August 2011

Summer Days u konce ...

31. august 2011 at 20:15 | RawR-LaDy |  Diary xP
A je to tu. Poslední diary zápis za Summer 2011. Jak se těšíte zítra do školy? Někteří jdou až v pondělí jak já jim to závidím! Už teď jak píšu tenhe článek mám takový divný pocit v žaludku. Zítra praxe, obsluhovat nebudu což jsem ráda, ale i tak jsem nervozní. Za prvé nevím přesně kde ten hotel je, takže budu o pár minut vyjíždět dříve abych ho mohla v klidu najít a za druhé nikoho tam neznám. Ale zároveň se i těším. Babička mi dneska vyžehlila košily a příručník, zítra ráno si ještě koupím silonky a Lucy mi dneska dala kladku na skříňku, tak doufám že není moc velká :DD

Jinak jsem si dnešní poslední prázdninový den strávila po boku svých nejlepších kamarádek Lucy a Lee. Hned jsme si skočili do Lidlu, Lucy nás pozvala na nanuk a energy drink. Pak jsme seděli na lavičce ve stínu a dělali jsme kraviny a kecali jsme. Pak, že půjdeme na hříště co má Lucy za barákem, ale tam pak přišel její kámoš ze základky. Taky čísnik :DDD Tak jsme to nakonec zaparkovaly u Lucy doma kde jsme si udělali parádní palačinky :P

Prázdniny končí a zítra nám začíná zase peklo, ale já na tyhle prázdniny budu vzpomínat opravdu hodně dlouho a myslím si, že i vy máte taky jedinečné zážitky :))


Tohle není cesta to je vibrator ...

30. august 2011 at 19:39 | RawR-LaDy |  Diary xP
Dnešní den na bruslích jsem přežila a musím se pochlubit že jsem ani jednou nespadla :D možná je to tím, že jsem si docela nebyla moc jistá, tak jsme se s Lee radši drželi za ruce a nějaký chlap pořád na nás řval pěkně válite kočky :D S Lee jsme se projeli kolem naší bývalé základky protože se tam dobře jezdí a tam jsem díky jednoho cyklisty málem skončila v trávě :D Prostě jsem zpanikařila a nevěděla jsem kde mám jet :D Nejlepší bylo jak jsme jeli s Lee nějako divnou cestou, kde to s námi skákalo a na celé kolo jsme řešily že to není cesta ale vibrator :D pak se ale zatáhlo a spadlo na nás pár kapek tak jsme raději uháněli rychle ke mně domů a pak i k Lee. U ní jsem si dala parádní kapučíno a pak jsme vyrazili do Lucy.

Po cestě jsme skočili ještě do obchodu. Miláček totíž tento čvrtek má narozeniny a já vůbec nevím co mu mák koupit =//Tak jsme prošly obchody a našly jsme úžasný rock shop kde měli úžasný batoh Tokio Hotel!!! Ten prostě musím mít doma :DD a pak jsme konečně vyrazily k Lucy, která nám ale jak si zapomněla říct, že jí nejdou zvonky tak jsme se na ní nemohly dozvonit, takže nakonec jsem dneska byla jen s Lee :)

S Lee jsme si zašli do Lidlu kde jsme koupily čtyři rohlíky se sýrem, colu a dva energy dringy. Nazpátek jsme zkusili ještě zazvonit na Lucy, ale nešlo to teda tak jsme šli k pomalu Lei a po cestě jsme točily videa tak to zas upravím a potom to tu dám :DD

Teď jela Lee do Frýdku na otočku, tak čekám na ní až příjde a ještě spolu zajdem vyvenčit Nell a půjdem na žvarec :) Tak se mějte fanfárově a nejspíš se uvidíme až zítraa :))


Crazy den s Lee ...

30. august 2011 at 19:19 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Dnešní den se s Lee velmi vydařil, tady vám dávám pár fotek :))
Hotová divočina ...

30. august 2011 at 11:49 | RawR-LaDy |  Diary xP
Bože tohle mi byl čet dlužen aby předposlední den prázdnin přišla babička s tím, že budeme uklízet. Takže už mám zasebou vysavání a utírání prachu a teď jdu jakože s Nell ven, ale přitom jdu na žvárko s Lee pokecat. Odpoledne půjdu s Lee a Lucy na brusle. Lucy o tom ještě neví, tak doufám že půjde protože naposledy si fakt brutalně sedřela nohu a zadek jak spadla. Jinak nechápu co to je, že já jsem přišla s tím nápadem jít dneska na brusle. Vždyť jsem naprostý amater a díky toho že mám kvůli bruslím naraženou kostrč se toho i bojím a právě mě to napadlo :D No dneska to bude rozhodně zajímavé na bruslích jsem stála naposledy minulý rok !!!

JInak dneska jsem se chystala už do školy na čtvrtek. Ještě si musím vyhledat spoje na praxi a dneska mi půjči Lucy bílou košili a kladku na skříňku. Docela jsem zvědavá na ten hotel a jen se modlím abych hned první den neobsluhovala ale to se mi zdá jako blbost. Tak já jdu dále uklízet a pak ven s těma mejma kočkama :))


Harmony club ...

29. august 2011 at 21:05 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte děcka tak konečně vím, kde už budu mít praxi a byla jsem překvapená, že budu v hotelu Harmony club. Webovka tohodle hotelu je tu takže se můžete podívat >> http://www.harmonyclub.cz/hotel-ostrava-ubytovani.html Jinak jsem parádně nervozní, protože z celé naše třídy tam budu sama, ale už se docela i těším a píšu si s jedním klukem přes face, který tam bude mít praxi semnou, takže jsem ráda že aspoň někoho tam znám :D Takže mi prvního Září držte palce, bude to ještě hodně zajímavé :DD

Jinak dneska jsem strávila den s Lucy. Byli jsme u mě doma, kde jsme se dívali na pravá tvář vásně a pak i na plameny vášně. Jsme z těch naších telenovel naprosto hotové :D pak jsme šly ke mně na střední za Lee a Martinem zjistit něco teda ohledně té praxe a byli jsme nachvilku i venku. Pak jsme s Lucy skončily zase u mě doma a zítra zase spolu vyrážíme ven takže se maximalně těším.

Teďkom si stahují film na území žen. Viděla jsem na tento film reklamy v televizi tak snad to bude tak zajímavé jak to mezitím vypadá. Tak se tu mějte dobře a dobrou noc.

Mé štěstí.

28. august 2011 at 21:29 | RawR-LaDy |  It's mE %))
Jdu už spát, ale těsně předtím než odejdu dám vám tu dvě fotky s láskou z minulého týdne jak jsem byla u něho v Lipině. Zítra udělám z toho víkendu ještě i video a taky to sem dám.

Nebreč nad rozlitým mlékem ...

28. august 2011 at 19:50 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ano já to tušila. Taťka před chvíli přijel a bez miláčka. První mi bylo do pláče, tak moc jsem chtěla být s ním, ale pak jak mi taťka řekl jak dřeli na zahradě si to miláček akorát zaslouží. Aby byl chvílí sám a odpočíval, takže mě to teďkom nemrzí, právě naopak přeju si aby si miláček pořádně odpočinul.

Dneska jsem strávila doma a tak to už bude do konce prázdnin. Já vím měla bych si užívat ale ne. Já se potřebuju psychicky připravit na další 1Oti měsíční teror. Akorát jsem dneska po dlouhý době (No po roce) viděla úžasnou kamarádku Mili. Tak já valím na další díly pravé tváře vášni. Paaa xP


Kapka naděje ...

28. august 2011 at 10:34 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tak jsem se včera večer vrátila z baráku. Jak jste se tu měli? já jsem se měla báječně. Hned jak jsem v pátek vešla do svého pokoje, narazila jsem hned na miláčka. Hned jsme šli na zahradu dát cígo a pořádně pokecat. Miláček tam pak kosil trávu a šlo mu to fakt dobře, nemohla jsem odolat musela jsem si ho vyblejsknout :D a já jsem mezitím mamce pomáhala s grilem a se zahradou. Taťka s miláčkem jeli pak večer pro ledničku a já jsem byla na zahradě s bráchou a hrala jsem s ním fotbal, pak jsem ho učila nějaké kousky ze street dancu a pak jsem ho šla uspat, takže jsem mu ještě zpívala :DD Miláček mi vzal z bytu notebook tak jsem se pak s ním dívala večer na street dance 3D a podívali jsme se spolu na další díl pravá tvář vášně.

Ráno jsme měli koblihy na snídani a hned jsme museli hlídat Adama protože mamka jela do obchodu a pro babičku a taťka něco vyřizoval. Tak jsme si chtěli jít zahrát fotbal, ale nakonec to skončilo u vybíjené. Byla velká sranda dokud mi miláček ten balon nehodil do oka !!!! :DD Odpoledne jsme se šli projít po Petřvaldě a šli jsmee koupit cíga. Na cestu nazpět zautočil na Nellu pes. Bylo mi jednou jestli mě pokouše, nebo mě přímo sežere, vzala jsem Nellu a bránila jsem jí tělem. Díkybohu majitel psa byl velmi akční, takže hned přispěchal, omluvil se a bral psa zpátky na zahradu.

Odpoledne jsem si konečně i s miláčkem zašla do bazénu. Voda ze začátku byla nejdřív fakt studená, ale pak už to bylo oka a už jsem si v bazéně v klidu seděla a relaxovala a parádně jsem taky zestříkala miláčka :DDD

Bohužel večer jsme museli odjet protože mamka dneska jela do práce a taťka na Adama nemá na baraku nervy. Takže jsem musela jet i já protože někdo musí Adama hlídat a miláček zůstal na baráku!!! Mě to tak naštvalo, ten pocit že není ve Frýdku, že je s naším taťkou a já stejně s ním být nemůžu!! =// a pořád mi je z toho dobreku, protože jsme si aspoň naplánovali, že překecáme mamku aby tu mohl být do pondělí, jenže to jaksi nevyšlo, tak jsem mu napsala ať to domluví s taťkou, jenže nevím co a jak protože miláček nemá kredit a já taky ne. Takže pořád ve mně je nějaká menší kapka naděje, že odpoledne jak příjde taťka z baráku bude vedle něho stát i má lásky, jenže vím že takové věci se stávají akorát ve filmech, takže něco mi říká, že se s ním sejdu až na facebooku =//


Chci žít jen pro tebe ..

25. august 2011 at 21:20 | RawR-LaDy |  Diary xP
...a milovat jenom tebe. Tahle věta mě od miláčka fakt moc dostala. Nejde popsat jaký krasný pocit do mě vletěl jak jsem si tyhle slova přečetla a čtu je stále dokolečka. Ať tahle láska nikdy neskončí!! Je fakt nádherná.

Ale teď rychle k dnešku. Dnešek jsem strávila s Lucy. Zašly jsme si do lesa na ostružiny a dívaly jsme se na pravá tvář vášně a taky na street dance 3D. Dnešní den jsem si fakt parádně užila a doufám že Lucy taky. Akorát jsem šíleně poštípaná od komaru, tak se tu pořád škrábu jakobych měla blechy :DD A jak jste se měli vy? :)

Zítra jedu zase na barák takže tu dva dny nebudu ale konečně budu se svojí láskou. Po těhlech slovech ho asi štěstím umačkám jak konečně přijede. V sobotu taky na barák přijede babička takže se maximalně těším. Hlavně si nesmím zapomenout plavky, protože jinak mě to vedro asi zničí :DDD

Pro dnešek už to tu balím a zaléhám do postele. Budu se dívat na další díly pravá tvář vášně. Já tím serialem prostě žiju :DD Tak vám přeju dobrou noc a užívejte parádně poslední prázdninové dny :))
Už teď se těším jak ho zítra políbím :-*

Zase vyhral dostík :DD

25. august 2011 at 10:20 | RawR-LaDy |  Youtube
Aik Murczcechy ... nevím proč ale nemám ho ráda, asi je to tím, že mi připadá nesympatický :DD Ale tohle video se mu fakt povedlo, pač já sama jsem na xteen a na tohle video jsem čekala fakt dlouho :DDD Hej děcka proč jste všichni tak smutní? Skončilo kolo vyhrál to zase Dostík :D To je šmejd a co vyhrál? Hřeben :DDDD Naja náš Dostík dost slavný je xP Jinak jak se vám líbí mé ostravské ulice? Je to točeno u nás v centru (blízko je mekač a KFC :DD ) a ve videu mám i pár známých (Třeba Libor co je hned na začátku videa :D a pak jsem tam i zahledla Patrika a Marka :DD ) Šla láska do xteenu, narazila a chcípla :D:D

Pravá tvář vášně ..

24. august 2011 at 19:59 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte mojí zlati. Už totu píšu po druhé protože se mi to předtím nechtic smazalo :D Co jste dneska kutily? Já jsem byla s Lee a s Lucy za dědou do nemocnice. Včera mu tam operovali kýlu a už zítra ho pustí domů. Donesla jsem mu jogurt, jablka a nějaké sušenky na pamlsek. Taky jsem od něho dostala 200 KČ, takže víkend s láskou mám parádně zajíštěný. Na zahradě v nemocnici byli fajné jahody (měla jsem je vyfocené ale Lucy tu fotku nechtic smazala :DDD ) tak jsme si dali pěkně do nosu a jak skončila náštěvní doba tak jsme šly domů. Po cestě jsme si koupily Sprite a popcorn a trčely jsme dvacet minut na zastávce protože tramvaj nám ujela přímo přímo před nosem :DD V Hrabůvce jsme potom pomohly Lee zanést letáky do schránek co nám dál její taťka.

Lee pak šla domů, tak jsem skočila pro psa a byla jsem ještě na půl hoďky venku s Lucy. Jsme kecaly o naších oblíbených seriálech. U mě to je pravá tvář vášně a u Lucy skrytá vášeň, a pojídaly jsme chipsy. Hned jak dopíšu tenhle článek, tak se půjdu na ten seriál dívat, protože jsem na něho naprosto nažhavená :DD

A zítra jdem s Lucy do lesa na ostružiny a v pátek už konečně budu se svým zlatíčkem, takže se maximalně těším. Jak moje úzkost rychle přišla, tak ještě rychleji odešla, takže se mám konečně fajn a nic mě netrápí :)

Jinak jsem se tedy dívala na Street Dance 3D a naprosto jsem se do toho zabouchla, takže dneska se na to určitě ještě podívám a zítra taky :DD Tak se mějte fanfárově a ahooj :))
Po street dance jsem dostala šílenou chuť začít tančit xP

Některé chvíle by mohly trvat věčně ...

23. august 2011 at 20:59 | RawR-LaDy |  Diary xP
Vůbec by mi nevadilo, kdyby se posunul čas na zpět a já bych právě byla ve Frýdku s miláčkem. Jojo je útery a já pořád myslím na víkend jak mi bylo po jeho boku krásně. Je sice pravda že mi chyběla rodina a mý přátele, ale jeho jsem měla vedle sebe a prostě ... je to nepopsatelný pocit.

Dneska jsem byla na baráčku. Je to divné, ale nevadí mi že se stěhuju z Ostravy pryč. Jo hodně věcí se změní, nebudu mít čas na kamarády, budu dojíždět do školy a všechno bude takové jiné ale já vím že si zvyknu. Hlavně budu mít klid a potom já nejvíce toužím. V pátek tam jede zas a to tam semnou bude už i miláček, takže se na to těším ještě víc a už si přeju aby byl pátek.

Bohužel mě přepadla zase menší úzkost. Nevím co se to děje, ale mám pocit jakobych měla o něho přijít. Takový strach jsem v životě nepocítila. Chudák mi pořád píše sms a ujišťuje mě, že je všechno v pohodě, ale dokud nebude pátek a já nebudu usínat v jeho náruči tak prostě nebudu mít klid.

Jdu si dát poslední cígo pro tenhle den a jdu zalehnout k filmu. Stáhla jsem si Street Dance 3D tak se už těším. A pak půjdu spát a mé myšlenky budou patřit jenom k němu. Já vím dnešní článek je naprosto o velkým H ale já jsem fakt myšlenkama mimo ... Dobrou noc

Celý den poslouchám :))

Miluj mě věčně.

21. august 2011 at 19:50 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tak a je tu. Asi před hodinou jsem se vrátila od miláčka z Lipiny a už teď mi moc chybí a je mi smutno.

Nakonec jsem v pátek byla už u něho ve tři hoďky, protože rodiče nakonec přijely už ráno, protože jely na barák, tak mě vzaly po cestě. Měla jsem sice trochu nervy, protože mamka mi nezavolala, že je změna plánu a pak mě zbytečně honila, protože jsem si musela umýt vlasy atd :DD

Jak jsem přijela za zlatíčkem tak jsme valily hned do obchodu pro cíga. Pak za nám přišel jeho kámoš Dan, tak jsme si šli nachvilku sednout do hospody a kecali jsme. Potom jsme byli nachvílku doma a večer jsme skočili pro ferneta a colu a pro Dana a seděli jsme s ním nachvilku ve sklepě a kecali. Večer jsme potom s miláčkem pili. Když jsme vystřizlivěli tak jsme se dívali na Rec 2 a pak jsme šli spát.

V sobotu jsme stávali až ve 12 odpoledne a to už byla na stole polévka a hned po polévce mamka od Radima udělala smažený hermelín. Pak jsme se šli s láskou projít do Penny což je až v Místku, tak cesta nám trvala 30 minut. V Penny jsme si koupili 6 energy drinků a šli jsme za jeho kámošem Lukašem, který nebyl doma, tak jsme šli hledat na náměstí kde právě probíhaly světové rekordy a byla tam i nějaká živá kapela :DD Tam jsme ho nenašli, tak jsme šli zpátky k němu a už doma byl. Tak sme s ním dali cigárko a šli jsme zpátky do Lipiny. U zlatíčka doma jsem pak konečně ochutnala ten Kremšmyt od jeho mamky. Musím vám říct že to byla paráda. Asi řeknu jeho mamce o recept :DD Kolem půl sedmé jsme se vydali zase do Místku za Lukášem a pak jsme šli do Tesca pro víno a nakonec jsme skončili u Lukáše doma. Lukáš měl doma ještě pálenku která mohla mít tak 60 % tak nemusím psát jak jsme dopadli :DD Cesta nazpět s láskou nám trvala hodinu a to jsme šli ještě k tomu všelijakými zkratkami!!! :DDD Doma jsem si pak dala zas den kremšmyt a snědla jsem miláčkovi chleba se slaninou a hořčičí :D Potom jsme se šli dívat na nářek duší. Kravina!!!

Dneska jsme zase spali do 12 a zase nás hned čekala polévka a pak skvělé maso. Potom jsme se s láskou dívali na jeden horor (Jeho název si už nepamatuju) a byla to další kravina :D Jeho mamka nám pak dala zmrzlinu, takže mě bolí zase v krku :DD

No a teď už sedím doma a už se těším na pátek protože to miláček přijede zamnou. A co vy? Jak jste se celý víkend měli?
Naše hitovka s láskou :) na to jsme pořád pařily :D

Strach že těba uhryznem ...

18. august 2011 at 23:09 | RawR-LaDy |  Diary xP
K nadpisu tohodle článku se nemusím vyjadřovat právě tu poslouchám písničku, která je dole pod obrázkem a právě to tam zpíval :D Copak jste kutily celý den? já jsem spala, spala a spala a stále jsem unavená, takže se docela těším jak dopíšu tenhle článek a zalehnu do postýlky. Dneska to je poslední noc v mé postýlce, zítra už budu spát s miláčkem xP nehorazně se moc těším až na to že k němu pojedu až v šest večer a já jsem si myslela, že už budu u něho od rána x((

Dneska jsem byla celý den doma. Nepočítám to že jsem venčila psa a skočila jsem si pro cíga. Celý den jsem ležela v posteli a dívala jsem se na samé romantické komedie u kterých jsem vždycky únavou usla, takže jsem si to pak pouštěla znovu. Taky jsem si už po třetí pustila dvd Zimmer 483. Jsem na tom závisla :D Taky jsem doma snědla poslední pizzu co tam byla, by mě zajímalo co budu jíst zítra a vyjedla jsem skoro všechny nanuky co tam byli, takže mě teďkom zase bolí v krku =//

Dneska přes noc tu je babička. Po dlouhé jsem si s ní parádně pokecala a zítra budem v naší diskuzi pokračovat.

Tak děcka já už to tu teda balím, už se mi oči zavíraj. Ještě musím zajít do kuchyně mám hlad a žízeň a musím si vzít kapky proti bolesti krku. Zjistila jsem, že v těch mých kapkach je 13% alkoholu. Že bych se šla opít? :D Bohužel je ta lahvička malá, ale aspoň jsem se nemílila když jsem mamce říkala že v tom cítím rum :DDD

No takže už teda fakt dobrou noc děti moje ani nevíte jak se těším na tu mojí postel. Zítra z ní jenom tak nevylezu :D Dobrou :-*
Strach že těba uhryznem ... :))

Nezvaný host ...

18. august 2011 at 8:40 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahoj zlatíčka moje tak jak jste se vyspaly? já jsem se kvůli Lucy nevyspala vůbec, protože jsme byli vzhůru celou noc :D Byli jsme s mojím miláčkem na skypu, pak jsme se dívaly na horor Rec (Fakt dobrý!!) taky jsme pořádně pokecaly a udělaly jsme hodně fotek. Dnešní večer jsem si opravdu moc užila, ale až Lucy odejde tak hned zalehnu do postele :)

Dneska totíž začaly mé dny takže jsem nejen unavená, ale šíleně mě bolí i břicho a prášky nezabírají =// a to mám jako jet zítra do Frýdku jo? Doufám, že mě to přestane bolet jinak si to tam asi moc neužiju =//

Pomocí Lucy jsem si založila blogspot. Nevím proč nějak mě to chytlo, ale nebojte se, nadále budu věrná i blog.cz Někdy jindy vám tu dám odkaz, ale jenže na blogspot ještě nic nemám tak to nemá cenu ;)

Jinak dneske mě a Lucy parádně v noci polekal můj brácha, když jsme byli v koupelně. Doma hrobové ticho a on začal najednou řvát. Bylo to právě potom hororu takže jsme s Lucy dostaly strach jak nevím co a pak vylezlo z Adamového řvání to, že mu do pokoje vletěla moucha :DD Jsem myslela, že ho šlehnu xP

Tak já se pro dnešek loučím, dneska už tu nic nepřidám, protože dnešní den patří jenom mojí postýlce :))

Tak tuhle pecku jsem dlouho neslyšela :)


Dámská jízda ...

17. august 2011 at 18:30 | RawR-LaDy |  Diary xP
Takže můj miláček dneska odjel zpátky do Frýdku. Vůbec jsem ho nechtěla pustit a teď je mi maximalně smutno, ale v pátek za ním jedu já a budu u něho až do neděle, takže se neuvidíme jenom zítra a to vydržíme :))

Teď jsem doma sama. Popíjím big shock a po tomhle článku si dám žvárko. Je luxus nemít nikoho doma, jenom malého bráchu, který na vás nic nepráskne a vy si můžete v klidu kuřit i notebooku :D mamka s taťkou totíž odjeli do Stařiči za tetou a budou u ní do pátku xP Ale zítra mi ten luxus skončí protože v šest večer příjde babička a bude mě a bráchu hlídat :D

Proto jsem hned využila, že aspoň dneska budu doma přes noc sama a už ke mně miří moje nejlepší kamarádka Lucy. Škoda že další má nejlepší kamarádka Lee je v Havířově u babičky jinak bych jí řekla ať jde ke mně přes noc taky xP Na Lucy už se maximalně těším. Minulý rok jsem spala já u ní a parádně jsme si to užily tak doufám že si to dneska užijem i tu xP


Moje srdcovka %))

Doktoři jsou magoři ..

17. august 2011 at 11:49 | RawR-LaDy |  Diary xP
Zdravím vás zlatíčka moje jak se vám daří? :) Včera jsem tu nic nepřidala do deníčku takže menší zkrácení: Byla jsem nachvilku venku s Lee, mamka udělala parádní buchtu s pudingem a se zlatíčkem jsme se pak večer dívali na Saw 3D a Vříškot 4 :) No a teď k dnešku xP

Ráno jsem moc milé probouzení neměla od rána je mamka dost protivná a nedá se s ní normálně bavit =// Nejvíc jsem chytala nervy jak řvala po mně a po Radimovi, že jsme jak malí že si neumíme uklídit věci do skříně atd. Jsem měla naprosto velkou chuť jí říct, jestli si též uklízí věci do skříně, když má s tatou předehru ale radši jsem byla zticha :DDD

Teď jsem živá a zdravá dorazila od zubaře. Byla jsem tam jako obvykle hodinu, ale s mým miláčkem to tam stalo fakt za to. První tam přes celou čekárnu zařval že doktoři jsou magoři, pak jak jsem čekala už v ordinaci na doktora a mladý zamnou přišel a když jsem se ho zeptala co tu dělá ať jde do čekárny tak mi na to řekl má žízeň :DDD Takže místo abych tam v klidu ležela a trpělivě čekala jsem se pořád smála.

Teď už jsme doma, zuby mám oka, opětovně jsem si nechala dát černé gumičky a teď se jen čeká až příjde mamka a jdem si pro nějaká žvárka.

Včera jsem taky znovu rozjela s Lee náš blog a to samé chystám i s Lucy, takže dneska jak miláček odjede zpátky do Frýdku budu měnit designy a pak vám tu dám odkazy na ty blogy xP


Ta písnička teď jedna z mých oblíbených %))

My Life (Part 1)

16. august 2011 at 15:10 | RawR-LaDy |  Můj život..

Miláček.

Zastav a nepřežiješ ...

15. august 2011 at 20:20 | RawR-LaDy |  Diary xP
*Poslední článek dnešního dne a ten bude dlouhý takže přížnivci mých dlouhých zápisů budou mít radost :D* Jak jste se dneska celý den měli a jaké bylo u vás počasí? V Ostravě bylo od rána do odpoledně nádherně a teď jak píšu tenhle článek máme po parádní bouřce xP

Nakonec tu romantickou vanu s láskou jsme si nedali protože jsem se musela oholit atd. a u toho miláček opravdu být nemusel tak jsem šla do vany sama a pak jsem za to byla ráda protože můj relax se změnil v krvavou lázeň :D Nechápu proč ale jak jsem měla hlavu ohlou dozadu abych si mohla umýt vlasy tak mi začala valit krev z nosu, tak jsem tam pak seděla pětfminut jak nějaká Bathory a jenom si umývala nos. Teďkom mě šíleně bolí jakoby mi někdo dál do něho bombu :DD

Taky jsme s byli s láskou a s bráchou nachvilku venku. Mamka mi dala 50 kč s tím že mám koupit pro nás tři nanuky, jenže my se zlatíčkem jsme chtěli cíga a Adam by to na nás prasknul, že neměl nanuk, tak jsem mu vytáhla nanuk z ledničky ( mamka si myslí že o tajné nanukové skrýši nevím :DDD ) a jak jsme byli venku tak jsem vytáhla nanuk z kabelky a na Adama na dívej co jsem ti koupila :DDDD

S láskou jsem se dodívala na film zastav a nepřežiješ. Pořád mě přemlouval ať to stáhnu, že to je parádní. Tak jsem to tehdy stáhla a podívala jsem se na to s ním. Ale na film nikdy to nevzdávej mě už nepřemluví :DD Teď jdeme na cigárko a vyvenčit našého miláčka a budeme se dívat na horor případ číšlo 39. Je ta holči o tom měla článek na blogu tak jsem to hned stáhla, tak doufám že to bude dobré xPP No a pak se půjdeme dívat na Saw 3D. Před 8mi měsíci jsem na tom byla v kině a bylo to moc skvělé, takže už se maximalně těším xP

Vy si též užité posledních hodin tohodle dne a už předem vám přeju dobrou noc :))

Úžasná proč jsi tak úžasná xP Menší doják na večer %))

Kdo na mě myslí? ...

15. august 2011 at 13:30 | RawR-LaDy |  Diary xP
Ahojte mojí blogaři tak co jak se vám daří? Právě teď jak píšu tenhle článek tak mě chytla šílená škytavka, takže kdo na mě myslí? :DD Co máte v plánu na dnešní den? :) Já jdu se zlatíčkem zachvilku do vany. Menší romantika nám bodne :D A pak nevím co budeme dělat, ale protože venku je dneska fakt moc krásně tak bych se šla ráda klidně někam projít.

Dneska jsme měli doma uklízecí den, proto jsem tu ráno jak mám ve zvyku nic nenapsala. Pořádek už mám konečně zasebou tak jsem ráda. Dneska se miláček bude mamky ptát jestli s ním můžu jet ve středu do pátku do Frýdku tak držte palce aby mi to povolila, protože už mi to tu všechno leze na mozek a ráda bych si odpočinula.

Takže se mějte dobře, pokud máte krásné počasá jako my v Ostravě tak si užívejte a uvidíme se tu až večer tak paa xPP