June 2011

.Sommer :))

30. june 2011 at 13:19 | RawR-LaDy |  Diary xP
Děcka ani nevíte jak jsem ráda, že těch 10 měsícu mám zasebou a že jsem úspěšně prošla do druhého ročníku. Sice jsem měla dve čtyřky, ale moje výzo jinak vypadá v pohodě a já jsem maximalně spokojená. A co vy? Jak jste dopadli? :) Zítra příjede syn od Radima (maminin přítel) tak se už těším protože v osobním životě mám menší problémy a on mi dost pomáhá :) vzhledem k tomu jak dopadlo výzo tak to půjdem společně i s Lee někam zapít :D tak sa majte dobře a užíte si prázdniny! :P

.Alles hat sein Ende

28. june 2011 at 14:33 | RawR-LaDy |  Diary xP

Přesně tak všechno má svůj konec a konec jednoho krásného období nastal právě dneska. PO 8 mi měsicích už nejsme já a on a už nikdy nebudem, protože kluk ktkerý mě tak strašně miloval a psal mi že na mě nechce nikdy zapomenout, si mě zrušil z přátel a smazal si facebook. Jak to zvládam? Ve chvíli kdy mi začal hrát na city a psal mi věci ve stylu kdo při mně stal, když mi umřel Charlie jsem myslela, že zkolabuju na místě. On ví že mě tohle ještě stále dost bolí a že mě to vždycky strhne na zem. A jak se cítím? Kdybych neměla své nejlepší kamarádky Lee a Lucy a mé zlatíčko Radima byla bych v háji. JEnže díky toho že MIrek pořád mi dělal žárlivé scény, lhal, tak můj cit odešel a protože RAdim při mně stojí tak se držím a teď se jenom snažím zapomenout ... L+L+R děkuji vám, jste můj život. Miluju vás ♥

11.6.// Glückliche Geburt.

11. june 2011 at 18:30 | RawR-LaDy |  Diary xP
Zdravá a nevyspaná jsem se dneska ráno v osm s mladým vrátili z Petřkovic. Oslava trvala do jedné do rána a my jsme šly spát ve dvě z toho v šest jsme stávali. Protože jsem špatně zjistila v kolik nám jede bus tak jsme šly půl hodiny pěšky :DD Na oslavě bylo dobře, hodně jídla, piti, alkoholu :PP a hlavně byla mega sranda :D Všechno to začalo jak malá Anetka o mladém, který má pierc ve rtu řekla že má špendlík :D Pak přišel i malý Honzík, který si na zahrádce pořád hrál s hadici a dopadlo to tak, že jsme všichni byli slití :D Můj miláč chtěl zamachrovat, tak šel s bráchou hrát fotbal a hned se na trávniků vymlel aniž by se do míče trefil :DDD a nebo jak se Markovi a Martinovi sekl ve stromě míč a Mirek jím šel aktivně pomoc a sekl tam i druhý míč :DD No prostě byla sranda :P Večer tam pak na celé kolo hrál gothický metal a sem tam bohužel i Ramstein =// :D Chtěla jsem se v noci trošku projít po lese a hned na začátku jsem se vymlela tak jsem se otočila a šla jsem za mladým, který šel někde ani nevím kde :DD Srandy bylo prostě dost a už teď se těším na další oslavu a na Honzíka a jeho KUKU :P :D
Jedem bomby s bráchou :P


9.6.// letzte Woche.

9. june 2011 at 19:04 | RawR-LaDy |  Diary xP
Škola, škola, samá škola. Blíží se prázdniny a ve škole je to šílený masakr. Máme každý den provizornní rozvrh a co je dobré je to, že končímě čtvrtou vyučovací hodinou. Známky se nám pomalu a jistě uzavírají. Z technologie a z potravin mám za dva, z angličtiny mi zatím vychází průměr 2,8. Pokud teďkom napíšu dobře test z českého jazyka budu mít za 4. Píšeme z národního obrození a z Klasicismu. Je toho fakt hodně, jenom z národního obrození se musím naučit 12 stránek v sešitě plus nějaké ty stránky z Klasicismu. Z matiky jsem celou dobu propadala, ale díky toho, že jsme teďkom psali z intervalu což jsem se učila na začátku školního roku ještě na vítkovické, tak bych to mohla nakonec dotáhnout na čtyřku. Zítra slaví přítel se svojí rodinou narozeniny, tak se už těším jak si konečně odpočinu od školy a pořádně se s ním odreaguji. A co vy a škola?

Miláček mě tímhle songem nakazil xP

Emařka s krásným hlasem

2. june 2011 at 11:49 | RawR-LaDy |  Youtube
Jen tak si z nudy projíždím videa na youtube a našla jsem krásnou emařku, která má dar fakt od boha. Vidělo už jí přes pět milion lidí, což znamená, že ta holka má fakt něco do sebe, tak jsem si jí pustila a málem jsem lovila čelist pod počítačem. Má skvělý hlas a tak jsem vám vybrala písničky, které se mi líbí.


Heute sollte zwei Jahre. :(

1. june 2011 at 10:39 | RawR-LaDy |  Můj život..
Čím více poznávám lidí, tím více mám ráda psy
Zvířata jsou přátele a přátelé se nejí

Nejen my lidé, ale i naší milování mazlíčci nám musí dát sbohém. Někdo to vezme s klidem , řekne si no co byla to jenom kočka nebo pes. Ale hodně lidí s tou ztrátoou zápasy hodně dlouho. Já s touhle ztrátou zápasím už pět měsícu kdy mi v náruči zemřel můj perský kocourek Charlie.

Každý má rád psy ale já už odmalička miluju kočky. Vždycky jsem si přála mít doma kočku a naprosto ,,úchylná" jsem na kočky s placatým čumáčkem. Mamka mi chtěla udělat radost a na Vánoce roku 2009 mi koupila kocourka, kterého jsem si mohla sama vybrat. Ještě než mamka s ním přijela, měla jsem už ho na tapetě a čekala jsem. Ten den si pamatuji jakoby to bylo včera. Byla neděle, Prosinec. Když s ním mamka přijela první jsem vybuchla smíchy. Vypadal tak srandovně. Ale hned jsem si ho zamilovala a podle toho jak hned první den zamnou chodil a žádal o pozornost jsem se mu musela líbit i já.

Bohužel náš Charlie byl nemocný, aniž bysme o tom věděli. Začalo to tím, že mu pořád hnisali oči. Mamka mu to mazala mastičkou, kapala kapky a stejně nic nepomohlo. ¨

Defitivní konec byl když mamka Charlieho ostříhala a mu nerostly chloupky. Díky toho že měl fakt huňaty kožich, jsme si až pak s mamkou všimli, že je kost a kůže.
25.Ledna Charlie svůj boj vzdal a my, celá moje 4členná rodina jsme stáli při něm.


Jeho poslední fotka. Nefotilo se mi to moc dobře. Vždyť tu umírá!! :( Ale věděla jsem že to bude naposledy, kdy si ho můžu vyfotit. Ikdyž jsem tušila, že ta fotka mě bude zraňovat. Dneska by měl dva roky. Místo svíčky a slz tu měl semnou lítat a spát na topení jako obvykle, Charlie chybíš mi.