November 2011

I came to party ...

30. november 2011 at 19:49 | RawR-LaDy |  Groups
Ikdyž je to sice playback ale tahle písnička je od nich moje neojoblibenější a tohle video bylo jejich první ,,live" . Prostě premiera a povedla se jím.
Kiro ještě dlouhé vlásky ♥ Je tam naprosto boží :P
A Strify? Vidíte ten vzhled a ty jeho pohyby? Sráží mě to na kolena je to fakt skvělý!! *__*Keď budem silná zvládnem aj všemocné ...!!!

30. november 2011 at 17:49 | Černá Vačice |  Diary xP

O dnešním ránu nemá cenu se ani nějak bavit, ale musím něčím začít ne? Nehctělo se mi vůbec vstávat. Úplně živě si pamatuji jak jsem se podívala v noci na čas a zjistila jsem že už je ráno a že za deset minut mi zvoní budík. No co zastenála jsem na celé kolo a nakonec jsem si spánek prodloužila až o 15 minut =DD

Hned z rána jsem si také zahrála na sportovce. Sekla jsem se totíž v koupelně s tupirováním vlasů a dneska jsem se nějak i pomalu líčila a pak jsem musela běžet na autobus. Venku ještě k tomu ta cesta klouzala a i když jsem měla zimné boty modlila jsem se ať si nerozbiju pusu. V autobuse jsem usínala, byla jsem napsto KO.

Ve škole jsem přežila pět hodin. Měli jsme jich mít sedm ale díky třídním schůzkam, na kterých mamka nebyla protože o nich ani nevěděla, jsme končili dříve. Docela jsem měla velký úspěch se svojí patkou a mezi námi holkami bodovalo moje nové triko. Po škole jsem měla jít za Marry, jenže rozbolela mě hlava a autobus by mi pak jel až za dvě hodiny a stejně se mi vybil i mobil a bez mobilu někde v terénu nedokážu prostě fungovat, takže jsem jela domů a v autobuse jsem se trochu poučila do českého jazyka.

Co teď děláte? Já dokolečka poslouchám písničku, kterou najdete pod tímhle textem. Strašně mi připomíná jeho a zároveň bohužel i tu bolest kterou od včerejška v sobě skrývám ... Mamka vaří dole nějaké maso, voní to tu přes celý barák a vypadá to úžasně. Dneska jsme dali na okna nějaké Vánoční výzdoby. Už i na mě pomalu a jistě začíná působit vánoční atmosféra a klid. Právě teď mamka přišla s tím, že udělala buchtu. Nevím ani co ale podle vůně to musí být dobré. Jdu dál stahovat filmy a přemýšlet nadtím co dělám špatně ...

To je ta písnička ... :(

Kedy sa z tejto chyby napravím fakt neviem, ale viem že ma to raz zničí...

29. november 2011 at 22:55 | Černá Vačice |  Diary xP
Tumblr_lvcj6fwnl81qgjqpyo1_500_large

A to mi dnešní den začal tak úžasně ...

Byla jsem s Lee v tom shopinu. Mám úžasné černé triko, černou sukni (Ano, já jsem si koupila sukni!!!) tři čelenky s mašličkou a jednu gumičku s velkou mašličkou, kterou budu ale používat jako sponku. Byli jsme s Lee na pečených nudlích, dali jsme si energy dring (Big Shock - Lee měla exotic a já orange) a Skittles.Když jsme se vráceli ze shopinu řekla jsem Lee, že dnešní den už mi nikdo nezkazí, ale stalo se ..

Mám takový divný pocit v žaludku a s tím pocitem půjdu dneska spát. To, že neumím český jazyk a angličtinu nazítřek mě už netrápí a že máme ze sedmi hodin jenom pět mi radost nedělá. Dneska půjdu spát se slzami v očích. Ani nebudu poslouchat hudbu, protože vím, že bych musela najet na pomalé písničky a to by mě naopak dohnalo k pláči. Nedostanu smsku na dobrou noc, což mě mrzí opravdu hodně protože nejsem schopná bez jeho smsky v klidu usnout. A jak se znám budu naivně čekat až mi napíše, že mě miluje. Nedočkám se, ale já fakt nebudu čekat. Taky poruším jedno základní pravidlo a půjdu kouřit z okna. Je mi jedno, že to bude cítit, že mi bude zima a že pokud se na to příjde tak budu mít průser. Potřebuji to chápete? Je mi na nic. Těším se na zítřek a na mojí nejlepší kamarádku. Ona je jediný člověk, kterému říkám všechno. Ostatním se vzdaluji ale jí nikdy ... Dobrou noc =((

brave,Brave,BRAVE!!...

29. november 2011 at 19:00 | RawR-LaDy |  Co mě zaujalo

Čekám na ten den kdy si ty dráty sama vyrvu z pusy!!


Kdybych věděla do čeho to jdu, tak radši budu mít křivé zuby, ale byla jsem malá jak jsem byla poprvé u ortodonta a to byli samé sladké řečičky že mi rovnátka budou slušet a tak dále. Postupem času jsem si z toho fakt udělala modni íkonu ikdyž ze začátku jsem se za ně styděla. Mám rovnátka už dva roky a na horních zubech mám ty keramické, což znamená že v puse nejdou téměř vidět, až dole mám ty klasické, ale postupem času jsem tedy zjistila že si i na tom můžu vybudovat svůj styl a to pomocí černých gumiček. Zubař není blbý, vidí že pokaždé příjdu v černým oblečení, nalíčená do tmavých barev atd. A jednoho dne, toho osudného dne se mě zeptal jaké chci gumičky a já na něho že bezbarvé jako obvykle a on na mě, ale já tu mám pro tebe něco extra a vytáhl černé gumičky. Od té doby je nosím a už se dokonce za rovnátka nestydím právě naopak ještě si z toho dělám srandu že i mé zuby jsou Emo :DD Ale ta bolest jak mi vždycky ty rovnátka utáhne ... je to fakt hnus. A právě teď mě ty zuby bolí proto bych si ty rovnátka nejraději vytrhla!!

Máte taky rovnátka?

Stydíte se za ně?

Jak dlouho je máte?

http://www.formspring.me/Lebensphase


Gastro Festival 2011

28. november 2011 at 20:19 | Černá Vačice |  It's mE %))
Tak vám tu dávám slibovaného fotky z minulého pátku z gastrofestivalu. Fotky fotila Lucy protože měla foťák, tak mám od ní dovolené si ty fotky vzít a dát je tu. Bylo jich hodně a já jsem podle mého názoru snažila vybrat ty nejlepší.


.My Top Films (Part 3)

28. november 2011 at 19:50 | RawR-LaDy |  Můj život..

9.Na území žen

-Tenhle film jsem si stáhla nedávno protože v něm hraje moje oblíbená herečka Kristen Stewart. Film je o 26ti letem Carterovi, který se živí jako spisovatel a je zblázněně zamilovaný do Sofií, která se s ním ale rozejde. Když jde za svojí mamkou aby ho utěšila zjistí že ona sama je na dně a důvod je toho, že mluvila se svojí mamkou (Carterovou babičkou) přes telefon a je přesvědčená, že umírá. Tak se rozhodne, že druhý den za ní pojede, ale Carter se nabídne že pojede místo ní. Tak se nastěhuje ke svojí babičce kde se seznámí ze Sarah, matkou od Lucy a Paige. Film je opravdu krásný a také zvláštní, takže na 90% doporučuji pustit :)

10.The Roommate (Spolubydlící)

-O tomhle filmu mi řekla má dobrá kamarádka Katka a stáhla jsem si ho z toho důvodu, že tam hraje herečka z Gossip Girl (Leighton Meester) Sarah jde na intr a jako spolubydlící dostane Rebeccu, která ze začátku je velmi milá a Sarah si s ní rozumí. Jenže neví že Rebecca trpí maniodepresí a schizofrenií a že chce mít Sarah jenom pro sebe. Je schopná i zabít aby od ní oddělila všechny lidí co se Sarah chtějí být. 100% doporučuji

11.Street Dance 3D

-Tohle je teď můj neojblibenější film, jsem na něm naprosto závislá a pořád se na něho dívám. Mladá Carly chodí s Jayem a jsou spolu ve stejné taneční crew a chtějí se stát mistry Londýnka. Jenže Jay zničehonic odejde a pověří Carly aby se ona stala tou hlavní a vedla crew k té nejlepší cestě. Jenže Carly neví jak na to, ale do cesty se jí připlete Helena, učitelka baletní školy a dá jí navrh, že můžou zkoušet v jejich škole jak dlouho budou chtít a zadarmo, ale pod podmínkou, že vezmé do její crew i žáky od Heleny. Nic krásnějšího jsem neviděla,spojení street dancu a baletu je fakt úžasné. 100!!!!% doporučují!!!

Mám to risknout?

28. november 2011 at 19:30 | RawR-LaDy |  Co mě zaujalo
Vidíte ten obrázek? Je úžasný já vím ale vrať me se rychle k tomu co vám tu chcu napsat a dá se říct o čem si chci s vámi i poradit. Víte moc dobře, že jsem zblázněná do Německa a jak jsem viděla tohle tak mě hned napadlo že, když budu mít na baráčku v pokoji obyčejně bílou zeď, tak bych si tam namalovala vlajku Německa! Je moc lehká a mám s tím i praxi, když jí maluji všude ale problem jsou rodiče ... nebo spíš mamka, taťka je též takový blázen, takže věřím, že můj nápad podpoří, ale nevím co na to mamka. Co byste dělali na mém místě vy? Hlavně mi tu prosím nepiště že byste to udělali tajně to by mi neprošlo když budu mít pokoj společně s bratrem, který žaluje každý den 24 hodin denně, ale taky se nechci vzdát toho nápadu!!Dream Room♥

28. november 2011 at 19:09 | RawR-LaDy |  Můj život..
Každý znás má nějaký sen a hodně mladých lidí se shodnem na tom opravdu velkém snu: Mít svůj vysněný pokoj. Na mém pokoji, ikdyž většinou vněm ovládá velký chaos si dávám záležet, protože v něm prožívám všechny obdobé mého života a převážně žiju právě ve svým pokoji kde se učím, spím, dívám se na televizi, píšu tenhle článek, jsem tu se svým přítelem aj. Je to takové moje teritorium ale štvě mě, že svůj pokoj obývám se svým 6ti letým bratrem ... A jak vlastně vypadá můj vysněný pokoj?


Jak se odstěhujeme na barák tak můj pokoj bude v druhém patře. Mám nádherný výhled na celou zahradu a chci si ten pokoj nějak vyzdobit. No vlastně svojí půlku pokoje, ta druhá bude patřit Adamovi. Návrh na černou zeď nebyl schválen. Taťka by proti tomu sice nic neměl, ale mamce se to nelíbí a přitom nechápu proč, ale až budeme přestěhování chci si dát nový návrh a myslím si že s tím by nemusel být problém. Na jednu stranu zdi si chci nakreslit německou vlajku. Vypadalo by to nádherně a já německem prostě naprosto žiju. A na strop, přímo jak budu mít postel si budu chtít nalepit své fotky s mými přátely a s mým miláčkem. Vždycky jak mi bude nejhůř tak si jen zalehnu do postele se sluchátky v uších a budu se dívat na strop a také si chci polepit pokoj plakáty Tokio Hotel a Rosemaid a pod oknama bych si nakreslila různé noty, když už žiju tak moc hudbou. Chci prostě originalitu, ale o to mi ani moc nejde, jde mi spíše o to abych se ve svým pokoji cítila fakt moc dobře.

K.
Celý článek


Späť v hre modernou technológiou ... =)

28. november 2011 at 16:19 | RawR-LaDy |  Diary xP

Hi, everyone ... =))

Žádné připojení na wifi na černo. Máme na týden půjčený modem do počítače na zkoušku a protože internet rychle jede a docela rychle se i stahujou filmy, tak to vidím tak že po týdnu budu mít už internet natrvalo. Což znamená, že jak teďkom dopíšu ténhle článek tak si rychle dodělám seminárku do školy a pustím se do blogu. Je to tak, chce to nový design ... A co vy máte dneska v plánu?

Dneska jsem cca po dvou měsících viděla dědu a v peněžence mám teď dohromady díky svátků 1200 KČ. Takže zítra místo školy jedu s mojí nejlepší kamarádkou Lee do shopinu. To bude fotek, smíchu, hlášek ... Už teď se moc těším. V New Yorkeru už mám vyhlidnuté jedno skvělé triko, takže pokud nenajdu něco lepšího, protože zas nechci všechny peníze utratit tak si ho koupím a ještě si chci koupít nějaké legíny. No jo na ty jsem strašně moc ulítla :DD Tak já jdu na ty úkoly, a změny a vy se mějte dobřeee ahooj :)

Tenhle song jsem dneska poprvé slyšela na Očku. Už si ho stahuju .... =))

,, Ako to že máš tak veľké oči? ",, Ako som bol malý tak som veľa plakal",, škoda že si viac nečůral ... " .... :DDD

27. november 2011 at 14:55 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lunrp0mver1r1gfigo1_500_large

Hi,everyone .... =))

Tak a dneska jedu domů. Vlak mi jede o půl šesté. Bože jak já se netěším. Jediné na co se těším je, že jedu k babičce. Si u ní doma udělám zas ten skvělý čaj a pak se budu dívat na finále československo má talent. Komu fandíte? U mě to je jasná volba - Segment.

Dneska jsme se s láskou dívali na Jackass na druý díl. Ty kluky já prostě žeru, jsou šílení. Je mi ale líto Ryana (RIP) Teď vůbec nevím co budeme dělat. Miláček mi umyl parádně vlasy, už necítím barvu na vlasy ale krásnou vůni heřmánku a teď mi chystá nějaké jídlo. Lednička je prý úplně prázdná, tak jsem zvědavá co to bude ... :))

Tak já se s vámi loučím, užíte si poslední hodiny víkendu a bye :)Snad to dneska vyhrají. Segment fandím vám ♥

Bol to zmätok keď som sa rozhodovala ale už som sa rozhodla chcem sa s tebou spojiť ako len človek dokáže ...♥

26. november 2011 at 19:40 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lva56d2e3m1qcr2yto1_500_large

Hi,everyone

Jak si užívate dnešní den? Já parádně. Dneska jsme s láskou vstávali v 10 hodin. Na oběd jsme měli kuřecí řízky a já jsem si vzala ještě i čočkovou polévku.

Odpoledne jsme jeli i s Danem do Penny. Koupili jsme si energy drink a u pokladny jsme se smáli jednomu dědovi, který měl na hlavě vtipně danou čepku :DDD Miláček si i autem zajezdil. Na to, že řidičák bude teprve dělat tak jezdí parádně. Akorát jsem se díky němu ani nenapila, protože jsem v tom autěm cítila každou zatáčku :DDD

Už od rána se také díváma na Twilight ságu. Minulou sobotu jsme se totíž dívali na Stmívání a Radimovi se to moc líbilo, tak jsme se dneska podívali na Nový Měsíc a na Zatmění. Už se těším na Rozbřesk, protože hodně mých kamarádek na tom bylo v kině a pak si to vychvalovali. Teď stahujeme Titanic 2. Už to není sice podle skutečné události, ale prý to je horší než ta jednička, protože tam už není ledovec ale vlna, která je 10 krát větší než vlna Tsunami, tak jsem na to zvědavá, protože do dnešní doby jsem nevěděla, že je vůbec natočený druhý díl.

Dneska jsem dostala od mamky od Radima čokoládu ještě k mému včerejšímu svátku. Dost mě to potěšilo, protože jsem to od ní vůbec nečekala a jsem ráda, že si na mě vzpomněla. Od mého bývalého mamka mi ani nepopřála k narozeninám a to jsem byla s Mirkem už 8 měsícu, takže tohodle si od Denčí - jako od Radimove mamky - moc vážím.

Tak já se s vámi pro dnešek loučím. Jdu se navečeřet a pak se dívat s miláčkem na titanic. Budeme u toho jíst sýrový popcorn takže prostě paráda. Dobrou noc ♥

Miluju Rihannu a tahle písnička se mi od ní dost líbí

Piatok blaznie majú sviatok - pre mňa to platí dvojnásobne xP

25. november 2011 at 17:46 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lv85arspiv1qf1jubo1_500_large
Konečně tu je pátek. Dneska mám svátek tak mi každý od rána už přeje. Mamka mi už popřála včera, dostala jsem od ní nějaké peníze což se mi hodí, protože jsem jela dneska za Radimem a brácha mi dál čokoládu. Dokonce mi psal i děda, že pro mě něco má tak jsem zvědavá :DDD

Dneska jsme byli teda na tom gastru. Lucy snad všechno vyfotila tak vám to tu pozdějc dám. Mamka totíž včera vyřizovala internet, tak snad jak se v pondělí vratím domů už pojede. Zachvilku jdem s Radimem ven. Na přání Lee budu zapíjet i její 17tiny =DDDD

Dneska jsem si s Lucy fajně na gastru pokecala. Ta černá ti sluší bejbe :P Vyzkoušela jsem borůvkové pivo (necítila jsem v něm žádný rozdíl) pak jsem měla citronou šťávu ve které už byli bublinky a Lucy si vzala pomeranč, tak jsme pak dali change :D Bylo toho hodně co jsme zkoušeli ale to bych tu byla do aleluja .. Nejlepší byl ale čokoladový dort (Poprvé v životě jsem měla sušený banán :DDD ) Po gastru šli holky semnou na nádráží a pak šli do meka (hajzlici jedni :DDDD)

Tak já se s vámi už loučím, zatial ... =)

.Do srdca sa mi opäť ryje adrenalín a dobrá nálada: To znamená ... Zajtra je piatok

24. november 2011 at 9:32 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_luzjcdl56i1qac24zo1_400_large

Ach ta wifina. Už mi to zas nejede, ale hlavně že mi to pořád hlasí, že jsem přistupná k internetu. Tak snad se mi někdy opět poštěstí.

Zítra konečně pátek a my jdeme na gastrofestival. Bude tam i moje Lucy tak snad se nám poštěstí a nějak se tam spolu sejdeme. Pak jedu hned za Radimem do Lipiny. Taťka sice mlel něco o tom, že bysme si měli dát volno, ale opravdu nechápu proč když se vidíme jenom o víkendech. A stejně zítra mám svátek, tak hezky dostanu penízky a prostě jedu a nikdo mě nezastaví ... :)

Dneska mám ve škole jenom pět hodin. Jsem ráda, že nám odpadá chemie protože jsem opravdu neměla v plánu učit se 36 prvků. Venku je taková zima, že vždycky dolezu domů, dám si čaj, nachystám jídlo, zalehnu k pc a dívám se na filmy. Teď se pořád divám na Máj, protože se mi líbí ten herec co ztvárnil Viléma. Zachvilku už zvoní, takže se loučím a ahoj :)

Chcela som zmeniť svoj život, netušila som čo všetko mi do toho ešte príde...

21. november 2011 at 19:19 | RawR-LaDy |  Diary xP

Dneska jsem si po praxi koupila nový deník. S tím svým prvním končím jenom pomocí tohodle blogu a ještě mého deníku co si píšu do notebooku dopíšu starší záležitosti a budu se věnovat už jen novému deníku. Přímo dneska jak jsem jela po škole domů jsem psala, že všechno bude nové :DD

A bum příjdu domů a jede mi internet. Největší sranda je že jedu bomby na facebooku a na blogu zcela načerno :D Mamka totiž internet nezapojila, jsem připojena na něcí wifině a z vesela si jedu bomby :DD Stejně si myslím, že v tomhle má zásluhu můj miláček, protože se mi v pátek hrabal v připojeni takže děkuji zlato :-*

Taky jsem si dneska po měsíci napustila opravdu horkou vanu a mamka mi ještě přímo do vany přinesla puding s jahodami, mandarinkami a piškotami. Venku je fakt dost zima a u nás na baráku docela taky, takže mi ta vana opravdu moc bodla a taky, že jsem nechtěla z ní vylézt :DD

Já se jenom modlím ať tahle wifi není záležitost jen pár dnů, ale ať mi vydrží aspoň do konce tohodle roku.


Tomu nehovorím bad romance ale orgazmus...♥

21. november 2011 at 18:20 | RawR-LaDy |  Groups
Kluci prosím předělejte celou tu písničku a dejte na youtube!! :)
Mráz po zádech je to nádhera :)


Loneliness,loneliness,loneliness ...

21. november 2011 at 17:19 | RawR-LaDy |  Groups
Do tohodle videoklipu jsem se naprosto zabouchla. Písnička jako obvykla od Rosemaid je úžasná, ale ten videoklip ... jen se sami podívejte. Je úžasný :))


Prosím už mě nemučte!! Chci jít domů ... =((

16. november 2011 at 14:06 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lupfn5tlpz1qjlorzo1_500_large

Prosím já už chci jít domů. Hezky si tu posedím ještě 15 minut (Bohužel nestihnu obějít všechny affs) a směr home. Máte také v pátek volno a nebo musíte do školy? Já si dneska udělám v klidu seminárku do češtiny, udělám si svůj oblíbený čaj a budu sedívat na další várku dílů ze seriálů.

V pátek po dlouhý době zamnou přijede miláček. V peněžence mám fajně 300,- tak se těším na víkend jak si to spolu užijeme. Dneska než po škole pojedu domů, jdů ještě do obchodu koupit balíček mix bonbonu ať máme s láskou co chalovat jak se budeme dívat na třetí díl Letopisy Narnie v HD ... :))

Tak já už odcházím, dnešní článek je fakt malý na to, že tu na blogu budu až příští týden. Pořád mi nejede internet a protože mamka dala teďkom v práci výpověď tak řeší jiné věci a já to chápu a tiše a trpělivě čekám. Ještě 10 minut a konečně budu mít cígaro :DDDD Užíte si volno a a ahooj :P

Začátek byl mrazivý, ale konec je ve znamení capuccina a nejlepší kamarádky ...♥

14. november 2011 at 21:00 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_lo19kyl4mj1qcx6bfo1_500_large

Ohledně začátku dnešního dne se tu nemusím rozepisovat. Nemusíte se ani ptát, na praxi jsem se vykašlala. Včera jak jsem jela od Radima domů chytla mě migréna. Mamka má o mě strach, protože ví, že to nesu těžce, že jsem s ním jenom o víkendech, ale co mám dělat. Nic jiného mi nezbývá ....

Dneska jsem přes noc u Lee, protože zítra jdeme ze třídou do vědecké knihovny. Moc se tam netěším, zatím si myslím, že tam bude nuda ale tak co se dá dělat. A pak se na těch pár hodin vracíme do školy, to mě poser fakt!! =//

Dneska jsem byla s Lee v tanečních. Konečne jsem viděla naživo Chlopčíka - Bože on je tak krásný!!! :DDD Po tanečních mě dost chylo mambo tak mě to Lee pak učila a teď se ohříváme u cappucina. Domů jsme totíž došly až po osmé, protože jsme šli ještě do obchodu pro cigárka :)


,,Jsem princ ... " ,,A já královna ..." ,,Ne, ty jsi moje princezna ..." ...♥

13. november 2011 at 15:52 | RawR-LaDy |  Diary xP
Tumblr_ltzktm7ou51qax1pyo1_500_large

Oh no a dneska domů. Už teď se netěším jak si budu na idosu vyhledávat v kolik mi to jede a v kolik budu u babičky. Protože mám zítra praxi tak spím u ní. :))

Dneska ráno bylo dokonalé. Poslední dobou jsem nějaké ranní ptáče, můžu jít spát v kolik chci a stejně se vždycky vzbudím kolem sedmé hodiny. Tak jsem dneska do půl deváté poléhávala v posteli a pozorovala miláčka jak spinká, skočila jsem si na půl hoďky na blog a konečně jsem si oběhla esbéčka a přesně v devět jsem probudila miláčka a začalo uklízení. Moje i jeho oblečení se totíž valí po celým pokoji ale nám to jak si nevadí :DD Nejvíc jsem se smála jak jsem dávala Radimovi všechny věci na jednu kupu, protože pod jeho věcmi jsem měla sobě a Radim úplně nadšený jéé zlato ty mi uklízíš věci? a já ne jenom hledám pod tvými věcmi své :DDD

Ráno jsme si udělali fajně vajíčka v rohlíků. No spíš jeho mamka, Radim u ní jenom stal a já psala tenhle článek. No myslela jsem, že mě šlak trefí, když Radim přinesl talíř s osmi rohlíky a řekl, že to moje tak jsem naprosto nechápala. Počkala jsem až ještě dostane i Radim svojí rohlíkovou nadíllku a šli jsme se spolu dívat na Letopisy Narnie a Princ Kaspian v HD. Pak jsme dostali parádní oběd-svíčkovou ...

Zachvílu už jedu bohužel pryč a protože příští týden končí výluka tak si užiju poslední jízdu zdarma :D Tak se tu mějte fanfárově doufám, že se co nejdřív zase ozvu :)