo Opětovně se hrabu ve svý minulosti a zasekla jsem se u části, která je pro mě nejhorší..
Den kdy jsem navždy ztratila svého dědu..Bylo to o prazdninách roku 2010 a já pořád místama zažívám takové chvílkové stavy jakoby to bylo teď. Lidi říkají že to časem přebolí, jenže mě tohle nepřebolí nikdy...Asi tím, že já a děda jsme byli upravdu jeden velký team..
Vrátila bych ten čas zpátky a budu to pořád opakovat dokolečka..
Kdybych mohla řekla bych mu jak ho mám ráda a jak moc pro mě znamená..
Kdybych mohla pevně bych ho objala a nepustila..
Jsem naštvaná sama na sebe, že když jsem měla tu možnost nic jsem neudělala..
A tady slibuju, že kdybych tu možnost měla, tak bych jí opravdu využila..
Proto nic neodkládejte na zítřek..
NIkdy nemůžeme vědět co se stane a co nás čeká..
Mě bohužel čekala krutá rána, která bolí pořád stejně a žádný lek neexistuje..
Nejvíc mě bolí, že jsem tu měla člověka, který mě opravdu chápal..:(
Kde jsi? Chci te zpátky! :(

Život v rýmech - 1.Díl

1. march 2011 at 9:16 | RawR-LaDy |  Příběhy,Povídky
Za tenhle rýmovací příběh, děkuji hlavně svému kamarádovi Tomovi, který ho semnou píše. Mám tě ráda %))♥


První Září, začíná škola,
ve třídě jsem jenom jedná holka-
Sedím ve třídě pozorují kluky,
zaujmě mě jeden chlapec zelenooký.
Sedne si vedle mě¨ a krásně se na mě usměje,
Jedním pohledem mé srdce zahřeje.
V pondělí si už sedneme vedle sebe,
vnímám jeho blízkost a z okna pozoruji nebe.
Konec školního dne pořád na něho myslím, v noci díky němu ani nespím

Prvního Záři vlezu do třídy,
sedí tam jedná holka hned se mi zalíbí.
Sedni vedle ní, řeknu jí ,,ahojky"
položím si baťoh a rozbalím si miňonky.
Dívá se na mě, asi si chce taky dát,
tak se jí zeptám ,ale asi se stydí odpovídat.
Zamilovaně na ní hledím
a v duchu si říkám: jsem rád, že vedle ní sedím.
Zvoní zvonek končí hodina a já myslím na to jak v budoucnu budeme rodina.
Přijedu domů pořád na ní myslím,
jaké to bude až se s ní vyspím

Sedím doma, hledím do PC,
hypnotizuju jeho fotku a jeho krásný oči.
Na FB je online, hned jsem mu napsala,
Kde bydlí jsem se ho zeptala.
V noci se mi o něm pak zdál krásný sen,
že jsme šli špolu ven.

Sedím doma, nemůžu na ní přestat myslet,
tak zapnu kompa a na FB chci najet.
Jedna žádost o přátelství, to je ale náhoda,
to je ta kráska ze školy..Kateřina Madrová.
Příjmu její žádost a koukám na fotky,
ta holka vypadá jako anděl a má pěkný kalhotky.
V tom mi ale napsala,
kde bydlím se mě zeptala.
Já ji napsal adresu
a ona že bydlí u rondlu.
Bylo už ale devět hodin a já musel jít,
popřál jsem jí dobrou noc a začal jsem o ní snít.

Ráno se vzbudím jdu do koupelny,
učešu si vlasy a tužkou zvýrazním oční linky.
Příjdu do třídy a on už tam sedí,
s úsměvem na mě hledí.
Prokecám s ním celou hodinu,
řešíme sebe, svý zájmy dokonce i rodinu.
Pak se dozvíme, že nás čeká adapťák a to už v pondělí,
děláme si srandu, že budeme spolu spát v jedný posteli.
Odpoledne příjdu domů hned to řeknu mamce,
začne semnou balit věci a říká ,,Pozdrav toho kance."

Ráno ve škole už sedím,
v tom příjde ona a já na ní hledím.
Sedne si vedle mě, pěkně se usměje,
jsem zmrzlý ještě z venku a tím úsměvem mě zahřeje.
Zvonek zvoní je konec hodiny,
zeptám se jestli nezajdem ven aspoň na dvě hodiny.
Ona souhlasí mám se stavi ve tří hoďky.
Je dvě padesát a já vyrážím,
po cestě rozmyšlím co tam s ní vykutím.


Pokračování příště...:D