February 2012

Už asi potřebují opravdu utéct někam daleko.

29. february 2012 at 20:28 | LebenSphase |  Diary xP

Všehno se rozplynulo. Veškerý dobrý pocit, že jsem dneska nemusela jít do školy, že jsem se válela jen na gauči a ze slinami jsem pozorovala Shane v televizi a že zítra začínám už druhou sérií. Už mě netěší ani to že nám zítra odpadá dějepis, takže se nemusím učit. Jen čekám až příjde mamka domů, budu si moc zavolat a dát si cigaretu. Nejradě bych se vykašlala na celý zítřejší den ve škole a ještě si udělala volno. Bojím se toho co se bude dít jak příjde mamka. Co mi řekne za věci.

Moje babička, maminka od taťky je v nemocnici na přístrojích a prý to zní vypadá fakt špatně. Ano píšu tu o té babičce u které jsme byli s miláčkem před dvěma týdny na návštěve a která byla úplně v pohodě. Už asi tři hodiny jsem sama doma. Mamka s taťkou jeli do nemocnice. Žádný telefonat, prostě nic. Jen tu sedím a píšu příběh abych na chvíli přišla na jiné myšlenky a nějak vypla.Dívám se na novu na první krok a stejně to nevnímám. Vidím to tak že si dám sluchátka do uší a budu prostě čekat. Klidně i do půl noci ale já si počkám.

Tak ráda bych teď byla s miláčkem. Jsem ráda že aspoň zítra je čtvrtek a v pátek konečně pojedu za ním. Tak ráda bych ho objala a tyhle dny přežila nějak s ním. Chce se mi brečet řvát.Ani nevím jak to zvládnu zítra v té posrané škole. Poraďte mi co mám dělat aby se mi aspoň na chvílí povedlo vypnout?

CTRL C and CTRL V.

28. february 2012 at 20:47 | LebenSphase |  Diary xP

Smrdím jak malý bravek. O půl 12té jsem se vrátila z jatek ale začnu od záčátku. O půl sedmé ráno jsme s Lee vstávali a už to jelo. Oblíkání, malování, však to znáte. Chtěla jsem jít ještě do školy, vyměnit si boty protože jsem nechtěla jet v zimních ale šatny byli zamčené a nás tížil čas tak jsme zklamané vyběhli ze školy, daly svojí první cigaretku pro dnešní den a šli jsme se na rondl kde nás už čekala Jajinka.Počkali jsme na naší čučinku až dojde a jak jsme byli už všichni čtyři pohromadě tak jsme nastoupili do tramvaje. Nechala jsem si u Lee měsíčník a už nebyl čas se pro něho vrátit tak jsem si po dlouhé době koupila jízdenku, kterou jsem si stejně necvakla, takže jsem zbytečně vyhodila i těch blbých sedm korun. Dojeli jsme na místo a vydali se směr kde jsme měli sraz ze třídou. Jelo nás jenom 13 lidí ze třídy a dvě učitelky. Nejel Dan což mě zklamálo ale dost velké srandy jsem si užila s emáčíkem. Do Těšína jsme jeli Elefantem. Samozřejmě jsme se narvali nahoru.
Přijeli jsme do Těšína, skupina kuřáků šla do zadu [samozřejmě i já] a šlo se na jatka. Když jsme tam došli šli jsme do šatny kde jsme na sebe oblékli bílé pláště [To mi připomnělo, že ho musím dát vyprat mám ho totíž od prasečí krve], síťku na vlasy [díkybohu že jsem si netupírovala vlasy, nevím jak bych to na tu hlavu pak dala] a radši jsem si vzala i návleky a už to jelo. Jako první jsme šli do místnosti kde probíhají jatka na krávach. Všude na zemi krev, dokonce tam byla i ledvina [Mám jí vyfocenou chcete to na blog? :D] a hlavně nesnesitelný smrad. Nejhorší ale byli jak jsme se šli podívat na zabijáčku prasat. Ty zvířata totíž věděli moc dobře co je čeká a jak je vždycky pustili do ohrady a teď se na ně vrhli aby je omráčili a ty prasata začali kolem té ohrady utíkat a kvičeli na celé kolo [Kamarádka to nevydržela a rozplakala se. Nedivím se jí .. nebyl to moc pěkný pohled] pak je vždycky napíchli na hák, zahákli na řetěz a prasata jeli směr nějaký stron který je zbavil chlupu. Nejhorší bylo že ty prasata byla stále živá! A někteří i přes to omráčení se na těch hákách hýbala. Měla jsem strach jak jsem kolem ních procházela. A také jsem si dost zapíštěla protože jsem stála hned vedle těch prasat a teď to jedno prase se hýblo a kopytem narazilo do mého ramena. Šílený pocit to byl. Zdrhla jsem odtamaď jak jsem se zlekla musím se přiznat. Pak jsme se šli kolem lidí co těm prasatům vydlubují oči a řežou uši a teď tak jdu a naproti mě na zem přistane jedno oko. Další řev. Pak jsme šli s emáčkem vedle sebe a oba dva jsme v jedné sekundě ukouzli na krví co byla na podlaze a on se mě ještě chytl aby nespadl. Nakonec jsme nespadli ale i tak byl další řev. No musím uznat že mám z toho velký zážitek na celý život a také pořádně načichlé oblečení! Někdy v nejbližší době Vám tu dám fotky.
Co říkate na to počasí venku? Horor. Děs. Hrůza. Zítra nejdu do školy. A co vy? Jak jste prožili dnešní den? Já se chystám divát se na nějaký film ještě. Musím využít toho, že zítra budu mít volný den. Budu hlídat jen brášku, válet se v posteli no a bohužel učit se do dějepisu jinak pohoda. Musím ještě Lee napsat smsku, že nejdu do školy a jdu se dívat na další díl těch mých lesbech. Jsem zvědavá kdo dojde dokonce tohodle článků. Dobrou noc.

,,Prosím intimní krém" "Nahlas!" ,,Ne na hlas, na přirození"

27. february 2012 at 16:51 | LebenSphase |  Diary xP

Znáte ten obrázek co je na FB a na několika blogách? Ten kde jsou vyfocené cigarety a anglicky jsou u nich popisky např po sexu, po obědě atd? Tak v mém připádě je nejlepší cigáro i po praxi. Dneska byla ale praxe úžasná. Je to snad poprvé co si Vám tady na praxi nestěžují že? Snad se mi už konečně začne na praxi dařit. Dneska bylo jen 17 snídání za to obědy, to byla zase makačka. Překvapívě me ale nebolí nohy a nejsem ani unavená což jsem ráda, protože dneska spím u Lee a chci si ten den fakt užít na sto procent.

Jak jsem Vám psala: Dneska spím u Lee protože zítra už konečně jedeme na ty jatka. Po praxi jsem běžela hned na tramvaj a jak už jsem seděla v tramvaji a jela směr Hrabůvka byla jsem fakt šťastná. Vystoupila jsem z tramvaje a viděla jsem Lee jak právě jde do vchodu tak jsem si trošku zasportovala ale Lee mě viděla takže mě počkala. Převlékla jsem se u ní [Konečně mám na sobě své oblíbené triko Tokio Hotel] a šli jsme naštívit naší kamarádku Marry. Udělali jsme si čaj a pak jsme šli s Lee domů. Za chvíli jde Lee do oddílu tak budu u ní sama doma. Mamka včera našla nějaké staré časopisy tak jsem se vzala k Lee a teď tu sedí na parapetě a čte mi vtipy [viz.nadpis článků]

,,Bereš antikoncepci?" ,,Ne, já beru antidepresiva," ,,A pomáhá to?" ,,Ale jo, mám pět děti a je mi to fuk,"


,,Maminko bolí mě bříško," ,,To je z toho že jsi celý den nic nepapala. Máš bříško prázdné a proto tě bolí," ,,Aha maminko. Teď už chápu, proč tě tak často bolí hlava," [Ptro nechápavé jako jsem já: Jakože v té hlavě nic nemá, prostě je blbá :D]Doufám že jste se nasmáli jako já s Lee ty vtioy jsou fakt husté. Lee za chvíli už vychází tak si jdu udělat ještě kávu a už se pomalu připravím na relaxaci u ní doma [Nejspíš budu mít vypsanou ruku budu si totíž dopisovat deník] Večer se s Lee podíváme na další díly TVD a musím se podívat i na jeden díl The L Word. Musím a chci vidět Shane!!! Co vy jste dělali celý den koťata moje?

Hectic Lifestyle.

26. february 2012 at 20:29 | LebenSphase |  Diary xP

Proč to vždycky tak rychle uteče? A ještě k tomu m stále štve že jsem s ním byla až od včerejška a ne už od pátku. Zasraná praxe a zítra zas na ní. Závidím Lee která má volno, též bych ho potřebovala ale ještě musím přežít tři praxe a konečně i na mě se usmějí jarní prázdniny. Dneska jsem si to totíž počítala. Opravdu si potřebují oddechnout. Už mě nebaví to každodenní vstávání v šest hodin. Chci se někdy pořádně vyspat minimalně aspoň do těch devítí hodin nebo do desítí jako dneska. Chjo. Moje problémy byste chtěli mít že? Protože věřím že máte jiné a větší problémy než já, ale to je jedno..

Krásně jsem si s ním ty dva dny užila. Vlastně já si s ním užívám každou sekundu však vy víte. Teď jen čekám až mi drahý dojde na skype, pošli mi další díl toho jeho příběhu a ještě si závolame. To zas bude stereotyp do pátku bez něho. I když zítřek a útery to budou mocné dny. Zítra totíž spím u Lee a v útery už jedeme konečně na ty jatka. Ano těším se nemusíte se mě ptát. Dnešní článek je odbytý, nemám čas, jsem unavená a vlastně ani nemám náladu. Stejně ty dny kdy Vám tu píšu každý den v brzké době skončí tak se máte aspoň na co připravit. Dobrou noc koťata.

Střepy přinášejí štěstí.

25. february 2012 at 20:42 | LebenSphase |  Diary xP

Po dvou stresujích dnech konečně relaxuju a jsem s miláčkem. Dva dny za sebou praxe. Rozbila jsem čtyři sklenky. Celou dobu jsem byla happy jak se holky vždycky bavili ve škole co už všechno rozbili a já stále nic a teď mám na svém kontě za dva dny dva hrnky na čaj a čtyři sklenky na pivo. Platit nemusím nic protože ti co to viděli věděli že to není moje a stát seto může každému. Dneska mě na praxi nabaloval opět nějaký týpek. Prý: Slečno můžete mi vysvětlit jaktože jste tak půbavná a já nevím. Velmi originální odpověď :D

Včerejší den jsem strávila po boku svý nejlepší kamarádky Lee. Spala jsem totíž po dlouhé dob u babičky tak jsme toho s Lee využili a jeli jsme do shopinu. Koupili jsme si čínské polévky, energy drink a seděli jsme na lavičce, kouřili jsme a vykládali si. Stavili jsme se do New Yorkerku podívat se na nějaké oblečení. Jako vždy mě NY nezklamal vždycky tam najdu něco co se mi líbí, ale ty ceny jsou šílené. Chtělo by to nějaké slevy.

Konečně jsem se svým miláčkem. Štve mě že jsem dneska ráno musela jít na praxi jinak bych s ním mohla být už od včerejška ale jsem ráda i za ten dnešek a zítřek. Dneska se miláček najedl kuřecího řízku a hranolek z mého hotelu. Neměla jsem totíž hlad tak jsem mu to zabalila a dala. Zašli jsme si do Kauflandu na energy drink a koupila jsem jeden sladký popcorn a tří máslove popcorny do mikrovlnky. Před chvílí jsme se vrátili ze zámecké hospody a teď se jdem dívat na TVD, pak na The L Word a mamka mi doporučila film Skrýš tak snad stíhnem obojí. Dobrou noc koťata :P

Mě se líbí ta co vypadá jako rocková hvězda kdybych byla na holky tak je můj typ ...SHANE.

22. february 2012 at 21:14 | LebenSphase |  Diary xP

Všechno je poslední dobou kolem mě tak bláznivé, ale to na svém životě miluji. Dneska jsem se vykopala z postele něco kolem půl sedmé a už od rána jsem chytala nesnesitelné nervy. Nemohla jsem najít a stále nemám svojí kosmetickou taštičku a to mě dneska po škole čekal miláček takže jsem chtěla vypadat opravdu perfektně. Takže jsem nakonec ťapla po pudru od mamky a místo černé tužky jsem si vzala černé stíny. Nevypadala jsem podle svých představ ale i tak jsem byla spokojená. Dnešní den ve škole jsem nějak přežila. Konečně se objevila Květka ve škole tak jsem s ní pokecala a po škole jsem si opravdu dobře povykládala s Luckou. Po škole mě čekalo ale to nejkrásnější a to můj miláček.

Byl to tak báječný pocit, když jsem vystoupila z autobusu a hned jsem mu padla do náruče. Když nadtím tak přemýšlím tak mě až mrzí, že právě jak teď píšu tenhle článek tak je miláček na cestě zpátky domů. Musela jsem si zajet pro občanku, tak miláček jel už k nám na barák a my s mamkou jsme vyřídili co jsme potřebovali. Doma jsme potom s láskou pomáhali stěhovat. Mamka s taťkou totíž budou mít nakonec pokoje nahoře a my s bráchou budem mít dole ale mi to nevadí, aspoň se už nebudu zabíjet na těc schodech, budu to mít blíž do kuchyně a na wc a s láskou budeme mít i větší soukromí, takže jsem ráda. Jako obvykle když jsme spolu jsme naštívili naší oblíbenou hospodu sokolov a pak jsme spolu seděli na lavičce, kouřili cigára a vykládali si. Shlédli jsme i další díl TVD. Miluju takové chvílé s ním a jsem ráda, že jsem ho mohla dneska vidět.

Upozorňovala jsem miláčka ať na mě není naštvaný ale já to tu prostě musela dát. Radimek se nám totíž tak zažral do upírů že začal psát příběh a mě se to opravdu velmi moc líbí. Jsem zvědavá na vaše názory, tady je menši ukázka,
Když jsem se vrátil domů tak se mně Lucka zeptala kde je její kamarádka a já jsem jí řekl že už šla domů jenže mi nevěřila že by se její kamarádka sní nerozloučila tak jsem se Lucce podíval do očí a jakmile naběhl ten pocit že jí mohu znovu ovládat tak jsem řekl: "Nikdy o tomhle už nebudeš mluvit a budeš si pamatovat akorát to že tvá kamarádka šla hned o naší tety domů!!" V tu chvíli se Lucka sekla a řekla? Co děláš v mojim pokoji, tak jsem si chtěl ověřit jestli to opravdu tak funguje tak jsem se jí zeptal kde je její kamarádka a odpověděla mi že šla hned od naší tety domů. Tak jsem s usměvem na tváři, bez bolesti hlavy a konečně najezený šel do svého pokoje, lehl jsem si na lůžku a do té doby než jsem usnul tak jsem přemýšlel nad tým jak se to všechno stalo, proč si nepamatuju jak se to stalo a kdo mi to udělal, ale věděl jsem jednu věc, že se mi to hrozně moc líbí... !!

Já ten jeho příběh prostě miluju. Museli by jste si to přečíst celé snad se mi podaří miláčka překecat abych to tu mohla dávat. Pro dnešek se loučím ani nevím jestli oběhnu AFFS. Přečtu si příběh co mi poslala Lee, popíšu si na chvílí na skypu s miláčkem a budu se dívat na další díl The L Word. Jsem z té Shane prostě hotová hlavně tu na té animačce. Je to skvělá baba. Dobrou noc blázní mojí.

One a night like this -5.Díl

21. february 2012 at 15:55 | LebenSphase |  Příběhy,Povídky
Když bylo už půl osmé vyšli jsme ze školy. Já jsem ze sebe rychle udělala emo. Včera se mi nechtělo ale dneska jsem na to náladu měla a hlavně jsem chtěla udělat dojem na Dana. Věděla jsem sice že také musím být opatrná ohledně mých myšlenek, potom dnešní snu a mé reakci o které sama nevím si mě Lee bude pořádně hlídat, ale nemohla jsem toho kluka dostat z hlavy. Vyšly jsme před barák a já jsem hned z tašky vytahovala cigarety.

Upíři se nemohou rozmnožovat, ale rádi to zkoušíme.

20. february 2012 at 18:18 | LebenSphase |  Diary xP

Opravdu bych potřebovala na chvíli vypnout. Dneska jsem šla spát až nějak ve tří ráno a vstávala jsem už o půl desáté. Jsem ráda, že jsem dneska nemusela jít na praxi. Sice bych už dávno měla povšem a nečekala by mě sobotní ranní, ale dneska bych to na praxi opravdu neustála. Ještě k tomu jsem se v noci pořád probouzela, divné sny, musela jsem pořád nad něčím přemýšlet. Takové chvílé mě nebaví.

Dneska jsem se stavila za Lee. Měla jsem sice u ní spát, ale tak jsem ráda, že jsem u sebe doma v domácím pohodlím a prostředím. I když dneska se mi z Ostravy vůbec nechtělo jet. Mamka mi dala totíž klíče od starého bytu v Ostravě, abych se podívala do schránky a já jsem šla omrknout hned náš bývalý byt. Když jsem otevřela dveře a viděla tu prázdnotu, vnímala to ticho, chtělo se mi brečet. Procházela jsem všechny pokoje, prohlížela jsem si je. Musela jsem se s tím bytem rozloučit. Bydlela jsem tam víc jak deset roků a teď je všechno jinak. Hlavně jsem si splnila svůj sen. Naposledy jsem si v našem bytě zakouřila. Sedla jsem si na kuchyňskou linku, okna jsem nechala dokořán a jen jsem kouřila a seděla vedle svý nejlepší kamarádky. Nelituju že jsem tady v Petřvaldě, ale dneska odcházet z bytu kde jsem prožila veškeré dětství, dospívání, bylo opravdu těžké.
Jak dopíšu tenhle článek chystám se dívat na šestý díl třetí série TVD. Už se blížím ke konci a pak každý pátek čekat jak blbec, tak si stahují další seriál a to The L World, neboli láska je láska. Seriál o životě lesbiček, což je falší zajímavé téma, takže to prostě musím vidět. Včera jsem neodolala a pustila jsem si pilotní díl tohoto seriálu a naprosto mě uchvátila Shane. Jo jsem heterečka, v životě bych s holkou nic neměla a mám kluka, kterého fakt prostě miluju, ale tahle holka mě něčím očarovala. Však můžete vidět sami. Je fakt úžasná a díky ní ten seriál prostě hltám a dneska těsně než půjdu spát tak se dodívám na ten pilotní díl. Už se těším až se na ten seriál začnu dívat pravidelně ale první se chci dokoukat na TVD.

Kdy naposledy jsi snědl něco silnějšího než veverku?

19. february 2012 at 20:55 | LebenSphase |  Diary xP
Je pro mě stále těžké vstřebávat vzpomínky po každém víkendu co jsem s ním. Vždycky jak se blíží pátek jsem nejšťastnější člověk pod sluncem. Vnímám svět jinak, pořád se směju, nemyslím na nic jiného než ho políbím, obejmu. Pak konečně ho mám po svém boku a život je pro mě krásnější a zábavnější. Miluju sobotu, protože ráno se probouzím vedle něho a večer usínám v jeho náručí. Za to neděle je pro mě jako krutý trest. Bude hodně těžké bránit se slzám jak budu psát tento článek. Vidíte ten smích od Kaulitze? Takhle nějak jsem ještě vypadala před dvěma hodinami. Nechtějte mě vidět teďkom.

Ano říkala jsem mu včera večer, že dneska ráno budeme vstávat už nějak v devět hodin aby jsme se mohli spolu v klidu dokoukat na druhou řadu TVD, ale jak jsem se ráno probudila, vedle něho a viděla jsem ho jak krásně spí, jak pomalu oddychuje. Ne, neměla jsem tu sílu ho probudit. Musela jsem se vytočit na něho, obejmout a potichu podřímovat s ním. Jestli jste zamilování nebo aspoň jednou jste byli tak víte jaký to je pocit a já jsem si ten pocit chtěla užít fakt naplno. Proto jsme nakonec vstávali až v 11 hodin dopoledne.
Nevím ani jak to miláčka napadlo, ale zajeli jsme do Alberta pro snídání. Ráno jsem si umyla vlasy. Líbí se mi když klečím nad vanou, ruce mám ve vaně ponořené do vody a miláček blbne s mými vlasy. Mám ráda když si někdo hraje s mými vlasy, natož když je to právě on. Také mám ráda, když mi vlasy žehlí. Dělá to tak pečlivě, vždycky je mám opravdu rovné a ne takové divné jak si to žehlím sama. Bylo nějak po 11té a my jsme vyjeli. Nejde popsat jaký to je pocit když parkujeme na parkovišti a ruka v ruce jdeme nakupovat. Připadala jsem si jako kdybychom už fakt byli Paní F. a Pan F. Už se těším až jednoho dne budu konečně opravdu jeho a on můj.

Dneska jsem se konečně podívala na druhou sérií TVD. Sice mi ten seriál moc leze do hlavy. Třeba dneska se mi zdál sen, že jsem byla upír a zabila jsem sestru své nejlepší kamarádky Lee a všichni jí hledali a já jsem pomáhala aby to nebylo takové nápadné. A přitom jsem moc dobře věděla, že je dávno mrtvá, že jsem si pochutnála na její krví. Zvláštní sen, ráno jsem se probudila spocená a opravdu dost se mi ulevilo, když jsem zjistila že to byl jen sen. I přes to TVD miluji.

S tebou mě baví svět.

18. february 2012 at 21:06 | LebenSphase |  Diary xP

Jsou to tak krásné chvíle, ldyž ho mám po svém boku. Na sobotních ránech muljí to, že se mohu pornouzet po jeho boku. Vstávali jsme nějak až v 11 hodin a hned jsme v posteli rozjeli parádní bitku. Pořád jsem mého pana F. lechtala. Miluji totíž když se směje a když se u toho nervuje. Shazovali jsme se z postelí. Nejvíc jsem se smála když se miláček asi dvakrát praštil hlavou o zeď jak se pořád bránil. Po naší půl hodiné bitce jsme vstali a šli jsme se nasnídat a dívali jsme se na TVD. Nejlepší požitek z toho seriálu mám když se na to dívám s ním!

Odpoledne jsme zaleji do Penny. Je to takový zvlášní pocit, ještě před měsícem jsme museli všude chodit pěšky a teď se hezky vozíme v autě. Jsem pyšná na něho, že tu autoškolu dál. Mám prostě šikovná kluka a s tím musí souhlasit každý kdo ho zná ♥ V Penny jsme koupili 4 energy drinky a cigárka. K večeru jsme se proleji s miláčkem i k jeho škole. Na to že to je škola kde vlastně chodí jen kluci vypadá fakt nádherně a to velké hřiště mě naprosto ohromilo. Právě tám byl nějaký zápas ve fotbale a to hříště bylo krásně osvětlené.

Teď se s láskou právě díváme na Paranormal Activity 3 v HD kvalitě a je to prostě fakt sílá. Na večeři jsme si dali šišky s mákem a ten se nám v mikrovlnce dodělal slaný popcorn takže se jdu dívat dál. Přeji Vám krásný večer.

V náručí Pana F.

17. february 2012 at 14:28 | LebenSphase |  Diary xP

I FEEL GOOD...
Byl tak krásný pocit brát si včera stovku od mamky a balit si věci k miláčkovi. Sice si zas připadám jak Ježíšek a to jsem si nic moc semnou nebrala, ale mamka chtěla prostě nutně a't si vezmu sebou zimní bundu ale já ne, tak jsem jí hodila do batohu aby se neřeklo že neumím poslouchat a na sebe jsem si vzala tu svojí hnědou. Mamka říkala a't si tu zimní vezmu sebou ne na sebe tak co :D
Dneska ve škole nás bylo jen 12 a to jsem ještě já přišla až o půl deváté. Říkejme tomu dopravní havárie :D Takže jsme měli spíše takový pohodový den, akorát mi ve škole chyběla moje Lee :( Po škole jsme se ale sešli zašli jsme spolu do jídelny na oběd. Zlato moje buď v pohodě a kašli na debila! Spolu to zvládnem♥
Teď jsem konečně dojela k miláčkovi. Jakože dobré nervy jsem měla po cste protože jsem nastoupila do špatného autobusu, tak jsem vystoupila v Brušperku a pak jsem nasedla konečně na dobrý autobus a juchůů směr Sviadnov. Za chvíli vyrazíme s miláčkem za babičkou. Ozvu se Vám tu až zítra, užíte si pátek konečně žádná škola že? Mějte se fanfárově koťata moje a ahoj

One a night like this -4.Díl

16. february 2012 at 18:13 | LebenSphase |  Příběhy,Povídky
Po dlouhé době Vám tu dávám další díl tak snad se Vám bude líbit.

Hate it!Hate it!Hate it!

16. february 2012 at 8:26 | LebenSphase |  Diary xP

,,Ty po mně kamenem já po tobě cihlou!"


Ne opravdu začínám mít na všechno kolem sebe nervy a je to jen otázka času kdy se tak naštvu a vy to příjdete a bude tu článek ohledně konci blogu a já už dávno budu na jiné adrese kterou Vám nedám. Jedinou otázku mám >> Jsem originální? NE! Nejsem! Proč? K čemu mi to je vymýšlet nové designy, jakým stylem budu psát nadpisy článků když o pár dnů to vidím na vaších blogách? Bože vy si opravdu myslíte že když jsme AFFS že na to nepříjdu ještě když to děláte tak pravidelně? [Neříkám že to dělají všichní, však ti dotyční určitě ví] To že když jsem tu začala psát články pod slovenskými názvy a pak se to objevilo i u vás tak jsem nadtím ještě mávla rukou, ale ve chvílí kdy jsem je začala psát znovu česky a ukončila jsem vždycky název článku tečkou a pak zničehonic tak začnou psát i někteří mý affs mě dostalo už fakt moc. Sakra lidi najděte si něco svého, nebo si najděte aspoň nějaký jiný blog podle kterého budete čerpat různé inspirace nebo přímo kopírovat. Už mě to prostě nebaví s takovou si tu prost fakt nejde udržet originalitu a díky vám KOPÍRKAM si sama připadám jak nějaká kopie. Takže laskavě opravdu někteří brzďte jinak tenhle blog bude historie a já budu pokračoat se svým blogařským životě někde jinde a bez vás!

Proto měním velký přístup k Vám. Udělám roztřídění AFFS. Budou články úplně v jiném stylu, já budu komentovat v jiném stylu, vše bude jiné, vše bude podle mě, podle emařky Kachén, rockerky která ale poslouchá i Justina Biebera, podle malé černovlasé holky kterou už přes rok znáte jako LebenSphase, podle Paní F. která miluje svého Pana F. Články budou drzé, namyšlené, zamilované, optimistické konečně to bude mé pravé já. Budou tu animace mé oblíbené skupiny Tokio Hotel, budou tu mé rockerské pecky. Budu to prostě já.

Už od rána dneska zevlím u Lee máme totíž na devět ale mi ty autobusy jinak nejezdí. Byli jsme dneska na gynekologií a jsem ráda, že jsem v pořádku že to co se stalo byla naprosto přirozená věc, takže si pískám a jsem šťastná a ještě víc se těším jak to povím miláčkovi. Před chvílí jsems i dodělala leopardí oči a teď vycházím do ústavu společného stravování. Dneska dostanu výplatu. Těším se na zítřek na miláčka ♥

Modrá je dobrá.

15. february 2012 at 22:12 | LebenSphase |  Můj život..
Můj sen který si jednou uskutečním a je mi jedno kolik práce mi to dá, jak bude vypadat hádka s mojí mámou, jak se na mě budou dívat lidi ve škole a naše třídní hvězdy, jak s tím vlastně budu vypadat, jestli si ty vlasy zničím ještě víc a bude to oka, jestli to budu mít jen jeden den nebo půl roku. Tyhle vlasy jsou můj sen a ne krátkodobý. Splním si ho. Věřte mi.


Bacha na kečup.

15. february 2012 at 17:49 | LebenSphase |  Diary xP

Ty dny tak rychle utíkají. Už zachvilku mi zas začne hrát ulice. Poslední dobou se na to zase dívám. Pak následuje večeře a koupel a pak se buď budu dívat na nějaký film nebo už půjdu spát. Dneska ani nevím jak se mi to povedlo jsem se z postele vykopala už v šest hodin. Po prvé za tento školní rok jsem se stihla nasnídat. Udělala jsem si horké kakao a dala jsem si makový závin. Nakrepovala jsem si vlasy, nalíčila jsem se a vyrazila jsem do školy. Miluji ty dny kdy máme obě dvě s Lee červené kalhoty. Dnešní školní den jsem prožila hlavně se sluchátky v uších. Pořád dokolečka jsem si pouštěla tu novou písničku od Desmos nesmrtelní a vnímala jsem screamo od Birkuše. Po škole jsem se na chvíli stavila k Lee kde jsme si udělali mokatte a pak jsem jela domů.

Doma jsem si uděla čaj a dojedla jsem po bratrovi zapékané brambory. Potřebovala jsem se na chvíli odreagovat od školy tak jsem si pustila na dvd filmy my dva a křen a dívala jsem se. Konečně jsem se dostala na internet ale moc velkou zábavu si tu neužiju protože se musím učit dějepis. Mamka mi před chvílí přinesla párek v rohlíků, zas mi tu hraje nesmrtelní a do hlavy se teď snažím natloukat info o Janu Lucemburském. Mám toho docela hodně tak snad to stihnu do těch půl sedmé. Mějte se fanfárově :)

Veď iba ty vyvolený.

14. february 2012 at 20:41 | LebenSphase |  Diary xP

Nemůžu se toho songu nabažit. Demos se mi líbí už hodně dlouho. Získali si mě hlavně písničkou som na tebe závislý, kterou teď zná snad každý v podání Martina Haricha. Jak jsem se dozvěděla že můj miláček Roman Birkuš ze skupiny The Paranoid dělá screamo v této nové skladbě musela jsem si to hned pustit a od té jsem na té písničce závislá. Lee jak dopíšu tenhle článek dávám ten song do mobilu a zítra jedem pecky ve škole!
Tak co lidi jak jste oslavili dnešního Valentýna? já tenhle svátek nějak moc v lásce nemám. To abych dokázala svému příteli jak moc ho miluji nepotřebují den v kalendáři. Takže jsem tenhle den prožila jako ostatní všední dny. Dneska ve škole to stalo za to, hlavně po škole v jídelně. S Lee nechápem co se to děje ale poslední dobou jsme si hodně blízké s klukama ve třídě. Pořád děláme s něma nějaké kraviny, smějeme se, chodíme do jídelny, před školou kuříme a vlastně já jsem za to ráda. Ty holky v mé třídě až na nějaké vyjímky nejsou zrovna osoby o kterých bych mohla říct že jsou skvělé, ale kluky ve třídě máme fakt úžasné. Už se těším na zítřek na ně a na mojí Lee. Po škole jdeme spolu k doktorovi. No jsem zvědavá jak to všechno dopadne. Dneska půjdu brzo spát jsem unavená. Dobrou noc vám přeji.

Tetování.

13. february 2012 at 21:40 | LebenSphase |  Můj život..
Sen, který si po 18té prostě splním! Je mi jedno jestli mě to bude bolet, je to nádhera a já to prostě musím mít. Tyhle obrázky jsou i taková moje inspirace co bych chtěla. Uvidíme se jestli se Vám bude něco líbit :)Offline.

13. february 2012 at 18:16 | LebenSphase |  Diary xP

Tak moc se mi dneska po tak krásném víkendu nechtělo vstávat, ale musela jsem. Oblíkla jsem si věci na praxi a v 5:15 jsem už seděla v autobuse. Na dnešní praxi jsem se těšila protože jsem tam byla jen čtyři hodiny a také mi to rychle uteklo a byla jsem tam s pohodovýma lidmi. Ta Jenifer, která mi byla ze začátků nesympatická a šlo na ní poznat že ze mě také nemá dobrý pocit se vyklubala skvělá holka a dneska jsem se s ní fakt parádně nasmála. Chystali jsme totíž spolu nějakou akci na sálu a od té doby jsme furt dělali nějaké kraviny a smáli. Jediná, komu snad nebylo do smíchu byla naše mistrová a ani jsem se jí nedívala. V děvět hodin odešla Nela k doktovi, o půl 11 jsem odešla já a půl 12 šla pryč i Jenifer a ještě jedna kámoška takže nakonec zbyli v restauraci jen dva čísniči z toho Sylva dneska byla v Harmony poprvé tak se teprve zaučovala.

Z praxe jsem nakonec vyběhla už o 15 minut dřív a hned jsem běžela na tramvajou zastávku kde mě čekal už miláček. Šli jsme koupit měsičník, zašli jsme do Kauflandu na energy drink [Jeden litrový crazy wolf stál jen 14,§ to bylo něco pro nás] a jeli jsme do Hrabůvky navštívit mého ortodonta. Po cestě k němu jsme se dost nasmáli. Jsme si řekli, že si ještě zakouříme než mi začne to peklo a mi to nešlo zapálit, tak mi miláček vzal to cígo se slovy dej mi to cígo bo ty jsi kar :D Jako děcka je mi to jasné že takhle by se dva lidí kteří se milujou neměli mezi sebou tak bavit, ale v té chvíli to vyznělo tak dobře a zajímavě, že jsme prosmáli celou cestu k ortodentovi a já jsem to ještě završila tím, že těsně před vchodovými dveřmi mi podjela noha a vylila jsem trochu energy drinku. U doktora jsem si rychle vyčistila zuby aby si nevšiml toho že jsem kouřila a zjistila jsem pro mě ne moc dobrou zprávu. Už příští měsícc jdu trhat další zub! já ty rovnátka nesnáším opravdu ne! Do toho mi ty rovnátka teďkom fakt silně utáhl, takže mě už parádně bolí zuby.

Po ortodentovi jsme šli s miláčkem ke mně do školy. Musela jsem si totíž ze skříňky vzít učebnice a nějaké sešity z kterých jsem se učila na zítřejší testy a miláček aspoň konečně viděl můj ústav i zevnitř. Pak jsme jeli zpátky směr uan a jak jsme se procházeli v Takku tak mě napadlo, že zajedem do centra podívat se do New Yorkeru, jenže jsem nevěděla kde přesně tam je no a také jsme ho nenašli. Ale zas jsme našli jié zajímavé obchody. V jednom jsem si vyhledála úžasnou podprsenku jen za 30,- protože je ve výprodeji a prostě v každém obchodě bylo něco co se mi fakt líbilo.

Teď jsem se už konečně dostala na internet a než jsem tu přišla tak jsem hodně přemýšlela a o tomhle blogu. Chtěla jsem tu totíž skončit. Za prvé mám blog s miláčkem a to je i za druhé mám na tom druhém blogu lepší náštěvnost než tady a za třetí chodí mi sem mamka a to mě štve. Chci aby se mě ptala jak se mám a co jsem dělala a ne že si sedne za notebook a bude číst moje zápisy, jenže tenhle blog mám už fakt dlouho a jen ta představa jak tu píšu článek o konci byla pro mě těžká takže ho nachvilku pozměním. Dám ho tzv. do offline stavu. To znamená skryju rubriku archív, na hlavní stránce bude jen jeden článek a na pár dnů skryju i všechny rubriky. Nechci totiž aby mamka četla hlavně tenhle článek. Nechci aby věděla že jsem byla s Radimem a nechci poslouchat kecy ve stylu, že je to moje mamka že si může číst co chce atd. Takže blog na neurčitou bude teda v offline stavu a až někdy tu zas přidám rubriky a archív atd. Děkují za pochopení vaše LebenSphase.

Co dělám když nezvedám mobil ? Tancuju na zvonění .

12. february 2012 at 18:54 | LebenSphase |  Diary xP

Tak a právě teď mi nastala ta chvílé loučení. Před pár sekundami jsem slyšela jak z garáže vyjelo auto v kterém seděla mamka s taťkou a s miláčkem. Můj drahý odjel domů a já jsem zase sama. Chtěli jsme být spolu aspoň do útery, když má jarní prázdniny, ale já musím zítra na praxi a pak mám do pátku školu, takže nám to ani tak nevyšlo. Ale z důvodu zubaře končím na praxi už o půl 11 a pokud miláček sežene peníze na vlak tak se uvidíme i zítra. Dneska jsme měli takový odpočinkový den. Jen jsme se váleli v posteli, sledovali jsme TVD, pak jsme si na DVD pustili kameňák a užívali jsme si každé chvíle spolu. Jsem zase šťastná a naplněná optimistickou náladou, která mi celé ty tři týdny co jsem ho neviděla chyběla. Miluji ho a jsem ráda za každou chvílí co jsem s ním.

Teď si užívám tu chvílí jak jsem sama doma a jak zveřejním tenhle článek a napíšu ještě článek na blog s miláčkem tak si zajdu do vany. Zítra zas vstávám brzo, ale nevadí mi to protože na praxi budu jen čtyři hodiny. Spíš se netěším na zubaře, zas nebudu schopná minimalně tři dny jíst. Těším se až si udělám horké kakajíčko, vezmu si makový závin se šlehačkou a znovu zalehnu k DVD a pustím si kameňák 3. Pak půjdu spát abych zítra na praxi vstala. Jak jste se měli vy o víkendě? Co jste dělali? Těším se na Vaše komentáře poslední dobou mi náštěvnost docela dost klesla a mrzí mě to, ale tak snad bude líp. Vaše LebenSphase je tu vždy hlavně pro Vás. Už teď Vám přejí dobrou noc.


Kohoutí zápasy.

11. february 2012 at 23:09 | LebenSphase |  Diary xP

Drazí mojí sice tak pozdě večer ale i tak se Vám tu hlasím. Bylo krásné probouzet se po třech týdnech vedle miláčka. Vůbec se mi nechtělo vstávat ale plný močák a prázdný žaludek mě nakonec z té postele dokopali. S miláčkem jsme si dali snídaní a než nás mamka vyslala do té zimy aby jsme šli nakoupit tak jsme hráli online hru kohoutí zápasy. Prohrála jsem, přiznávám :D Do Hrušky jsme šli jak za trest ale na zpáteční cestě to už byla jiná liga když jsme měli u sebe energy drink a v tašce syrové koule k TVD. Mamka s taťkou jeli odpoledne nakupovat, tak jsme s miláčkem leželi, měli u sebe misku s tou sýrovou lahůdkou a dívali se na TVD. Večer jsme chtěli jít údajně do Sokola na colu, ale s kuřáme je ten život těžký. Na nějakou colu jsme se vybodli a radši jsme si koupili cigárka. Teď jak dopíšu tenhle článek tak jdem na cigárko a jdem se dívat na další díly TVD.

Za hodinu začne na ČT1 horor krvavý valentýn a tak budem se dívat a už se těším :P Když už bude ten příští týden valentýn tak se už pomalu musíme dostat do té valentýnské atmosféry :D Zítra neděla máte už nějaké plány? Miláček bude mít jarní prázdniny tak doufám že tu zůstane dýl. Bysme si fajně aspoň vynahradili ty tři víkendy co jsme se neviděli. Pac a pusu lidi, miláček mě už prosí ať jdem na to cigárko. Dobrou noc.