October 2011

Nová etapa života začíná, splněný sen nebo noční můra?

19. october 2011 at 21:22 | RawR-LaDy |  Diary xP

Ale tak nebudu z toho dělat vědu a přiznám jsem, že jsem ráda. Dneska jsme se už natrvalo přestěhovali do Petřvaldu na barák. Měli jsme sice až v pátek se stěhovat, ale blbci nám vypojili elektriku a mamka nechtěla abych byla v bytě s bráchou po tmě. Takže už jsem konečně na baráku, mám tu už dá se říct veškeré věci a nová životní etapa začíná :)

Dneska jsme byli se školou v Renarkonu a myslím si že po dnešním dnu bude celá třída říkat to je luxus. To totíž ten Honza pořád říkal. Se náš vždycky na něco zeptal ohledně drog a když jsme odpověděli dobře tak řekl jo to je luxus :DDD

Mi už začali díky baráku podzimní prázdniny a v pátek přijede miláček a konečně tu budu s ním. Před chvílí jsem vypila energy drink, takže to vidím tak že si skočím ještě dát cígo do sklepa a půjdu se dívat na nějaký film. Včera jsem se konečně podívala na černou labuť a dost mě to chytlo. :) Tak já už mizím protože jsem připojena přes mobil od mamky a vůbec nevím jestli jí to třeba peníze nežere nebo tak, takže se mějte a držte mi dneska palce ať první noc na baráku, když už tu bydlím zvládnu v pohodě :P

Moe serdtse bʹet·sya do Hotya ya znayu, chto ty lyubishʹ menya ...♥

17. october 2011 at 22:29 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lt7tdrjvar1qdmh63o1_500_large

Moe serdtse bʹet·sya do Hotya ya znayu, chto ty lyubishʹ menya = Moje srdce zatím bije, pokud vím, že mě miluješ

Další úžasný víkend s Radimem je zamnou. V sobotu jsem teda byla na tom koncertě Šmajdy. Nebyl tam sice Jaro ani Tomi, protože to měli jen akustiku ale byl tam s Mirem aspoň Adam (kytarista) s kterým mám fotku, takže nestěžuju si :)) Nejvíc jsem nemohla jak jsem vedle Adama přímo stála, tak jsem toho využila a zeptala jsem se ho jestli se s ním můžu vyfotit a on že jo a už se postavil a čekal, tak jsem dala kamarádce foťák a šla jsem za Adamem a měla jsem zas ty své příčesky, ale měla jsem je hozené v culíku a já jsem si to chtěla dát dopředu aby to šlo na té fotce vidět, jenže konečky příčesku se mi sekli v knoflíku od kapuce od bundy, tak jsem se to snažila vytáhnout a Adam na mě čo tam robíš furt? a já vytahuju si vlasy z knoflíku :DD Tak jsme se zasmáli a mohli jsme už pozovat.

Po koncertě jsme se s láskou zastavili do mekáče. Já si dala jeden cheesburger a colu a Radim si dal těch cheesburgru rovnou pět :DD Večer jsme se pak u mě doma dívali na primu na Letopisy Narnie. Opětovně jsem brečela u té scény jak bílá čarodejnice zabila Aslana (Podle miláčka Lalana :DD )

Radim měl odjet včera ale nakonec odjel dneska, protože mu včera před nosem odjel poslední vlak tak se vrátil ke mně zpátky. Já jsem mu nemohla jak zavolat jestli se teda vrátí nebo jak tak mu volala Lee a pak volala mi a já na ní v kolik pojede tramvaji a ona ve 23 tak říkám dobré do půl desáté budu u Mary a pak než dojde tak už půjdu. Tak jsem mu pak zavolala od Mary v těch půl desáté abych se ujistila, zda sedí v tramvaji, tak mu volám a on na mě prosím? a já zlato to jsem já a on no kde jsi, tu už stepuju pod barákem 10 minut a čekám až mi otevřeš :DDDD tak se moje Lee trošku sekla no :DD

Teďkom spím opětovně u ní. Za jeden týden už to je po čvrté a nejspíš i naposledy protože od téhle soboty jsem už trvale na baráku. Půl hodiny jsme tu spolu do mého notebooku stahovali the sims 3, kde se mi pak zobrazilo, že musím být připojena na internet no nešvihlo by vás? No nic jí už končím docela dlouhý článek ne? Tak dobrou noc :-*

A ty stavy depresivní teď už nejsme neomylní ..

14. october 2011 at 14:57 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lt1rbkktfz1r31zfmo1_500_large

Konečně week, žádná škola, žádné stresy. I
když ve škole se mi poslední dobou dost daří, ale jsem ráda za odpočinek. V pondělí praxe na půl sedmou achjooo =//

Zítra ráno mi příjede to moje zlatíčko a odpoledne jdem i s naší kamarádkou Květkou na koncert od Rosemaid. Měla jít i Lee ale dneska mi to nakonec odřekla, takže super no .... Ale tak co my tři si vystačíme sami a užijem si to na sto procent =))

Teď jsem právě u Lee a kolem mě tu chodí dvě čičinky a tu černobílou Daisy jsem si naprosto oblíbila =)) Tak ja končím s tímhle článkem protože tu teď po bytě naháním Daisy abych se s ní vyfotila a mám na to malo času :DDD tak se mějte dobře a užítejte si week tak jako já :)

Nie som rasista ale je kríza ...

12. october 2011 at 14:03 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lsvw1dtloe1qagc95o1_500_large

Tenhle článek mě dneska ve škole, jak jsme si četli v novinách velmi zaujal. Moje třída je pro tento školní rok zapojena do studenti píší a čtou noviny a vlastně z prvních témat byl rasismus a přímo ohledně Romů. Ještě kdysi dávno jsem byla toho názoru, že všichni nejsou stejní a pořád toho názoru jsem, ale také po jednom filmu co jsem viděla můžu o sobě říct že se řadím mezi rasisty ...

Ale přejdém na jiné téma, chtěla jsem abyste jen trochu pochopili název tohodle článku. Právě sedím ve škole, učitel nám dál dneska volnější hodinu. Po škole ještě nevím jestli půjdu na obědy, dneska jsou totíž těstoviny s ořechovým násypem nebo co to vlastně je a to mi moc chutná, ale tak Lee jsem řekla že nemusí na mě čekat že klidně ať jde na obědy a pokud na obědy šla tak mě doma čeká vlastně nachystaná vaječina, bramborový chleba s majonezou a hermelín .... já vím mám zvláštní chutě =DD

Internet pořád nejede a protože zatím stále bydlím tam kde bydlím tak asi ještě dlouho nepojede, takže se dívám na samé filmy a když je mamka doma tak hned volám miláčkovi protože mamča na něho volání zdarma :) Dneska se mi nechce učit, je depresivní počasí takže vidím to tak že si udělám svojí mokate vanilku a zalehnu do postele s knížkou od Němcové a budu číst babičku. :)

Je tenhle příběh skutečný nebo to je výplod fantazie naších producentu?

9. october 2011 at 10:36 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lsrnmczpl71r4w4ooo1_500_large

Tak včerejší sobotní večer jsem si užila naplno. Do Dragona jsme teda šli a šel s námi i náš kámoš Lukáš. Všichni tři jsme si dali nudle a Radim si pak dál ještě gyros který jsem mu s láskou dojedla :D Pak jsme se prošli do Tesca na energy drinky a s láskou jsme koupili 3 popcorny do mikrovlnky (Sýrový, slaný a máslový) a pak se šlo už pomalu dolů. S láskou jsme s večer chtěli dívat na Beana, ale pak jsme našli něco lepšího ... věřte, nevěřte ..

Udělali jsme si ten sýrový popcorn a podívali jsme se na tři díly. Spát jsme šli až ve dvě ráno a já jsem dneska už aktivně vstávala o půl devaté a vzbudila jsem i miláčka. Teď tu pomocí jeho mamči chystá topinky, takže už se těším a než se budeme dívat dál na věřte nevěřte tak se podíváme na dva a půl chlapa.

Odpoledne tu přijede i Lee za Lukášem a k večeru pojedem spolu vlakem zpátky do Ovy a pak směr Hrabůvka, tak se těším jak si s ní povykládám. :) A zítra směr zubař, takže vůbec nevím jak to bude s tou praxí. Jak to tak vidím tak miláček už maže na topinky tu pomazánku, tak se jdu nasnídat a dívat se s ním na seriály. Užíte si zbytek Neděle

Falešný přítel je horší než tvůj samotný nepřítel.Nepříteli se vyhýbáš než to příteli věříš...

8. october 2011 at 14:10 | RawR-LaDy |  Diary xP
285346_2057469289225_1619421929_1993329_5605240_n_large

Tenhle citát měla moje nejlepší kamarádka na zdi, vím z jakého důvodu a proto mě velmi zaujal.

Je víkend což znamená, že jsem s miláčkem. Nakonec jsem za ním přijela já a chystáme se zachvílí opět do Dragona na čínské nudle a pak šup směr Penny nebo Tesco to ještě uvidíme, pro popcorn do mikrovlnky, energy drinky a další věci vyberem tam. Dneska jsme na oběd měli guláš, takže jsem si parádně pochutnala.

Ve škole je to sílá .. už 6x zasebou jsem nebyla na praxi a nejdu tam ani v pondělí porotože to mám zubaře. Pokud to půjde tak přestupují totiž do Imperiálu, protože v Harmony mě to fakt vůbec nebaví. Příští týden ve škole samé testy =// Hned v útery píšem z čejáku ze světového romantismu (Zatím umím jen polovinu učiva) pak z technologie z bezpečnosti (mám toho popsané asi 4 stránky v sešitě a neumím ani slovo) a nakonec z ajíny, což učebnici jsem si nechala ve škole, tak mě zajímá jak se to naučím a další den stolničení z lihovin (je toho též hodně ale píšem z červeného vína atd. Jako jak ho máme podávat, v jakých sklenkách, teplotě takže to bude pohoda)

Jinak net jak jste si mohli všimnout už mi teda nejede a přestal mi jet drsným stylem. Prostě jsem seděla na facebooku a konec :DD Myslela jsem že mě švihne. Tak já jdu si užívat víkend jak nejvíc to jde a vy se mějte dobře paa :))

"Šetřím s vodou, jdu polít zahradu je mokrá" ... =DD

3. october 2011 at 13:19 | RawR-LaDy |  Diary xP

Oh no už jsem zase přijela zpátky do Ostravy a zase mi zbyly vzpomínky na ty úžasné dny u miláčka ve Frýdku. Včera se mi nechtělo vůbec jako obvykle odjet a jako obvykle to loučení bylo s ním těžké.

Pořád vzpomínám na to jak jsme v pátek stáli půl hodiny v Tescu a poslouchali jak se Danek a Lukáš dohadují co koupit, nebo jak mě vzal do náruče a šel semnou ulici, jak jsem brečela kvůli té kočky co za námi přišla a šla se k nám tulit, nebo jak jsem řvala kvůli ježka :DD Pry zlato, ty woe, krysa!! a mladý kde a já tam a on pochvílce ale zlato to není krysa ale ježek a já ježek no ty woe a rozbrečela jsem se :DD Nebo ta sobota, první krupice kde jsem si nasypala velké množství cukru až mi bylo špatně a pak jsme si spolu šli do restaurace Dragon na pravé čínské nudle.

Teď jsem zase doma, zítra nastupují do školy a jediné na co se těším je že po roce se setkám ve třídě s mojí dobrou kamarádkou ze základky s Kety. Přištěhovala se totíž zpátky do Ovy a jde k nám do třídy.

Už jsou to tři měsíce co se naše srdce spojili ...♥

1. october 2011 at 15:05 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tak vám píšu od miláčka ve Frýdku. Už mi nejede net kvůli stěhování, ale mám pro vás přednastevené články a jakmile se vždycky dostanu na net tak hned oběhnu i esbé. :))

U miláčka jsem už od čvrtka, ale zítra bohužel zpátky domů. Ne, nechce se mi ani se mě nemusíte ptát :DD Právě teď se chystáme dívat na nezvratný osud 5. Ikdyž to máme s českými titulky, tak nás to hodně zajímá a moc se už těšíme. Taky pořád fárame the sims 3. Máme velkou vilu (3 patra) na zahradě bazén a dokonce i bar. Mladý je nějaký vedoucí obchodu a já manažerka kapely a hraju na kytaru. Sakra proč to není realita? :DDD Tak si užíjte pořádně sobotu, dneska je vydařené počasí. Papa :)

A dneska jsou to taky tři krásné měsíce co jsem s miláčkem. Konečně jsem sebrala odvahu a dala jsem mu toho medvídka co jsem mu koupila na narozeniny a reakce? Je to naše malé bambini (miminko)

267917_1742216406619_1574986425_31374898_4841225_n_large