July 2011

30.7.//.Beste Woche

30. july 2011 at 12:07 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte pipinky moje omluvám se, že poslední dobou tu zas moc nepíšu, ale konečně jsem tu svým zlatíčkem tak si s ní užívám každou sekundu. A co vy? Jak se máte? Včera jsme byli i s miláčkem a s mým bráchou Adamem za Lucy, protože mi dneska odjela na dva týdny na Bečvy. Sakra jak já to tu bez ní přežiju? x// Konečně jsme dostala i dopis od Lee z tábora tak v pondělí hned mířím na poštu a budu jí odepisovat xP Včera jsme se šli projít do běláku, s Adamem to byl fakt zažítek na celý život (Pak tu někdy dodám videa xDD) A pak jsme skončili u Lucy doma. Dneska se zlatíčkem se budeme dívat na horor insidious včera jsme viděli jen kousek, protože jsme byli už fakt moc unavení tak jsme si šli lehnout, ale je to fakt zajímavý horor a moc drsný xDD Tak sa majte děti moje xPNejdou mi tu dávat odkazy tak dneska jedem bez songu xDD =//

.Wertvollen Freund

27. july 2011 at 21:50 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Tak to je ONA!! Moje dokonalá princezna kterou ještě neznáte :))


Láska je láska

27. july 2011 at 16:24 | RawR-LaDy |  Příběhy,Povídky

Všechno se stalo tak tychle. Rozchod s klukem, operace, svatba mé mamky a konec školního roku. Nevěděla jsem co dřív dělat. Jestli pořád řešit kraviny s Mirkem ohledně toho, že jsem mu zničila celý život, nebo jestli shánět nějaké pěkné šaty na svatbu a co škola? Jaký mám vůbec prospěch. Ležela jsem na lůžku a čekala jsem na injekci. Když konečně bylo povšem a já jsem došla domů měla jsem myšlenky stále zmatené. Sedla jsem si k počítači a hledala jsem na facebooku svojí nejlepší kamarádku. Místo toho se mi ozval kluk, kterého jsem v životě neviděla. Po pár minutách psaní jsem pochopila, že to je můj budoucí nevlastní bratr a že se s ním teď o víkendě uvidím. Čas plynul jak naschvál pomalu a já jsem byla myšlenkama stála u soboty. Konečně nastala sobota a já jsem byla nejšťastnější člověk pod sluncem. Hned jsem namířila do vany a pak jsem dlouhou dobu stála u skříně a hledala jsem nějaké super kousky. Pak jsem přemýšlela co udělám z vlasy. Nakonec jsem si je vyžehlila a trošku natupírovala. Blížilo se půl druhé a Radim ještě i s Luckou měli přijet. Pořád jsem nenapadně chodila k oknu a byla jsem čímdál víc nervozní. Nakonec jsem se dočkala a už jsem stala naproti tomu nejdokonalejšímu klukovi, kterého jsem kdy viděla.
,,Čau" pozdravil mě z vesela. Cítila jsem jak se mi točí hlava. Láska na první pohled? Ano.
,,Ahoj" pipla jsem. Radim s Luckou se seznámili s mojí mamkou a Radim pak odešel dolu dát si cígo a mi to nedalo. Musela jsem jít s ním.
,,Málem bych zapomněl, všechno nejlepší k narozeninám" usmál se na mě jak jsme už stáli u výtahu a objal mě. Stiskla jsem ho pořádně a vnímala jsem jeho vůni. Bylo mi s ním tak dobře a krásně mi hřálo u srdce.
Doma jsem pak byla celou dobu zticha. Přehrávala jsem si pořád ten okamžik jak mě objímal. Až do večera jsem s ním vždycky chodila na cígo a skvělé jsem si s ním pokecala. Byl jiný než ostatní. Pořád se smál, vyprávěl mi úžasné historky. Připadal mi jako anděl.
Nastal už večer a my jsme se zavřeli do mého pokoje s tím, že se budeme dívat na horor. Ležela jsem s ním v posteli pod jeho peřinou a málem jsem nedýchala. Měli jsme otevřené okno tak jsem se začala trošku třást.
,,Tobě je zima?" zeptal se mě.
,,Jenom trošku" usmála jsem se na něho. On šel ke mně blíž a pevně mě objal. Teď jsem film nevnímala vůbec. Do pokoje přišla Lucka a on mě pustil. V té chvíli jsem jí v duchu proklínala. Ještě jsme se dívali na nějaký film, ale já jsem usla. V noci jsem se probudila a ležela jsem mu v náruči. Škubla jsem sebou.
,,Co se děje?" šeptnul
,,Promiň, nechtěla jsem tě vzbudit" a řekla jsem a chtěla jsem si lehnout jinak ale on mě chytnul za ruku.
,,Zůstaň tak" řekl a přitáhl si mě ještě blíž. Naše rty byli blízko sebe. Díval se mi do oči, měl je ve tmě tak krásně tajemné. Neodolala jsem a lehce jsem položila své rty na ty jeho a čekala jsem co bude dál. Políbil mě a pro mě to byl nejkrásnější polibek, který jsem kdy zažila ...

NIKDY

25. july 2011 at 21:50 | RawR-LaDy |  Příběhy,Povídky
NIKDY nezapomenu na to jak jsem si s tebou poprvé psala
NIKDY nezapomenu jak jsem se poprvé do tvých oči podívala
NIKDY nezapomenu jak jsem vedle tebe poprvé usla
NIKDY nezapomenu jak jsem ti první sms napsala
NIKDY nezapomenu jak jsi mi poprve napsal, že mě máš rád
NIKDY nezapomenu jak jsi mě poprvé objal
NIKDY nezapomenu jak se naše rty poprvé spojily
NIKDY nezapomenu jak jsme se společně opili
NIKDY nezapomenu na naši matraci
NIKDY nezapomenu na tvé tělo, rty a krásné oči
NIKDY nezapomenu jak jsem se s tebou smála
a NIKDY nezapomenu jak moc jsem tě milovala
MILUJU TĚ
K.
Pro tebe sluníčko moje :-*


25.7/.Was ist los?

25. july 2011 at 14:23 | RawR-LaDy |  Diary xP
Už od rána jsem se svojí dlouholetou kamarádkou a byli jsme spolu v obchodě. Musela jsem si koupit nějaké luxusní tričko, protože jak pojedu do Frýdku s láskou, tak mu nechci udělat ostudu. V příštím článku vám tu to triko dám abyste viděli :P Jinak dneska celý den lačés doma, sice mám ten den trošku uklizecí ale nestěžují si. Teď jen čekám na taťku až přijde domů a řekne mi kdy přijede moje láska tak snad už dneska nebo zítra. A co vy? Jaké máte plány na dnešní den? :)

Nová písnička mého vzoru Lafee %))

.Schöner Ort

25. july 2011 at 9:39 | RawR-LaDy |  Můj život..

schöner Ort = Nejkrásnější místo


Žádná Ostrava, žádná Praha a ani to mé vysněné Německo. Od dnešní doby je to Humpolec, který se mi nádhernou přírodou a tím vším co mé hnědé oči viděli zarylo velmi hluboko do srdce. Žádný smog, ale čistý vzduch, žádné potegované baráky, žádné rozbité silnice ... Cítila jsrem se tam tak volně, akorát něco mi tam chybělo ... ON

Procházela jsem se sama s cigaretou v ruce a se sluchátky v uších krajinou (viz. obrázek) a představovala si jaké by to bylo, kdyby tam byl semnou, držel mě za ruku a dělal semnou stejné kraviny jako v Ostravě. Prošla jsem se přes jednu krásnou záhradku, kde byl krásný výhled a bylo mi z toho až do pláče. Já toho kluka miluju a jsem od něho tolik km daleko ... Opravdu moc mi bylo smutno a poznala to i babička.

Teď je mi smutno ještě víc protože nevím kdy moje zlato přijede. Jestli přijede už dneska což bych si moc ráda přála, nebo zítra a nebo až ve středu. A taky už nejsme v Humpolci, jsem zpátky v Ostravě. Sice si moc nestěžuji, konečně tu mám své kamarády, ale chybí mi ten klid a ta příroda kde jsem chodila s knížkou v ruce relaxovat a poslouchala zamilované písničky a přemýšlela nadtím jak úžasného kluka mám.

Cesta do Ostravy už byla jiná než do Humpolce. S babičkou jsme byli dojaté a měli jsme hodně zážitků tak jsme si to pořád vyprávěli dokola, ale jak jsme pak z Brna nastoupili do druhého vlaku šel na nás už stesk a otázky kdy zase pojedeme do Humpolce?

K.


.Plüsch-Komfort

24. july 2011 at 18:09 | RawR-LaDy |  Můj život..

Plüsch-Komfort = Plýšová útěcha


Už je to více jak půl roku a já jsem se stále nevzpamatovala z toho že mi umřel kocourek Charlie. Do toho mám poslední dobou takové živé sny, že Charlie žije, že ho můžu obejmout, pohladit, pak se ráno vzbudím a dojeb. Charlie nikde. Minulý týden to bylo kdy jsem se probouzela s brekem. Jak jsem byla u babičky v humpolci tak babička taky ztratila pejska Danečka a teta jí koupila plyšáka a babičku mu říká Daneček. Napadlo mě, protože Charlie jak vidíte na fotce vypadal jak Garfield, že bych si koupila garfielda jako plyšáka jako mojí malou útěchu. Co vy na to? Mám si ho koupit? :)

Pod celým článkem najdete různé plyšové Garfieldy, které jsem našla na netu.

.Humpolec

24. july 2011 at 16:59 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Tak a teď tu dám slibované fotky z Humpolce. Babička nechala foťák u tety Aničky tak musíme počkat až jí ho pošle takže vám tu dám fotky co jsem měla ve founu a fotky s prababičkou tu dám až je budu mít :)

To je moje prababička jak jí bylo dvacet roků. Musela jsem si tu fotku vyfotit protože tu je maximalně nádherná!

.Wasser Feen

24. july 2011 at 14:39 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Takže ještě než tu dám fotky z Humpolce dám tu fotky dva týdny staré a to jak jsem byla s mojí nejlepší kamarádkou u vody :) Zlato až tu budeš tak napiš a já ti pošlu zbytek fotek ;)

.My Top Films (Part 2)

24. july 2011 at 14:00 | RawR-LaDy |  Můj život..

5.Předčítač

-O tomhle filmu mi řekla moje nejlepší kamarádka Lucy s kterou miluji herečku Kate Winslet. V tom filmu hraje KAte jako Hanna která se zamiluje o 15 let mladého kluka Michaela a začne se s nm scházet. Jejich konec nastane když HAnna jednoho dne zničehonic odjede a ani se nerozloučí o pár let později se znovu setkají ale za jiných a nepříjemných okolností. Tenhle film jsem viděla už třikrát, naprosto ho miluju a doporučuji vám ho

6.Zrcadla

-Tenhle skvělý horor jsem viděla poprvé před měsícem se svým zlatíčkem a musím říct že jsem se málem zesrala strachy. V tomhle hororu máte všechno, lekačky i krev. Pokud jste milovníci hororu a tenhle film jste neviděli tak se na něho rozhodně podívejte!!

7.Hrůza v Connecticutu

-Tenhle horor je podle skutečné události a je jeden z mých oblíbených. je o rodině a klukovi který má rakovinu a tak se rodina přistěhuje do Connecticutu aby to měli blízko nemocnice. Přestěhují se ale do baráku, který kdysi sloužil jako márnice. Jestli se vám líbí horory ve stylu 3:15 zemřeš, PAranormal activity atd, tak je tenhle horor pro vás ten pravý.

8.Je to i můj život

-Právě se chystám jít dívat na film, který jsem už viděla milionkrát, ale miluju ho a je pro mě nejlepší. V hlavní roli hraje Cameron Diaz, která hraje roli matky a snaží se záchranit svojí dceru od leukemií. Díky tohodle filmu jsem poznala jak je leukemie hnusná a ke konci jsem se neubranila slzám. Všechny film vám tu doporučují ale tento film doporučuji na několik milion procent!!

24.7//.Ich hasse das Auspacken

24. july 2011 at 11:32 | RawR-LaDy |  Diary xP
Naprosto vyčerpaná jsem se včera v 10 hodin večer vrátila z Humpolce a ještě jsem seděla do jedné do rána na FB se svým zlatíčkem, takže jsem večer pak odpadla jak hruška a spala jsem až do půl deváté :D Včera jsem se nahodinu sekla v Brně, když jsem čekala s babičkou na vlak a doufám že jsem tam byla naposledy!! Je tom dvacet minut jsme stály venku protože jsme hledaly nějakou lavičku a já si dala cígo a za těch 20 minut kolem nás prošly tři prostitutky (Musím říct že i já jsem hezčí než ty tři dohromady, ale na tu jejich namyšlenost jak jsem si všimla nemá ani Dominika Myslivcová), jeden feťák co po mně chtěl cígo ale já jsem už měla poslední a pak celá parta feťáku což ta baba k tomu měla malého syna v kočárku a prodávali dva malé křížené labradory. Pak jsem tam ale potkala také tři gothičky, které měly naprosto parádní šaty, tak se mi trošku nálada zlepšila :D

Dneska strávím celý den nejspíš doma, protože mám toho cestování dost a ještě si musím i vybalit což naprosto nesnáším!! :D Já se jdu teďkom dívat na film, takže více článku, hlavně ohledně Humpolce čekéjte spíše odpoledne :)


Toho cestování mám opravdu teď dost, takže nachvilku to zaparknu doma v Ostravě :D
.Tenhle song mi stále v Humpolci hrál.
23.7//.Humpolec

23. july 2011 at 14:42 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte moji milí. Zdravím vás z Humpolce ale ve čtyři hoďky už mi jede vlak zpátky do Ostravy. Včera jsem přijela do Humpolce něco po désaté a hned jsme jeli na hřbitov od mého pradědy a pak konečně do penzionu za prababičkou. Babička nám udělala skvělý oběd a potom jsme se šly projít. Večer jsem šla spát už v sedm hodin protože jsem byla moc unavená a teď tu sedím u mého strejdy a tety které jsem neviděla víc jak 10 roků. Fotky sem dam až přijedu do Ostravy, tak já mizím užít si ještě poslední hodinu s babičkou a pak šup zpátky do Ostravy.

Lásky moje moc mi chybíte :(

21.7//.Tourist

21. july 2011 at 13:14 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte mojí milovaní tak jsem zase bez netu, tak píšu tenhle článek u mé kamarádky. Dneska večer odjiždím za mojí babičkou a zítra ráno o půl čvrté vyjíždím vlakem směr Humpolec za mojí prababičkou kterou jsem neviděla víc jak 10 let. Můj miláček musel díky toho už dneska ráno odjet, protože by tu jinak musel být tři dny sám beze mě, tak jsem tu teďkom já bez něho a už mi moc chybí!! Teď jsem u Lee a chystáme se jít nachvilku ven. Pak si budu chystat věci, už te'd vím že mi nesmí v tašce chybět mobil se sluchátky, můj tajný deník a kniha do vlaku. Tak se tu mějte dobře jak se vrátím tak se hned ozvu tak pa :-*

I miss you babe :(

.My Top Films (Part 1)

19. july 2011 at 17:28 | RawR-LaDy |  Můj život..

1.I spit on your grave

-Na tenhle film jsem narazila díky své skvělé kamarádky, která mi pouštěla úžasný remix jedné písničky a v tom videu byli úryvky z toho filmu. Film je o mladé spisovatelce, která odjede na chatu aby mohla v klidu psát svojí knihu. Banda chlapků jí tám ale brutálně znásilní a ona se zabije a po měsíci se vrací jako zlý duch aby se jím pomstila. Na film jsem se dívala poprvé se zlatíčkem a musím říct že nás to opravdu bavilo. Takže rozhodně tento film doporučuji ikdyž je zatím ještě s titulkami ale rozhodně opravdu stojí za to.

2.Chlapec v pruhovaném pyžamu

-Tenhle film mi doporučila moje nejlepší kamarádka Lucy protože ví že miluju filmy z období druhé světové války. Film je o malém chlapci který se s rodinou odstěhuje někam na venkov, z okna vidí na koncentrační tábor a jednoho dne jak je sám doma se tam vydá a začne se tam bavit s jedním chlapcem, který je ale žid a matka mu zakáže se s ním stýkat. Film je sice velice smutný, ale krásný

3.Ta záležitost s Gray

-Na tuhle komedií jsem narazila, jak si můj bratr pustil DVD a tam začli běžet reklamy i na jiné filmy. Film je o dvou sourozencích co jsou stále spolu a vzájemně si hledají partnera. Gray najde pro svého bratra úžasnou holku, s kterou si taky moc rozumí a díky ní pochopí že je lesba. Rozhodně doporučuji!!

4.Podivuhodný případ Benjamina Buttona

-Právě teď jsem se zlatíčkem dodívala na tenhle film kde v hlavní roli hraje Brad Pitt. Film je o Benjaminovi který se narodí starý a čím dál víc mládne. Ikdyž film trvá přes dvě hodiny tak děj je opravdu zajímavý a film je moc pěkný. Pokud jste nějací milovníci Brada Pitta tak se rozhodně podívejte

18.7//.Feier

18. july 2011 at 20:08 | RawR-LaDy |  Diary xP
Po roce jsem byla s těma mejma za haldou. S kámoškou Kety jsme slavili narozeniny. Díky mě přijel i můj bratranec Andreas. Po roce jsem se viděla s Cortezem který teď rapuje, s Maličkým, který se vůbec nezměnil, s Adamem a s Lukášem, kteří mi chyběli asi nejvíc a s dalšíma .... už to sice není to co bylo kdysi, už nejsme rodina, každý si jede svý ale bylo s něma fajně. Ikdyž dostat se přes tu haldu byl zážitek na celý život :DD Večer jsme pak s Lucy naháněly malé koťátko, které se ztratilo u našého baráku a dneska ráno jsem viděla slečnu jak už ho nese. Dneska jsme s miláčkem byli celý den doma a krmili se pizzou a makovou buchtou co udělal taťka a teď nás kamarádka pozvala na lehni a mrdej (cíga,LM). Tak já mizím a večer se budu dívat se zlatíčkem na nějaký film. Paa a brou noc :-*
Cortez :-*

.Ti druzí

17. july 2011 at 13:21 | RawR-LaDy |  Můj život..

Téma týdne: Duchové

Jak jste si všimli poslední dobou jsem do temát nepsala, protože tu byli pro mě samé nezaživné témata a já jsem nevěděla co mám na to vymyslet. Když jsem si řekla že bych nejela podle blog.cz že bych si vždycky psala podle sebe objevilo se tu téma které mě už spojuje od mých 11ti let. Duchové. Někdo na ně věří někdo ne, já se o to zajímám už z dob základky kdy jsem byla ještě na prvním stupni (5.třída) opravdu existujou duchové nebo to je jenom výplod baši fantazie?

Duchové a já:

Jak jsem psala, tohle téma mě už drží od mých 11ti let. Začalo to nevinně, horory, ten pocit mít z něčeho strach a pak se tomu smát. Jednou jsem ale na netu narazila na blog který byl jenom u duchách a dost jsem se do něho zažrala. Řekla jsem to mé nejlepší kamarádce Lee a ta se začala o to zajímat semnou. Jednoho dne když jsme už o tomhle tématu věděli dost jsme zkusily jednoho ducha vyvolat ale nic. Za to druhý den jak jsem byla u kamarádky, se nám stala taka podivná historka, ale už si jí celou nepamatuju, tak nemá cenu jí tu psát.
Už je to rok co jsem naposledy s Lee vyvolavala duchy a to Boženu Němcovou a už nikdy. Ten strach v noci jít jen na záchod, pocit že vás někdo sleduje, beznadějnost ... už to nechci zažít.
Hlavně jak jsem byla venku s kamarádkou a ta mi řekla něco po čem jsem měla husí kůži ještě 1O minut. Seděla jsem s ní na lavičce a ona mi řekla že má kamarádku která se léči u psychologa. Zeptala jsem se proč aona že vyvolávala ducha Němcové a nic se nedělo, pak zničehonic vypadla z okna a pád přežila. V té chvíly jsem úplně ztuchla a zeptala jsem se Kety zda si nedělá srandu a ona že ne, četla jsem totíž na netu že Němcová má právě pověst vyhazovat lidi z okna. S Kety jsme se shodli že to bylo znamení aby si s ní už nikdo nezahrával.

Poslení řádky:

Upřímně je mi jedno kdo mi to co jsem tu teď napsal věřil nebo ne, ale já vím svoje a vím že duchové existujou. Proto mám už od mala strach ze tmy, protože se bojím a bojím se do dnešní doby. Jenom vás prosím ať už si s ničím co má společného s duchami nebo s černou magií nezahrávejte!!!

16.7//.Morgen

16. july 2011 at 9:14 | RawR-LaDy |  Diary xP
Zdravím vás po dvou dnech menší pauzy ale nejdu tu bohužel ještě natrvalo. Moje mamka měla zase menší zkrat a vzala mi notebook a nejlepší kamarádka Lee ke které jsem vždycky chodila na pc, když já jsem doma nemohla, je mimo Ostravu, takže těch pár dní ohledně blogu to bude zajímavé. Dneska jsem měla jít na bazén, ale zdravotní stav a hlídání mého bratra mi to neumožňuje tak budu s miláčkem sedět doma. My už vlastně sedíme doma od středy, jenom ve čvrtek jsme byli ráno v Zábřehu za mým dědou, od kterého jsem dostala už dárky na narozeniny které jsem měla před třemi týdnami :DDDD Jinak se pořád poflakujem v posteli a přes domácí kino čučíme na horory a pak nám z toho večer dobře jebe :DD Zítra narozeniny slavím se svojí partou ze zídky tak se už vela moc těším. A co vy? Jak si užíváte?
Já fakt nwm co tu tak z rána dát, ale bejbe má na sobě triko s Doggem tak nic jiného mě nenapadlo :DD

.Bräune

13. july 2011 at 16:03 | RawR-LaDy |  Diary xP
Živá a zdravá jsem se vrátila z ostravky. Jsem dobře opálená a Lucy taky tak jsme na sto procent spokojené. U ostravky jsme se parádně vyřídili a postavili jsme si tam tzv. vanu :D Slunce parádně hřálo, ale i tak byla voda vždycky ze začátku studená, tak nám s Lucy vždycky dlouho trvalo než jsme se celé namočily, ale proud tam byl silný takže jsme vždycky skončili ve vodě ikdyž jsme nechtěli :D Teď sedíme u mě doma a já se chystám pro miláčka na nádraži, tak se majte pa :-*

13.7//.Wasser

13. july 2011 at 8:27 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tak a je to tady s mojí nejlepší kamarádkou Lucy vyrážíme k Ostravce chytat bronz. Včera večer jsem si poprvé lakovala nehty u nohou, ještě k tomu modrým lakem, takže to vypadá opravdu hodně zajímavé :D Po včerejším psaním se zlatíčkem jsem naprosto happy, protože nejspíš už dneska přijede, takže nemusím čekat do pátku. Tak se tu mějte, počasí nám parádně vyšlo což jsem ráda, jediné co si přeju je aby babička udělala ty bramborové placky co v pondělí slíbila :D Tak aloha já vyrážím k Ostravskému moři :)
Už od minulých prazdnin naše letní hitovka %))

.Ausgeruht

12. july 2011 at 18:59 | RawR-LaDy |  Diary xP
Pomalu a jistě se blíží večer a já tu teď popojím skvělé frapko co udělala maminka a chystam se ven s Nellynkou a na žvárko. Zítra v devět se už jde k té ostravce, takže si dneska večer laknu ještě nehty u nohou a vyberu z těch trojek plavek jedny které si na sebe vezmu. Večer než příjde zlatíčko na fb se ještě podívám na film Je to i můj život. Ten film jsem viděla sice milionkrát, ale je naprosto úžasný. Takže kapesníčky, nějaké to jídelko a show mi začíná :D Dneska jsem teda celý den byla doma ikdyž mě tahala na procházku k Ostravce kamarádka a ven na zmrzku dokonce i mamka. Jenže tento týden toho mám hodně: Zítra ostravice, čvrtek chata, pátek nákupy+čekat miláčka na nádraži, sobota bazén a v neděli Marley, tak jsem si chtěla nechat aspoň jeden den volna a jen tak relaxovat v domácím prostředí. A co vy? Co jste dělali celý den?
Záchvat nostalgie %))