April 2012

Počasí mi jasně říká že akutně potřebují plavky.

30. april 2012 at 22:06 | LebenSphase |  Diary xP
Dneska jsem si sama prodloužila víkend. Ráno jsem jen jela s přítelem do Ostravy, počkala jsem ho na nádraží a jak odjel tak jsem hned šla na autobus a zpátky domů. Říkejme tomu střevní výroza. Přišla jsem domů, pokecala jsem s mamkou, na snídnaí jsem si dala piškoty //moje dieta a šla jsem spát. Spala jsem až do páté hodiny. Pořádně jsem nic nejedla krom těch piškotů a dvou rohlíků co jsem dostala na svačinu takže mi je fakt blbě a přemýšlím že se podívám na nějaký film a budu u toho usínat.

Muži jsou ta nejlepší medicína.

29. april 2012 at 17:45 | LebenSphase |  Diary xP
Jste na hlavu? Co?
To že někdo má ego velký jako náklaďák neznamená, že může zablokovat parkoviště.
Kdybych měla jenom jednim slovem popsat jak jsem si užila tento víkend, musela bych tu ve svých červených kalhotách a triku Tokio Hotel sedět ještě hodně dlouho. V pátek jsem přežila školu. Všechny písemky z kterých jsme měli psát se nám odložili na jiný den což znamenalo že jsem včera po dlouhé době opravdu pořádně zahřála mozek u angličtiny, ale aspoň ve středu půjdu do školy s dobrým pocitem, že něco umím.

Petřvald terén.

26. april 2012 at 21:20 | LebenSphase |  It's mE %))
Fajný den s Lee a noc u mě v Petřvaldu :)


Každý si zaslouží druhou šanci.

25. april 2012 at 18:38 | LebenSphase |  Diary xP
Potřebovala jsem se více nadechnout.
Potřebovala jsem si udělat čas na jiné věci.
Potřebovala jsem utéct z reality.
Musela jsem na chvíli vypnout.
Omlouvám se za svojí neaktivitu!
Jak dlouho jsem tu nebyla? Radši to ani vědět nechci. Musela jsem trochu ožít a ne přijít každý den ze školy a do večera lítat na blogu. Zhoršila jsem se ve škole. Dneska byli třídní schůzky, mamka na ně chtěla jít, ale zapomněla. Ne, nepřipomněla jsem jí to. Aspoň jsem si užila bezstarostné tři hodiny v Kopřivnici.


Sluchátka do uší a mám v píííči.

18. april 2012 at 13:45 | LebenSphase |  Diary xP
Jak originální nadpis. Omlouvám jsem ve škole a fakt nemám náladu! Půlka třídy má informatiku, druhé půlce odpadla. Sedím tu sama mezi klukama a nebýt kamarádky Lee která mi půjčila mobil abych mohla poslouchat tak tu asi umřu. Včera se mi povedlo tolik věcí. Ztratila jsem pamě'tovou kartu. Písničky, fotky, videa ještě ze základky a z bývalé střední školy...Vše je prostě v háji. Byla jsem na policajtech kvůli občanky. Zítra si pro ní už na úrad radši jedu díky ní mám jen samé problémy. Fuck!

//Pict přidám doma, jsem ve škole//

Hello, i am cat.

15. april 2012 at 18:36 | LebenSphase |  Galerka
Tuhle slečnu radši neukazujte svému příteli nebo klukovi kterého chcete ;DDD


Shiny little friend.

13. april 2012 at 11:17 | LebenSphase |  Galerka
Už jsem Vám tu chtěla napsat do diaře,ale jsem bez nálady, je mi na nic, nemyslím na nic jiného než přežiju ještě jednu hodinu ve škole a pak si hned jdu dát cigáro a v klidu se vybrečet. Byla to jen sranda .. a vše dopadlo jinak.

Neodcuzuj ty, kteří si ubližujou // pokud to teda nedělají z nudy nebo jen tak aby byli zajímaví //, vůbec ne nelituj protože po tomhle oni netouží, nesnaž se jím pomoc, oni si pomáhají sami, dělej jen jedno: Začni je pořádně vnímat.


Zdroj: http://weheartit.com/




Nejlepší přítel člověka.

12. april 2012 at 9:18 | LebenSphase |  Galerka
Omlouvám se že Vás poslední dobou tak zanedbávám mám toho fakt hodně.Samé věci do školy, teď se konečně věnují svému novému kocourkovi je úžasný už se těším až vám tu dám jeho fotky. Jsem teď ve škole, možná večer vám tu napíšu něco do diáře. Je toho hodně co se za poslední dny stalo...

Vypadá jak plyšáček že? Je úžasný!



Black lips and plug.

10. april 2012 at 9:55 | LebenSphase |  Galerka
Odpoledne tu nebudu protože už dneska mamka jede pro mého kocourka, tak se budu věnovat jemu a mám toho i hodně do školy. Tak vám tu dávám aspoň tuhle krásku.. :)

Můj styl to sice není ale musím sama uznat že je nádherná!



Hlas srdce.

9. april 2012 at 11:05 | LebenSphase |  Příběhy,Povídky
Teprve až jsem nemohla popadnout dech a neviděla přes slzy, jsem se stavila a sedla jsem si na obrovský kámen abych se mohla vydychat. Ani nevím jak jsem se sem dostala. Jela jsem stopem, utíkala jsem, ale potřebovala jsem se dostat na tohle místo. Splav. Tak jedinečné místo ale daleko ode mě. Ukázal mi ho můj nevlastní bratr, kluk mých snů, má tajná láska. Když jsem mohla z volna dýchat, mé nohy se daly zase do pohybu. Sešla jsem dolů a posadila jsem se. Dívala jsem se do vody. Pomalu mi po tváří zase začali stékat slzy. Dívala jsem se pořád skrz vodu a snažila jsem se přijít na jiné myšlenky. Ale byla jsem tak blízko něho, tak moc blízko ale přitom jsem nemohla za ním přijít. Byl s jinou, užíval si, byl šťastný a já tu sedím na pokrají zhroucení. Kdybych neměla strach a větší odvahu, řekla bych mu pravdu. Řekla bych mu všechno, ale já se bala že o něho příjdu. Jak o kluka mých snů, tak skvělého bráchy a nejlepšího přítele a on se za tu dobu co jsem si dávala odvahu a někdy i falešné naděje našel jinou. Vzala jsem malý kamínek a mrskla ho do vody. Chtělo se mi tak strašně moc brečet...
Když mi začalo být chladno, pochopila jsem že tu sedím už dlouho a že bych se měla vrátit zpátky domů. Mamce jsem sice řekla, že budu spát u kamarádky ale nocovat venku se mi nechce. Postavila jsem se a naposledy jsem se podívala do té vody. Úplně živě jsem v odrazu hladiny viděla tu scénu jak jsem tu s ním byla poprvé.
Měla jsem strach že upadnu, ale on mě držel za ruku a pomalými krůčky šel semnou ke splavu.
Pak jsme seděli vedle sebe, popíjeli jsme energy drink a smáli se a užívali si prvního jarního sluníčka. V mých očích se zaleskly slzy.
Otočila jsem se zpátky s pocitem že nikdy už nebude nic stejné jako dřív a ta představa mě srážela na kolena. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a s odhodláním navždy opustit místo které jsem tak milovala a otočila jsem se zpátky.
,,Jsi to ty," řekl jakmile jsem se otočila a naše oči se střetly. Trhla jsem sebou, protože stál zamnou jak nějaký duch.
,,Co tady děláš?" zašeptala jsem. Bála jsem se že v mém hlase poná tu nesnesitelnou bolest kterou v sobě ukrývám.
,,Potřeboval jsem někam odejít, někam kde je klid," jeho pohled klesl k vodě.
,,Proč tu jsi?" podíval se na mě a v jeho očích se objevily malé jiskřičky.
,,Potřebovala jsem přijít na jiné myšlenky, rozloučit se, zapomenout, jít dál," z oči mi začaly téct slzy a kdyby mě neobjal asi bych tam stále pořád stála a jen tak hleděla do vody a mluvila.
,,Nejsem šťastný," zašeptal mi když mě objímal. Odtrhla jsem se od něho.
,,Nechápu. Myslela jsem že se miluje te," když jsem vyslovila slovo miluju te, zvláštně mě píchlo od srdce.
,,Je tu ale jiná dívka, kterou miluju," zase sklopil zrak k vodě. Jakoby jí prosil o pomoc. Mé srdce posmutnělo ještě víc. Podívala jsem se dolů a kousala jsem se do rtů abych se nerozbrečela.
,,Proč to říkáš mi?" zeptala jsem se nejistě.
,,Vždycky jsi mi byla ze všech nejblíž," řekl a snažil se o úsměv.
,,Už ale nejsem," řekla jsem a v polovině věty se mi zlomil hlas.
,,Proč tohle říkáš?" zeptal se a s bolestí v očích se vpíjel do mých hnědých oči.
,,Protože celou tu dobu co si myslíš jakou nemáš úžasnou kamarádku a nejlepší nevlastní sestru tak já tě miluji," řekla jsem mu narovinu.
,,Proč mi to říkáš až teď?" Nechápavě se mě zeptal.
,,Protože jsem neměla odvahu? Protože jsem měla strach že zkazím všechno? Protože jsem nechtěla o tebe přijít?" Byla bych tu až do aleluja, protože těch důvodů byla fakt moc, ale on mě umlčel. Svými polibky.
Když se naše rty od sebe odpojily, s otázníky v očích jsem se na něho dívala.
,,Nejsem šťastný, protože šťastný můžu být jen s tebou," řekl a chytl mě za ruku.
,,Ale, co ona?" nebyla jsem schopná ani vyslovit její jméno.
,,Nemohl jsem se přetvařovat. Řekl jsem jí celou pravdu a ona sama mě poslala za tebou," pohladil mě po tváří.
,,A jaktože jsi věděl že jsem tady?"
,,Protože poprvé jsem poslouchal hlas svého srdce,"

I feel so good.

7. april 2012 at 19:59 | LebenSphase |  Diary xP
Narazila jsem na jednu písničku kterou jsem poslouchala tak v páté třídě a už hodinu mi tu hraje dokolečka. Lets go so good :p

Včerejší večer byl fakt luxusní. S láskou jsme si zašli do vany, umyly jsme se mým sprchovým gelem playboy, po vaně jsme to hned zaparkovali ke mně do postele kde mi miláček nalakoval nehty na nohou //to mám ale muže co?// a konečně jsme se podívali na Shreka 4 a papali jsme u toho pařižský salát s rohlíky. Na dnešní večer máme nachystané oba dva díly hororu kruh, takže už se fakt maximálně těším.

Nevím co se to semnou děje! Už od rána je mi tak divně. Už bych měla fakt přestat kouřit. Vždycky si s radostí zapálím cigáro ale cítím že mé plíce z toho takovou velkou radost jako já nemají. Závidím všem nekuřakům :(

Kdybyste slyšeli před chvíli rozhovor s mojí mamkou tak byste si myslela že já jsem asi zralá na Opavu a moje mamka je sprominutím jebnutá. S láskou jak jsme se dneska vráceli ze sokola tak jsme se rozhodli že jím neřekneme že máme cigára jinak by jsme do večera nic neměli a mamka zamnou přišla jak byl miláček s taťkou ve sklepě a ,,ma Radim cigarety?" teď jsem se sekla protože jsem nevěděla jestli je má u sebe nebo ne a tak jsem nevěděla co mám říct tak ze mě vypadlo ubohé nevím!! Mamka ta nechápala jak to nemůžu vědět tak jsem se jí vymluvila na to že mi není dobře, takže jsem dneska ani jednou nekouřila a proto nevím a ona na mě vybafla ať se podívám miláčkovi do kapes a já nejsem tak blbá abych prohledávala jeho věci ne? Tak jsem jí narovinu řekla že bez jeho svolení se mu nebudu hrabat ve věcech a ona se urazila se slovy že nejsem schopná ani se podívat do jeho kapes a odešla z pokoje ... demence fakt :D

Stáhla jsem si pohádku na kterou jsem se dívala jak jsem byla snad v třetí třídě základní školy a v té době jsem jí fakt milovala >> Josef-Král snů. Tak se už velmi těším jak se na ní podívám. Pac a pusu :*


Death and Cremation.

7. april 2012 at 9:49 | LebenSphase |  Zkouknito

Death and cremation

Thriller
USA, 2010, 86 min.


Stan je starší osamělý muž, který se živí tím, že poskytuje krematorní služby. Ve skutečnosti ale zabíjí lidi z okolí, které považuje za morálně nepřijatelné. Jednoho dne se seznámí s šestnáctiletým Jarodem a naváže s ním neobvyklý pracovní vztah, ze kterého se rychle vyvine partnerství. Jenže se objeví detektiv Matt Fairchild, který zde vyšetřuje záhadné mizení stop...

Co na to říkám já: Pamatujete si na sladkého, blonďáte chlapce Jeremyho která stvárnil postavu Petra Pana? Ano? Vidíte tohodle úžasného, černovlasého chlapce s cigaretou na posteli a s černými nehty? Tak to je on. Náš Jeremy, který si v tomhle filmu zahraje roli 16ti letého Jaroda který ve škole moc nezapadá kvůli tomuhle stylu. Seznámí se se Stanem, s tím vrahem. Chceš vědět jak to dopadne dál?

Bohužel tenhle film nikde nenajdete. Budete si ho buď po partech pouštět na youtube nebo v angličtině si ho stáhnout přes program torrent. Já jsem si ho stáhla přes ten program, čekala jsem sice čtyři hodiny ale ta kvalita stojí opravdu za to. Jeremy v tomhle filmu hraje úžasně, hned na začátků je tam líbací scéna kterou si pouštím pořád dokolečka :D

Modrá je dobrá.

6. april 2012 at 15:31 | LebenSphase |  It's mE %))
Ty vlasy nemám upravené ale ani je nemám modré, nějak se mi pojebal blesk :D Ale vzhledem k tomu že chci mít modré háro jsem si tu fotku nechala a jsem zvědavá na vaše názory :p mám jít na modrou nebo ne?


Symbioza.

5. april 2012 at 15:09 | LebenSphase |  It's mE %))
Symbióza (sym - "spolu" a bios - "život") je vědecký termín označující úzké soužití dvou organismů a neschopnost existence bez druhého.Jedinec, který vstupuje do daného symbiotického vztahu, se nazývá symbiont.



Ostrava plná drog, dýchame tady smog. Ostrava navždy v srdci tady jsem vyrost.

4. april 2012 at 22:33 | LebenSphase |  Diary xP
Nojo Ostrava. V takovém bordelu já tady žiju...

Jak jste si užili dnesní poslední den ve škole? Já parádně protože do školy jsem nešla. Ne že bych to bulala ale ani včera jsem nebyla ve škole kvůli bolestí z trhání zubu a mamka mě omluvila ve škole i na dnešek tak jsem toho využila a konečně jsem se dostala ven se svým kamarádem Mattym. I love emo boys //On už emo sice není ale i tak je to pro mě emař//

Dvě hodiny jsme proseděli venku, další dvě hodiny u něho doma kde jsme se dívali na ďábla v těle //Trailer lepší než film!// a další hodinu venku kde jsme se snažili ochočit si bedrunku :D

Dneska za mnou konečně přijel miláček a hned jsme se šli podívat do té karolíny a víte co? Byli jsme tam přes dvě hodiny! Je to tam fakt nádhera, úplně jsem si připadala jak někde v New Yorku a ne v Ostravě :D Zítra Vám tu dám fotky je to tam fakt boží!!

Dívám se teď na hotel paradise a stahuju si všechny díly shreka v HD kvalitě. Pac a pusu. :*


To je Matty :p příště s tebou bulám zas blbečku :DDD :p


Cyberbully.

4. april 2012 at 21:14 | LebenSphase |  Zkouknito

Cyberbully


Drama
USA,2011, 87 min.


Když sedmnáctiletá Taylor dostane od matky k narozeninám vlastní počítač, je štěstím bez sebe a s vidinou svobody a nezávislosti se učí proplouvat vodami internetu. Záhy ovšem zjišťuje, že internet s webovými stránkami a online lidmi umí být stejně zákeřný jako moře plné žraloků. Netrvá dlouho a Taylor se musí potýkat s prvním projevy šikany. A to ještě netuší, že věci zdaleka nedošly do extrému....

Co na to říkám já: Na tenhle film jsem narazila též na jednom blogu a opravdu hned jak jsem si o tom přečetla informace jsem to šla stahovat. Bohužel je ale jenom v angličtině >> http://ulozto.cz/xDYGqqz/cyberbully-2011-avi a titulky ke stažení máte zase zde >>http://ulozto.cz/xrCHtr6/cyberbully-2011-cz-subtitles-zip

Musím říct že jsem u tohodle filmu málem nedýchala. Vnímala jsem každou maličkost co se v tomhle filmu odehrála. Doporučují každému co nemá v lásce ty různé fantasmagorie čím nás hodně rádi rezišéři krmí. Nebránila jsem se slzám. I když všechno nakonec dobře dopadne tak si mladá Taylor prožije opravdu svý. Nechtěla bych tohle opravdu nikdy zažít!

Oblíbené stránky

2. april 2012 at 11:57 | LebenSphase
Je to lehké >> Pokud se ti líbí můj blog, mé články, můj život stači jen do komentářu napsat:

Přezdívka:

Blog:

Že souhlasíš s tím, že opravdu si budeš číst mé články a psát komentáře k danému tématu a ne komentáře ve stylu perfektní nadpis k článků, ahoj tak obíhám blog atd! TOHLE NE!


Hned jak si tě zapíšu do seznamu oblíbených napíšu na tvůj blog. Doufám, že se Vás ozve co nejvíc :)