March 2012

,,Bereš antikoncepci?" ,,Ne, já beru antidepresiva," ,,A pomáhá to?" ,,Ale jo, mám pět děti a je mi to fuk,"

31. march 2012 at 14:44 | LebenSphase |  Diary xP
Vždycky se těším na pátek a ten včerejší se fakt vyvedl ..

Po dlouhé době jsem cestovala vlakem. Jela jsem za miláčkem a byla jsem fakt natěšená. Mělo mě čekat překvapení tak jsem celou cestu vlakem přemýšlela co by to mohlo být. Vystoupila jsem na místě a šla jsem za ním. Přijel autem a v ruce měl brusinkové frisco. Miluji ho. Je nejlepší.

Včerejší den jsem si fakt užila naplno. Hned jak jsem přijela jsme jeli do penny na energy drink. Potom jsme jeli k lásce domů a o hodin pozdějc jsme si zajeli do města na čínské nudle. Podívali jsme se na další dva díly TVD a večer jsme šli s naším kamarádem sednout do parku a popít zetko. Nakonec jsme zase skončili v anaratě. Já jsem si dala dvě coly a jednu půlku zelené. Jak vy jste si užili pátek?

Nebaví mě to počasí venku, nemám náladu ani jít dolů na deset minut a dát si cigárko...Tumblr_m1pim2jp9z1rs6fp4o1_500_large

Když zapadá slunce a příjde tma vítej v Ostravě jsme město zla.

29. march 2012 at 10:30 | LebenSphase |  Diary xP
Ta Ostrava je pro mě tak zkažená že bych nejradši odešla i na jinou střední.

Právě teď v ruce držím dopis od policajtu se slovy // Dne 21.03.2012 se na zdejší součást OO PČR Slezská-Ostrava dostavila paní Pavlína ---- , která přinesla nalezený žákovský průkaz AD ---- vedeý na jméno Kateřina Madrová, nar. 25.6.1994. Tento žákovský průkaz nalezla v autobuse č. 81 pod sedadlem // Sakra chápete to? Tak já doklady ztratím v tramvaji číslo 9, a ono se to najde v nějakém autobusu číslo 81, který u nás ani nejezdí a ještě k tomu bez občanky a bez měsičníků. Paní Pavlíně děkují že aspoň někd v téhle zémi je takový, že takové věci hned ohlásí a nenechá si to jako ten debil co má teď mojí občanku a jezdí si po celé Ostravě na můj měsičník! OH SHIT!

Po půl hodinovém přemlouvání přes telefon mi miláček nakonec odkýval že bude na mě čekat zítra před školou. Těšííím se na něho.

PS: Příjdu domů a jdu se dívat na netu na Hotel Paradise. Dneska nemám na nic nervy

//Pict dodám později jsem ve škole//

Môžeš sa sprchovať koľko chceš ale pre mňa budeš špina stálé.

28. march 2012 at 19:50 | LebenSphase |  Diary xP
Zas jsou ve mně všelijaké emoce z kterých se potřebuji vypsat ..

Tu praxi jsem dala. Dostala jsem za tři a jsem za to ráda i když mě stále štve ta představa, že jsem mohla mít za dva. Hold sklenice na vína je moje slabina a tím jsem to naprosto zvorala, ale trojka je dobrá, takže si myslím že nemám žádný důvod k smutku.

UŽ MĚ VÁŽNĚ UNAVUJÍ TI "KAMARÁDI" Proč mě každý musí nějak rozebirát a nebo nějak otravovat? Já se tomu sice už směju ale v hloubi své duše mám chuť přijít za těmi dotyčnými osobami a na férovku říct ,,pičo máš semnou problém? Tak si to pojď semnou vyřešit z očí do očí ale nemluv o mě za mými zády!" Jo LebenSphase je dneska sprostá a co jako? Každý je nějaký a pokud se ti tohle nelíbí tak si to nečti.

Když zapadá slunce a příjde tma vítej v Ostravě jsme město zla.


Bože kamarádi mojí klidně si v té Ostravě chcípněte / samozřejmě na výjimky což jsou mí felaz /. Vaše životy jsou mi někde tam dole a vaše názory už úplně. Je to můj blog a záleží čistě na mě co já tu napíšu, je to můj život a moje rozhodnutí jak ho budu žít a s nulama jako vy se nemíním zabývat. Žiju si po svém a věřte že mi je v Petřvaldě daleko od Vás rozhodně líp. Pac a pusu


Ta její ofináááá.

27. march 2012 at 18:30 | LebenSphase |  It's mE %))
Pamatujete si na ty časy kdy jsem Vám tu pořád cpala nějaké své fotky? Asi to zavedu zpátky.

Moje maminka si trochu hrála a musím říct že jsem fakt naplno spokojená. Někdy si sice říkám že vypadám jak kleopatra když si ještě dám ty své linky ale cítím se v tom líp než předtím. Co na to říkate vy?


Nechci už nic jiného než zpívat a navždy tě milovat.

25. march 2012 at 21:11 | LebenSphase |  Diary xP
Píše se den 22.3
Dneska jsem byla teda v shopinu a doprovod mi dělala Lee. Kalhoty nemám protože jsem nemohla nikde najít svojí velikost a vykašlala jsem se i na to triko. Zajela jsem si aspoň pro pašované cigára, čínskou polévku, snickers a nějaký rohlík se sýrem. Byli jsme v Zábřehu v pěti obchodech a nikdo neměl crazy wolf tak jsem to už vzdala a nakonec jsem si koupila monstera. Rozhodli jsme se udělat přepadovku naše kamarádovi Onrovi ale trošku nám to nevyšlo. Vlastně vyšlo, protože nám řekl že jo že příjde dolů a nepřišel! Jeho smůla

Píše se den 23.3
Nebyla jsem na praxi takže jsem si fajně pospala do 11ti hodin. Odpoledne přijel miláček. Jako vždycky jsme se zašili do restaurace sokolovna, dali jsme si sprite, cigárka a povykládali si.

Píše se den 24.3
Tenhle den se mi zapíše do nejlepších chvil v mém životě. Na zahradě jsme grilovali steaky a byla fajná atmosféra. Kolem té šesté hodiny jsem si umyla vlasy a v sedm hodin jsem se začala pomalu chystat. Mamka mi vybrala parádní kousky na sebe, miláček vyžehlil vlasy, já se nalíčila, navoněla a mohlo se vyrazit směr restaurace sokolovna na karaoke party a videodiskotéku. Dostali jsme 400,- takže mi bylo hned jasný že ten večer bude stát za to. Přišli jsme, koupili jsme si cigára, dva sprity a šli jsme si sednout na naše místo. Po těch půl desáté jsem se odvážila a šla jsem si i já zazpívat. Vybrala jsem si kapelu Desmod a jejich som na tebe závislý a povedlo se. O pár minut mě ten týpek co to pořádal požádal abych šla znovu a zazpívala s ním duet tám závodou v rákosích. Jeden pán nás tam natáčel. Byl to úžasný pocit. Pak jsem hned zazpívala písničku kým vieš snívat z první řady slovenské superstar a když jsem dozpívala a vrácela jsem mikrofon tak ten pořadatel tak na mě znáš príbeh nekončí? a já na něho že jo, tak jsme si hodili zase společný duet a já jsem si pak šla sednout. Když jsem si sedla přišlo to nejlepší. Přišel zamnou jeden pán s tím jestli se může posadit že se mě chce na něco zeptat a já že jo, tak se posadil a ptál se mě jak dlouho zpívám a já na něho že už odmalička že jsem chodila i na uměleckou základní školu a on že umím krásně zpívat a že by mě chtěl do kapely!!!! Tak se jdu 7.Května na ně podívat do té restauračky! Už teď se šíleně těším! Že bych už konečně nemusela zpívat doma ve sprše? :p


Žijeme ve městě kde mi to nedává spát v ulicích mezi bloky navždy v srdci Ostrava.

21. march 2012 at 20:50 | LebenSphase |  Diary xP
Píše se den 17.3
Tak krásný den dneska byl. S láskou jsme se procházeli u splavu. Bylo mi s ním nádherně, úžasně. Miluji ho. Večer jsme si zašli na colu do anarety a potom jsme na jeho zahradě popíjeli amundsen hrušku. Miluji ty chvíle s ním. Miluji jeho

Píše se den 18.3
Dneska jsem po několika letech byla na kole. Miláček mě překecal a já toho nelituju. Miluju vítr ve vlasech jak jedu.

Píše se den 19.3
Praxe na půl sedmé a na odpolední menu jsem chytla halu, takže jsem to měla v pohodičce. Přijedu domů a doma na mě čeká makový závin. Já tu maminku miluji :p

Píše se den 20.3
Ve škole jsem prospala tři hodiny. Ani nevím jak se mi to povedlo ale moc mi to nepomohlo ještě víc jsem unavená. Dneska mi jako spolusedící dělala společnost Květka, která se mi pochlubila že měla v plánu mě vyfotit jak jsem spala na lavici, dát to na stránku naši třídy a napsat k tomu takhle se učí pilný žák. Přijel zamnou miláček a domů si odvezl pokutu v hodnotě 715,- Zasraní revizoři to říkám pořád. Přitom jsme jeli jenom jednu zastávku. A aby toho nebylo málo ztratila jsem doklady! Nemám u sebe měsičník, občanku, nic. Pořád doufám že nějaká hodná duše je najde a pošle mi je zpátky. I přes ty šílenosti jsem si den s láskou maximalně užila. Dali jsme si energy drink, na oběd jsme si zašli na čínské nudle a celkově byla sranda jako obvykle.

Píše se den 21.3
Říkám si proč jsem do té školy vůbec lezla když jsme měli samé suplované hodiny a psali jsme jenom z angličtiny na nepravidelné slovesa no a vlastně i z technologie na svíčkovou. Jak primitivní. Po škole mě ale čekala maminka, která semnou zamířila do shopinu směr Takko. Ty kalhoty které ale chci tam budou až zítra, takže teď mám v peněžence 600,- a zítra si půjdu nejel pro kalhoty ale i pro nějaké triko. Perfektně jsem se najedla v KFC a a přepila coly light. MCdonald je pase. Snažila jsem se do hlavy dostat dějepis ale vzdala jsem to. Už mám tahák.


Budoucí emař.

19. march 2012 at 18:34 | LebenSphase |  It's mE %))
ADÁÁMKU ŘEKNÍ SÝÝÝÝÝÝÝR! :p
Můj brat :*


Pokousaná LebenSphase.

18. march 2012 at 20:42 | LebenSphase |  It's mE %))
Ne nemám kamarády upíry, nejsem po domácím násilím :DDDD
Vypadám krásně že? :p NIKDY se nenechte od něho kousat abyste nedopadli jako já :p :)
Co myslíte děcka? Jak dlouho to tam budu mít? :DD


Se slzami v očích a s žiletkou v ruce, je to můj život jsou to mé emoce.

13. march 2012 at 18:34 | LebenSphase |  Diary xP

Byl to zvláštní pocit slyšet v telefonu tvůj hlas který mi říká už jsem doma můžeš příjet. Bylo mi jedno že jsem měla něco v plánu. Vyběhla jsem po schodech nahoru, vzala si věci, řekla klukům ať se oblečou a vyrazily jsme na zastávku. Kouřila jsem cigaretu a nervozně jsem se dívala kdy už pojede autobus. Konečně sedím. 15 minut jízda a mi to připadá jako věčnost. Nadávám na červenou na semaforu, zadržují slzy v očích. Konečně zastávka pískové doly a my vystupujeme. Já, Lee, Dan a Fanda jsme vyšli ten strašný konec a už zvoním na zvonek. Ti tři mě počkali dole a já vešla do vchodu a už jsem hledala výtah. Byl v sedmém patře. S hlasitým kurva jsem vyběhla schody do třetí patra a zmáčkla jsem zvonek s příjmením Littner. Dveře se otevřely a v nich stala postavička podobná smrtce. Do sekundy jsem se rozplakala a objímala jsem svého dědečka. Tři měsíce byl v blázinci, nadopovaný léky, bez telefonu, beze mě. Konečně jsem mohla být s ním. Konečně.

I když jsem si dva dny s Lee a s klukama parádně užila jsem ráda že jsem doma. Ještě než mamka pro mě přijela jsem ty dva nechala sama doma a vyrazila jsem na cigaretu. Seděla jsem venku ve svých žlutých teplácích a nechala jsem slzy téct. Byla jsem naštvaná, byla jsem zoufalá. Není to tím že jsem to dneska dostala, bylo to tím že já opravdu měla důvod. Připadala jsem si strašně, jako ta navíc, jako ta kterou nikdo nepotřebuje. Nesnáším tyhle pocity. Už se těším na zítřek na svého dlouholetého kamaráda Ondru. Zítra žádné slzy ale smích!


Než půjdu zavolat miláčkovi půjdu si nabít mp4. Na celé kolo si pojedu Skrillex a všichni ať jdou do háje. Už se těším až si udělám kakao, vezmu si něco dobrého na jídlo a zalehnu k notebooku a půjdu se divát na mé milované lesby ze seriálu The L Word. Klidně se budu dívat do nocí. Potřebují dávku smíchu. Potřebují se ztratit v jiném světe. Potřebují to nutně a hned!

Ne vždy mám dny do smíchu.

8. march 2012 at 8:48 | LebenSphase |  Diary xP

Vůbec nevím co si mám o tom myslet. Pamatujete si jak se Vám tu včera psala ohledně mého nemocného dědy? Tak k večeru mi volal s tím že zítra ho pustí na víkend domů a že se v neděli vrácí zpátky do Opavy. Tak jako přikyvovala jsem mu na to a jestli jde fakt zítra domů tak ho prostě chci vidět, ale ten ranní rozhovor s mamkou že to je s ním hodně špatné atd. Chjo tak ráda bych jí řekla že si s dědou voláme a že prostě nevím co si mám o tom myslet, když každý mi říká něco jiného, ale nemůžu. Fakt to nejde. Do toho dneska ráno jsme zase řešili dědu a to že z Opavy prý jen tak nevyleze ví od jeho doktora tak co se sakra děje? Je to s dědou špatný nebo ne? Rozhodně jak mamka za chvíli pojede do ostravy tak dědovi píšu ať mi zavolá.

Prosím hlavně mě nelituje. Jak tak čtu blogy tak si hodně blogařek stěžují na zlomené srdce ale o dědovi který je v blázinci se tu fakt moc nepíše a já nechci být něčím zajímavá nebo jiná než ostatní. Potřebují se prostě jenom vypsat. Všimla jsem si že od té doby co tu opravdu píšu pravidelně a tyhle články beru jako mojí zpovědnici tak se mi na ruce neobjevily nové jizvy a tak to má být. Rozhodně mě fakt nelitujte ale myslete na to že zítra už konečně budu s Lee a odpoledne s miláčkem takže mi bude opravdu fajn.
Slibovaná ukázka z knihy Lady Fuckingham

Alice, jež bystře pozorovala všechno, co se v komoře děje, spatřila nesmírně překvapena, že William má rozepnuté kalhoty a z nich mu trčí jakási dlouhá tvrdá věc, obdařená rudou hlavou. William to uchopil jednourukou a zdálo se, že váhá, zda to opět zastrčit do kalhot, ale najednou to počal třít nahoru a dolů. "Že jsem se nechal tak vyrajcovat, já blbec! Ah, ah! Nedá se nic dělat, prostě musím! Ruka pracovala stále rychleji. Líce mu zčervenaly, oči měl vyvalené a za několik okamžiků mu z toho něco vystříklo; bělavé kapky mu potřísnily ruce i kalhoty a některé dostříkly až na podlahu téměř dva yardy daleko. Tím skončila jeho extáze. Ležel bez pohnutí asi pět minut, pak vstal, pečlivě se utřel do ručníku a vyšel z komory.


Jak moje mamka odejde umyji si vlasy, budu si zpívat zas po celým baráku, podívám se s bráškou na Garfielda a pak si pustím DVD Tokio Hotel. Dneska si také nalakují už nehty na černo. Opar se mi hojí neuvěřitelnou rychlostí, takže Lee zítra fotíme :p

Titanic 3D.

7. march 2012 at 19:00 | LebenSphase |  Youtube
Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. On vyhrál lístek v pokeru, ona měla pronajato jedno z nejluxusnějších apartmá. Prožili spolu nejkrásnější chvíle života a slíbili si, že už se nikdy nerozejdou - až do oné osudné noci, kdy pýcha lidstva narazila v Severním moři do ledovce, který Titanic neúprosně poslal ke dnu. Krásná romance se změnila ve zběsilý a tragický boj o záchranu. Kolik jim zbývá? Hodina, možná dvě...

Kdo jde na to semnou? :p

Stačí jedná špatná zpráva a máte zkažený celý den.

7. march 2012 at 11:47 | LebenSphase |  Diary xP

Sama se začínám ztrácet ve lží a v pravdách a nevím čemu mám už věřit. Před chvílí jsem mluvila s mamkou ohledně dědy. Ještě teď mi zní jeho hlas v hlavě jak mi v sobotu volal z Opavy. Pořád slyším ty jeho slova jak mu chybím a že ho za dva týdny pustí domů. A dneska mi mamka řekne že se na dědu chystá exekuce a že děda jen tak z Opavy nevyleze. Nejhorší je že jí ani nemůžu říct že mi volal, protože by se akorát naštvala a ještě by mi fakt změnila to číslo. Co mám dělat. Vůbec nevím jak to s ním vypadá.


Dneska ráno jsem se vůbec nemohla vykopat z postele. Cítila jsem prostě že se něco stane, takže jsem asi tři hodiny ležela v posteli a jen tak poslouchala své hity. MP4 se mi téměř vybila takže si jí půjdu zase nabít. Je toho na mě moc. Potřebuji cigáro. Už tři dny bez nikotinu. Asi se zblázním fakt! Mamka mi nachystala na snídání rohlík se šunkou a já jsem si k tomu vzala ještě dva loupáky. Nevím co se stalo ale opět jsem se naučila pít horké mléko. Nikdy mi tu nechutnálo. Buď jsem musela mít mléko studené a nebo aspoň s grankem abych to vypila a teď to úplně v pohodě do sebe hodím.


Dneska nemám náladu opravdu na nic. Vidím to na další dávku The L Word a budu psát a číst. Díky Lucy jsem začala číst knihu Lady Fuckingham. Opravdu je ta kniha tak úžasná a nadržená jak mi Lucy říkala a to je něco pro mě. Sice to čtu přes notebook, musela jsem si to stáhnout, ale čtu to na jedno nadechnutí. V příštím článku Vám ti dám ukázku pokud budete chtít. Jdu se už konečně nasnídat a dívat se na ty mé lesby. Miluji ten seriál.

Už mě nebaví hrát druhé housle.

6. march 2012 at 12:51 | LebenSphase |  Diary xP

Už druhý dnem jsem doma. Dneska ráno jsem si dala výtečnou snídani. Dala jsem si dva koblížky s marmeládou, dva loupák, dva rohlíky se salátem a udělala jsem si meltu neboli bílou kávu. Všechno jsem si odnesla do obyváků, kde můj brácha právě hrál na notebooku hru a zapnula jsem si u toho svůj The L Word. Dneska ráno jsem měla také, bohužel přes fb, vážný rozhovor s Lee. Už mě nebaví hrát druhé housle. Je sice krásné že bere jako svojí všímavost ke mně tím stylem že na mě o víkendě myslí když nejsme spolu atd, ale to je mi tak na houby. Když jí potřebují tak tu pro mě není. A to jak jsem si psala že jí vlastně ani neznám, že se změnila, tak za tímhle názorem si opravdu stojím, no ale tak to je jedno..Je sice pravda že mě nebaví neustále ležet, ale tak pořád je to lepší než ve škole. Dostaly jsme peníze za prodej bytu, takže se teď máme fakt dobře a jde to i poznat. V pokoji máme právě nový koberec. Je nádherný. Je na něm hlava tygra a je prostě fakt krásný. Mamka mi koupila dvě nové pyžamka, takže si teď v posteli připadám jako královna. Konečně mám svůj lak na vlasy, takže si nebudu muset už půjčovat od mamky, konečně ho budu moc brát všude sebou a neptat se mamky jestli náhodou dneska nepotřebuje lak, takže moje emo kariéra je zachráněná, takže paradička. Stahují si Garfielda. Toho kocoura prostě žeru.


Za tři dny konečně jarní prázdniny, takže si léčím svůj opar ať jsem dokonalá a ať můžu každý den jezdit do Ovy za mýma ženama a z vesela se s ními fotit. Včera jsem si konečně nabila svojí mp4, takže dneska mám pořád sluchátka v uších a užívám si své rockové pecky na sto procent.

Enjoy the silence.

5. march 2012 at 9:47 | LebenSphase |  Diary xP

Vzpomínám si jak jsem v pátek přijela za ním. Byla jsem hodinu s Lucy. Doprovodila mě na zastávku a jen jsme pak seděli, kuřily jsme cigarety a čekaly jsme až mi přijede autobus. Díkybohu jsem tentokrát nastoupila už do dobrého autobusu a hned jsem jela směr miláček. Zašli jsme si do dragona na čínské nudle, do Penny na energy drink. Večer napadlo miláčka že se ozve babičce jestli by mu nepůjčila 300,- a ta proti tomu nic neměla. Tak jsme nasedli do auta, sjeli jsme do žabně a pak šub zpátky do místku směr Tesco. Vzali jsme jako obvykle zelenou a vyrazily jsme. Těch osm měsíců spolu jsme oslavili opravdu ve velkým stylu a bylo nám úžasně.

Druhý jsem vstávala už v devět hodin a protože už jsem chtěla s miláčkem něco podníkat a nejen ležet tak jsem mu nakecala, že je už 11 hodin tak ať vstává. Samozřejmě miláček pak nechápal, jak jsme šli na zahradu si zakouřit, teď se podívá na čas a tam teprv půl desáté. Na snídání jsme si zašli do dragona na čínské nudle a na hamburger. Museli jsme jít pěšky, protože auto měla u sebe mamka, ale nám to nevadilo ale byl to takový nezvyk. Po dragonu jsme se opět zaskočili do Penny na energy drink. Koupili jsme na půl big shock a bylo nám fajn. Večer jsme se s láskou dívali na horor kolébka a pak na horor clona od producentů hororo nenávist a kruh a chalovali jsme u toho popkorn. Miluju sobotní večery.


Jak miluji sobotu tak zas nesnáším neděly. Tenhle víkend byl ale zvláštní. V sobotu mi jedné z intimních chvil zvoní mobil, jen tak se podívám na displej a tam dědeček. Do sekundy jsem zapomněla na okolní svět a přijala jsem hovor. Se strachem jsem se zeptala ano? a když se v telefonu ozvalo ahoj Kačenko a dědův hlas hned se mi ulevilo. Za dva týdny už ho pustí z Opavy. Musí být na tom fakt líp, když už má u sebe i mobil. No a včera jsme byli v nemocnici za babičkou která už je na tom také líp. Já jsem jí sice neviděla, protože už byla hodně unavená, ale v čekárně byla semnou teta Zdenka a ta mi říkala jak se babička má, jak vypadá a konečně jsem se vlastně dozvěděla co se stalo. Takže tenhle víkend yl fakt dokonalý, s miláčkem osm měsíců, sama sranda, děda se mi po několika měsících ozval, babička je v pohodě. Vše jak má být!

Nepatrím nikomu z Vás.

1. march 2012 at 20:11 | LebenSphase |  Diary xP

Tak jsem se bála dneska jít do školy. Měla jsem strah že to tam nezvládnu ale byla jsem silná. Právě naopak kdybych zůstala doma tak by to pro mě bylo horší. Ve škole jsem se smála s Danečkem a s Fandou. Vykládala jsem si s Květkou a s Maruškou a prostě celkově jako obvykle bylo fajně. V hodině stolničení jsme se dívali na silvestrovskou partičku a to teprv byla dávka smíchu kterou jsem potřebovala. Po škole jsem se sekla s Květkou. Jak já jsem za tu holku ráda, to byste ani nevěřili. Ona je prostě opravdu kámoška s velkým K.

Celý den jsem myslela na miláčka. Říkala jsem si pořád jak se má, doufala jsem že se snaží být v pohodě. S babičkou to už je na lepší cestě což jsem ráda, protože ona byla opravdu jednou nohou v hrobě. Za chvíli budu miláčkovi volat a ten mi poví víc. Jsem nevyspaná. Za dnešní noc jsem naspala asi jen tři hodiny. Do toho se mi zdál sen Channingovi Tatumovi. Tak nechápala jsem proč právě o něm že, ale ten sen byl krásný, takže si nestěžují. I tak se pořád cítím nějak divně ale to bude hlavně nejspíš tím že jsem unavená, vyčerpaná a prostě celkově taková bez nálady. Už vím čím to je. Nemám cigáro.

Konečně jsem našla svojí kosmetickou taštičku ale bez makeupu! Maminka vyhodila. Opětovně. Tak samozřejmě jsem byla naštvaná, protože neznamená že když jí se nelíbí že si dávám makeup takže mi ho bude vyhazovat. Já take např nenosím řasenku, protože to ani nepotřebují, mé řasy jsou moc dlouhé, no a též nejdu a nevyhodím jí to, ale tak neřeším. Právě naopak teď si říkám že je to i lepšá že nemám makeup. Začala jsem si toho na pusu dávat fakt hodně a to jsem vždycky byla právě já co nadávala na holky s tunou makeupu na ksichtě a přitom jsem vypadala úplně stejně. Co už no.

Dneska jsme s miláčkem už osm měsíců. Zítra musíme oslavit. Pařit na tuhle písničku jak Damon a Vicki v TVD a chovat se jak ti dva na obrázku :D Jsem nymfomanka záviďte mi! :P :D Milujete na mě tu mojí upřímnost že? Je mi to jasný lásky moje.


HAPPY BIRTHDAY JB!!