May 2012

Pusinky.

28. may 2012 at 17:20 | LebenSphase |  It's mE %))
Jen tak informačně pro ty co nás neznaj:
Mary >> Bílé tílko
Lee >> Brýle
Já >> Ta třetí samozřejmě :pPrávě jsem zažila svůj první orgasmus, na mém kole.

27. may 2012 at 13:54 | LebenSphase |  Diary xP
Ty kokos tak jsem se nějak hecla a změnila jsem design. Včerejší sobotu jsem si užila dobře, i když mě Adam fakt nasral! Zajela jsem s mamkou do Penny kde jsem si koupila ledovou kávu kapučíno a arašídy v cukru. Pak jsme zajeli ještě do Lidlu kde jsem si koupila magnum. Z těch nanuku co už mamka asi čtyři měsíce v kuse kupuje jsem přežraná, takže to chtělo nějakou změnu ;DDDD Jak jsme přijeli domů hned jsem usedla na zahradu s cigárkem a s kávičkou v ruce. Samozřejmě až jak jsem měla půlku kávy vypité jsem si všimla nadpisu před použitím protřepejte. A mě se zdálo že na to, že to je z polotučného mléka mi to chutnalo spíš jak plnotučné, aha ;DDDD

Dutty Menace - She wanna roll

26. may 2012 at 22:00 | LebenSphase |  Groups

Dneska jsem se snažila najít jednu písničku, sice jsem jí nenašla, ale našla jsem tohle! Ano jde to sice mimo můj styl ale prostě je úžasná. Už jí mám stahlou, jenom si jí musím dát ještě do mobilu a je to geniálni =))

Všude kolem mě zmatek.

26. may 2012 at 9:51 | LebenSphase |  Diary xP

Tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře...Vstávala jsem před chvílí a první písnička dnešního dne je šrouby a matice. Čtvrtek a pátek jsem pomáhala kamarádce na bambiriadě. Bylo to úžasné pracovat s těmi dětmi!! Sice teď se asi nepostavím jak mě bolí nohy a Lee je na tom podobně ale máme hodně zážitků a příští rok jí budu rozhodně pomáhat znova. Včera jsem měla mít zkoušku s kapelou ale padlo to. Tak jsem se těšila a další zkouška je až příští pátek a v sobotu hned koncert. To nedám =(( Dneska jsem měla jet s bráchou na bambiriádu. Vlastně v této chvíli jsme už měli sedět v buse a jet směr Ova jenže můj bratr je kokot a řekl že nikam nechce. Tak jsem mu řekla že u mě skončil a šla jsem na notebook abych mohla napsat kamarádce že je to pase. Takže tu vlastně sedím ještě v pyžamu. Plány na dnešní den? Jak dopíšu tento článek projedu affs, půjde se nasnídat, udělám si kakajíčko a hlavně si zajdu na cigárko. Pak si odnesu důležité věci z mého pokoje do obyváků protože tu budu celý week. Udělám si úkol do němčiny,referát do dějepisu, prezentaci do komunikaci ve službách a půjdu zas na cigáro. A pak uvidím co se bude dít. Mám popcorn do mikrovlnky nemáte nějaký dobrý tip na horor? =))

Blonde beautiful.

21. may 2012 at 9:36 | LebenSphase |  Galerka
Krásky moje omlouvám se že nemám na vás čas, ale nejede mi internet, do toho mám hodně věcí do školy a do toho za dva týdny mám první koncert se skupinou takže fakt makačka :)) Ale mslím na Vás děvuchy moje :p

Nemám ráda blondýny, ale tahle je fakt krásná.


In your shadow.

18. may 2012 at 9:53 | LebenSphase |  Groups
Vzpomínám ... Na ty časy, na koncert v Ostravě. Oni navdž v mém ♥


Špíny tady nechceme.

16. may 2012 at 19:56 | LebenSphase |  Diary xP

Dnešní den byl tak divoký ale byl super. Ráno jsem vstala něco kolem půl sedmé a věřte že se mi nechtělo. Nalíčila jsem se, oblekla jsem se, vykonala ranní hygienu, vzala cigáro a vyšla jsem na zastávku. Dneska jsem nejela s Janičkou tak si ke mně přisedl můj 15tiletý soused a prokecal se mnou celou cestu. Vystupuje i na stejné zastávce jako já, takže mi ta cesta fakt rychle uběhla. Šla jsem pro Lee a valily jsme pecky do hrušky. Nakoupila jsem nám něco na snídání, nějaké malé housky s čokoládou a pizzového šneka, vzala jsem si big shock orange a sušenky disco a na oběd jsme si vzali čínské polévky. Já jsem si vzala s přichutí sýr a pečené kuře a Lee si vzala rajskou. Nakonec jsme vzali máslový popcorn který budu dojídat u deníku doktorky a mohli jsme jít. Dneska počasí bylo šílené. Jsem ráda že pro mě přijela autem mamka a že jsem nemusela jet autobusem. Nebyli jsme ani půl hodiny doma a přišla naše kamarádka Mary a povyprávěla nám co jí udělala ta pipina Luc. Tak jsme dali cígo, všechny tři na půl energy dring a vyrazily jsme k Mary uklízet pokoj a kuchyň po té pipce která jí tak zradila. Zítra si má přijít k Mary pro věci a vyhrožuje jí že jí zmlatí :DDD těším se na to divadlo zítra, Mary nezapomeň točíme to. Dneska mi mamka koupila nové černé kalhoty a slíbila mi že příští měsíc mi koupí černé kraťásky s americkou vlajkou. Musím nějak zhubnout na nohy!

Vaše ukecaná LebenSphase

V zajatí lásce.

15. may 2012 at 22:06 | LebenSphase |  Diary xP

Celý den jsem si užila po boku svého pana F. Zašli jsme si do sokola, dívali se na hokej (tak moc mě štvě že němci prohráli :((() zašli jsme si do hrušky na dobrůtky, prošli jsme se snad po celém Petřvaldě a prostě jako vždy po jeho boku mi bylo fajn. Nejede nám internet díky nové střeše kterou nám dělají tak jsem zas připojena na wifi od někoho jiného. Před chvíli mi to na chvíli vypadlo tak jsem si zahrála euro truck. Dneska mi Lee dala zkusit víno co dostala od babičky a musím říct že lepší víno jsem v životě neměla! Jmenuje se Sandria a výrobce? Deutschland♥ Nechci říkat mamce že jsem se připojila na wifi od souseda takže zítra tu budu nejspíš až večer a tak to aspoň využiju a budu se učit do školy. Ještě jeden měsíc a mám klid! Už aby to bylo konečně zamnou!

Vaše zamilovaná LebenSphase.

To štěstí mě pořád obchází kolem.

14. may 2012 at 17:12 | LebenSphase |  Diary xP

Ani nevím kde mám vlastně pořádně začít. Snad jen že jsem ráda ale i neráda že jsem doma. Mám hlad, dala bych si guláš co udělala mamka, ale máme tu nějaké pracovníky protože se nám konečně dělá střecha a na ně nejsem fakt zvědavá. Chodím jen nenápadně do ledničky na big shock od taťky a těším se až pojedou domů a to tu mají být do čtvrtka! Prosila jsem mamku že bych jela k babičce, aspoň bych byla v Ostravě a rychlejc by mi to do pátku uteklo ale stejně tu musím zůstat protože zítra nebo ve středu se zamnou staví můj milovaný pan F. a mamka mi to stejně nepovolila se slovama že budu pomáhat. Dneska bych se měla učit do čj. Co myslíte? Otevřu to nebo ne? Já jsem zatím toho názoru že ne. Chci zítra zůstat doma, nechci jít do školy. Dneska jsem ztratila 200 kč. Báječně mi nový týden začal že? Takže jsem bez cigaret a musím kouřit modré viceroy od mamky. Pecka no. Mám v plánu si dát ten guláš, podívat se na další díl deník doktorky a číst si knihu do poviné četby. Nesnáším pondělí!!

Vaše otrávená LebenSphase

Začal stereotyp zvaný nuda.

13. may 2012 at 18:43 | LebenSphase |  Diary xP

Slíbila jsem mu že nebudu plakat, že se sejdeme na facebooku a že i když po tom celém týdnu co jsme byli spolu tak že to zvládnu. Ale i tak píšu tento článek se slzama v očích a připadá mi že do dalšího pátku je daleko. 16 km je málo já vím, ale on je člověk kterého bych chtěla mít stále u sebe. Jsme spolu přes 10 měsíců a žádný stereotyp. Vše je úžasné, vše je jak má být. Poprosila jsem mamku ať koupí cigára. Bohužel mi neřekla ani ano ani ne, takže teď budu hodinu čekat. Pokud je nekoupí beru jí peníze a jdu si je koupit sama. Dopíšu tenhle článek a půjdu hrát euro truck. Musím přijít na jiné myšlenky. Chtěla jsem si číst do povinné četby ale Oliver Twist je tak depresivní že mám strach že by mě to pohřbilo ještě víc. Celý týden jsme byli spolu, zvykla jsem si a teď si musím zvykat být zase bez něho. Závidím těm co to mají k sobě blíž a můžou být spolu dýl. Nejsem závistí člověk ale tohle jím fakt záivdím :(

Vaše smutná LebenSphase

Ahoj Toni byl jsi tady loni.

12. may 2012 at 18:41 | LebenSphase |  Diary xP

Před par minutama jsme se s Panem F. vrátili z oslavy jeho babičky, která slavila 60 let. Prej: zlato kolik tam bude tak lidi a můj F. asi tak padesát, no a bylo nás tam 18 ;DDDD slavili jsme to v nějaké restauraci u čápa a bylo fajn. Potom jsme jeli k babičce domů. Babička dostala různé darkové košíky tak jsme jí s mojí nevlastní ségrou Luss okradli o pár čokoládových bonbonu ;DDD Babička nám nabalila řízky a nějaké zákusky tak dnešní večer s F. bude fajn :p Teď si užíváme už domácí pohodlí a stahujeme si hokej z roku 1998. Co říkate na letošní hokej? Pro mě je to děs, se chovaj na tom ledě jak nějaké panenky. Chybí mi tam Rachna Kachna (RIP :(() Mám pomalý internet a rozjebanou klávesnici tak se omlouvám že Vám dneska nedám žádné komenty ale nemám na to nervy! S panem F. posloucháme Emerese a jeho pozdrav dětem. JE NAM FAJN.

Vaše Lebensphase

Black and White

11. may 2012 at 22:52 | LebenSphase |  Galerka
Je nádherná.


Můj muž.

11. may 2012 at 18:33 | LebenSphase |  It's mE %))
Tak už Vám tu konečně dávám fotky svého miláčka. Jsem zvědavá co na něho budete říkat. Právě teď leží vedle mě a spokojeně přede. Je to můj drahouš.

Někdy bych se vrátila do dětských let.

11. may 2012 at 10:08 | LebenSphase |  Diary xP

Včera jsem se tak na hodinu vrátila do chvil kdy moje jediná starost byla jestli mi dá mamka peníze na zmrzlinu nebo ne. Maminka mě a pana F. poprosila aby jsme vzali mého bráchu Adámka do parku. Nic proti tomu jsme neměli, tak jsme se převlékli a šli jsme. Klouzali jsme se s bráchou na klouzačce, točili se, houpali se na houpačce, sbírali šišky a hrali si na dinosaury. Byli jsme tam hodinu a ta hodina uběhla neuvěřitelnou rychlostí ale bylo fajně.Někdy tak ráda vzpomínám jak jsem žila ještě v Ostravě, znala jsem všechny sousedy v mém věku a každý den jsme se setkávaly venku a hráli jsme různé hry. Hráli jsme na schovavanou. Jednou jsme se s kamarádkou tak dobře schovaly že nás hledaly hodinu v kuse, my jsme je pozorovaly a smály se s ním. Nebo jak my holky jsme vzaly naše kočárky s miminkama a všelijakými věcmi co jsme měli, roztáhli jsme deku u nás na louce a hrály jsme si na maminky s dětmi. Krásné to bylo období a proto jsem tak často naštvaná na Adama že pořád sedí na kompu a hraje hry, protože neví o co příchází. Máte vy z dětsví nějaký silný zážitek který si fakt pamatujete jakoby se to stalo včera?

Tak dobrou snídaní jsem měla a nemohla jsem si dát protože mě bolí zuby :((

Neříkala jsi náhodou že přestaneš kouřit.

8. may 2012 at 19:52 | LebenSphase |  Diary xP

Sliby,chyby. Jo to znám, ale mé poslední cigarety mě nikdo nezbaví. Právě držím v ruce výrobek, který jsem dostala od dědy jak byl v Opavě. Zítra se s tím vyfotím a dám to sem. Mám slzy v očích. Moc to pro mě znamená. Nejraději bych ho objala a řekla mu jak ho mám ráda. S láskou máme nějakou novou tradici jak to tak pozorují. Nejezdí už v neděli večer jako kdysi ale jezdí vždycky až na druhý den ráno a tak to bude i zítra. Sice jsem měla zajíštěný odvoz protože mám rande s Gobelem, ale tak co bych pro mého pana F. neudělala. Zítra jsem celý den v Ostravě, doma nám budou dělat novou střechu tak budu spát u babičky a ve čtvrtek už zas přijede pan F. takže budeme mít fajně prodloužený víkend.

Toníček mi rozkousal sluchátka i tak ho miluju.

Vaše Lebensphase

Nikdy jsem se nesnažila být dokonalá.

3. may 2012 at 19:24 | LebenSphase |  Diary xP
O škole Vám tu psát nebudu telátka moje dneska se tam nic zajímavého nedělo až na to že jsem tam zkusila tu skořici a málem jsem na chodbě nechala svůj krk i duši a zanechala po sobě okno od skořice jak jsem to vyprskla ;DDD Dneska jsem se sekla v Ostravě až do půl šesté. Bylo to hlavně kvůli kámoše kterého jsem fakt dlouho neviděla, ale jako obvykle se na mě zas vykašlal :( Tak jsem byla aspoň s Lee a s Květuš a na chvíli jsem viděla také Lucy. Udělali jsme si zase ledovou kávu, chutnala mi víc než včera už se v tom lepším :D No a zítra konečně budu s miláčkem a to už do útery. Blíží se k nám bouřka, takže si jdu sednout na náš parapet a dívat se z okna a volat miláčkovi. Zbožňuju Vás baby moje :*

Ledová káva, skořice a milion vzpomínek.

2. may 2012 at 20:19 | LebenSphase |  Diary xP
Našla jsem si novou zálibu. Konečně mám parapet jak v těch amerických filmech a nebo v seriálu TVD. Konečně si na něho můžu sednout, natáhnout si nohy a zamyšleně se dívat do zahrady. Včera večer jsem tak seděla půl hodiny. Psala jsem si do deníku, jedla jsem čokoládu ještě z Velikonoc a jen tak se dívala do tmy. Kdysi jsem z té zahrady měla strach a teď se těším až zase bude tma a já si otevřu okno a budu vnímat ten svěží vánek a psát své pocity do svého růžového kamaráda. Můj život je prostě idealní.

Dneska jsem se na chvílí sekla v Ostravě. Po roce jsem se setkala s mým mužem Kajanem a konečně jsem poznala Laníka. A naše zábava venku? Sázeli jsme se do sní polévkou lžící skořice. Lee se málem udusila. Bylo mi jí líto protože jsem netušila že to je fakt tak strašné ale ve chvíli kdy vyprskla skořici na lavičku jsem se fakt málem válela smíchy. Pak přišel můj taťulda Michal a ten to také zkusil. Ten to sice nevyprskl jak Lee, držel se jak chlap, ale za to vypadal jak by měsíc v kuse brečel. Zítra jsem na řadě já a bacha na to. Budete se to natáčet. Už jsem s Lee domluvená aby mi koupila pití. Nejvíc jsem se pak smála Laníkovi a jeho upřímnosti. Prej: Tohle může vyzkoušet jen čurák jako jsem já, Kajan a Lea a z naší zadušené Leonky vylezlo jen díky a kuckala dál ;DDD Jojo takhle se baví teenegeři v Ostravě.

Dneska jsem si s Lee zavzpomínala na staré dobré časy na základní škole jak jsme chodili do sboru. Dívali jsme se na dvd z Polska i ze Slovenska. Zpívaly jsme to co jsme si ještě pamatovaly a vzpomínaly a smály se. Nikdy nezapomenu třeba na to jak jsme 12 hodin do Koszalinu, teď se tak bávím s kámošem a místo věty tě praštím ze mě vypadlo tě baštím ;DDD Takové vzpomínky prostě zůstanou navěky. Teď mám ty dvd u sebe a stahují si je do notebooku. Když jsme tak vzpomínaly tak jsem poprvé zkusila udělat ledovou kávu a výsledek? Lee s Květkou se olizovaly až za ušima a já byla spokojená protože moje ledová káva chytla fajně tři barvy, takže nejen že chutnala báječně ale také i tak vypádala. Už se těším až jí udělám i Radimkovi.

První máj je lásky čas aneb 10 měsíců s mým drahým.

1. may 2012 at 19:09 | LebenSphase |  Diary xP
Ano jak napovídá titulek článku: To že je máj ví každý a tímto Vám chci popřat zbytek dnešního, zalaskovaného dne. Kdo uschl a kdo ne? Já bohužel ano protože jak mnozí víte s mým miláčkem to máme od sebe nějak 16 km, což jako není nějak moc velka dálka ale opravdu nemáme stále peníze na vlak a na bus, takže i když je dneska ten Máj tak i já jsem uschla. To mě ale vůbec nemrzí protože dneska jsem už s miláčkem 10 měsíců. Ještě dva měsíce a slavíme výročí. To už abych začala něco vymýšlet. Lásko moje miluji tě a těším se na pátek a na náš prodloužený víkend. Vynahradíme si dnešek.

Černovlasý zjev.

1. may 2012 at 13:29 | LebenSphase |  It's mE %))
Víš jak to je ... lepší to nebude ;))


Simple Plan - The End

1. may 2012 at 10:09 | LebenSphase |  Groups
Don't, don't let me go It's not the end, whoaah Girl you know It's not so bad It's not the end Whoaah, you know it's not the end

Nenechávej, nenechávej mě jít To není konec, whoaah Holka ty víš Že to není tak zlý To není konec Whoaah, ty víš, že není konec

Už dlouho jsem tu nepřidala žádnou písničku a je pravda že tenhle song mě v těchto chvílích nejvíce vystíhuje. V životě by mě nenapadlo že budu poslouchat Simple Plan. Nic jsem proti těm klukům neměla ale měla jsem prostě svoje oblíbené skupiny a zůstavala jsem převážně jen u nich. Když jsem ale slyšela tuhle písničku musela jsem změnit názor. Posedlost na první poslech.
Neberte mě jako nějakou velkou fanynku téhle skupiny ale já tenhle song fakt miluju!